katalog stron

katalog stron Jak dodawać stronę do czegoś takiego jak Katalog stron Katalog stron to narzędzie dla ludzi, którzy wolą aby ich strona była odpowiednio przyporządkowana do działu tematycznego. Chcąc dodać stronę do czegoś takiego jak Katalog stron należy wejść na odpowiednią stronę zawierającą spis katalogów, wyselekcjonować te, które będą pasowały tematycznie do tego, co jest na naszej stronie. Folder stron zawiera kilka odpowiednich pól do uzupełnienia, czyli adres witryny, która ma zostać dodana do katalogu, odpowiednie wyrazu priorytetowe, jakie będą prowadziły do naszej strony internetowej, a dodatkowo mini opis tego, co znajduje się na stronie www, którą dodajemy do katalogu. Katalog stron po dodaniu informuje w późniejszym czasie wyszukiwarki oraz inne portale do niego wpisane, że taka strona jak nasza została wpisana do katalogu a osoba, która wpisuje w wyszukiwarce odpowiednie wyrazu priorytetowe posiada bardzo całkiem szybki dostęp do naszej i innych podobnych stron tematycznych. Katalog stron to bardzo przydatne narzędzie dla każdego.

Szczegóły strony www.webmini.altec.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.webmini.altec.edu.pl:

katalog stron

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hotel Krosno »

  Bengol to stylowy hotel Krosno posiadający komfortowe pokoje dla wszystkich przyjezdnych. Przytulna atmosfera oraz spokojna okolica zlokalizowania budynku nadaje mu unikatowy klimat. Nasze dodatkowe walory to umiarkowane ceny oraz kompetentna obsługa. Zap

  Data dodania: 22 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Katalog ciekawych stron »

  Linki bezposrednie. Katalog SEO-friendly.

  Data dodania: 25 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Homohibernatus -imprezy integracyjne »

  Stowarzyszenie Homohibernatus jest zespołem młodych, kreatywnych ludzi organizujących różnego rodzaju imprezy integracyjne, warsztaty i szkolenia plenerowe dla firm, instytucji i klientów indiwidualnych. Aby państwo mogli zająć sie tylko szkoleniem i zaba

  Data dodania: 26 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Firm »

  Branzowy katalog firmowy - Cieszyn. Ogolnokrajowa baza firm posiadajacych strony internetowe

  Data dodania: 12 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Olimpiada 2012 »

  8211; na Wimbledonie, zaś maraton odbędzie się na ulicach City i Westminsteru. Zapraszamy do serwisu internetowego związanego z olimpiadą!

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pama Kartuzy »

  PAMA to dobrze wyszkoleni doradcy finansowi, którzy pomogą Wszyscy ludzie wybrać najlepszą ofertę. Mają wiedzę praktyczną wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego, banków, a dodatkowo towarzystw funduszy finansowych.Istotą działalności firmy jest dochód jej Klientów - funkcjonujemy na Twoją korzyść a nie instytucji finansowych których towary oferujemy. Niezależnie od zmiennych warunków rynku finansowego naszą dewizą jest dbałość o zadowolenie Nabywcy. Dlatego bezustannie wspieramy naszych Nabywców w skutecznym zarządzaniu ich finansami poprzez gwarancję stałej, osobistej i rzetelnej pomocy Doradcy Finansowego.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słownik ekonomiczny »

  Słownik ekonomiczny posiada ponad tysiąc opisanych haseł ekonomicznych. Codziennie dochodzą nowe hasła, zapraszamy do dodawania tekstów do portalu. Ekonomia jest nauką o tym, jak jednostka i społeczeństwo decydują o wykorzystaniu zasobów (wszystkich, gdyż wszystkie zasoby mają alternatywne zastosowanie i z definicji są w niedoborze) - które mogą mieć także inne, alternatywne, zastosowania - w celu wytwarzania różnych dóbr i rozdzielania ich na konsumpcję obecną lub przyszłą, pomiędzy różne osoby i różne grupy w społeczeństwie. Tradycyjnie ekonomię dzieli się na mikroekonomię, która zajmuje się zachowaniem indywidualnego konsumenta, przedsiębiorcy, handlowca, rolnika oraz na makroekonomię, która skupia swoją uwagę na badaniu takich wielkości jak całkowity dochód gospodarki, odsetek osób zatrudnionych, przepływ kapitału.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o WWW »

  Blog, którego głównym celem jest promowanie profesjonalnego tworzenia stron i kreatywnego projektowania designu. Dzięki mojemu doświadczeniu i poradom zupełnie zmienisz podejście do webdesignu. Zapraszam!

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Flavonoidy - rewolucja w medycynie »

  Strona prezentuje informacje na temat bioflawonoidów, sposobu ich działania oraz ich wpływu na organizm człowieka. Opisuje występujące w przyrodzie rośliny w których jest największe bogactwo przeciwutleniaczy.Oferujemy bezpłatna pomoc w doborze odpowiedniego zestawu przeciwutleniaczy.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wkurzony Barnaba blog »

  Blog prezentuje irytujące, często nielogiczne sytuacje, na które autor natrafia w swoim codziennym życiu. Ozdobione często przesadzonym językiem, przeintelektualizowane opowieści z życia Krakowianina, który wielu rzeczy ma już dość.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »