Oprogramowanie do certyfikacji energetycznej

Oprogramowanie do certyfikacji energetycznej Programy do sporządzania świadectw, certyfikatów i audytów termo energetycznych. Szkolenia, serwis oprogramowania

Szczegóły strony www.termo-audyty.pl:

Podlinkuj stronę www.termo-audyty.pl:

Oprogramowanie do certyfikacji energetycznej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mieszkanie Warszawa »

  MBT firma budowlano-telekomunikacyjna, deweloper Warszawa. Nasza oferta obejmuje: domy Warszawa, mieszkania. Produkujemy beton towarowy i kostka brukowa Warszawa. Od kilku lat jesteśmy developerem z warszawy. Budujemy domy Marki i mieszkania Marki.

  Data dodania: 13 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • wycieczki tajlandia, wyciecza tajandia »

  Możemy realizować takie projekty dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nietuzinkowej pasji podróżowania po świecie. Nasi klienci, indywidualni oraz instytucjonalni, mogą zaufać naszym propozycjom, ale mogą też sami je współtworzyć. W trosce o jakość usług właściciel biura osobiście towarzyszy naszym klientom w każdej imprezie turystycznej.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Acora - eventy firmowe, agencja eventowa, organizacja imprez łódź, team-building, imprezy firmowe, organizacja konferencji, event marketing, event promocyjny »

  Acora - Zajmujemy się budową Waszych relacji z otoczeniem (klientami, pracownikami) poprzez wykorzystanie zarządzania wydarzeniami. Wykorzystujemy eventy jako narzędzie obsługi public relations lub działań marketingowych. Kompleksowo tworzymy scenariusze spotkań biznesowych, konferencji, form integracyjnych oraz eventów edukacyjnych.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Bookmark »

  Publikuj, udostępniaj i opisuj swoje linki w opisowym katalogu bookmarki PL. Zyskasz linki bezpośrednie, bez linków zwrotnych. Dokonaj rejestracji i dodaj ciekawy opis, który będzie Cię wyróżniał i zapewni sporą liczbę wejść.

  Data dodania: 04 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sieci komputerowe »

  Budowa sieci informatycznych opiera się coraz częściej o łączność bezprzewodową, jednak dla wielu osób tego typu połączenie uznawane jest za szkodzące zdrowiu. Preferowane są tradycyjne połączenia kablowe. Polaczenia kablowe wymuszają zbudowanie odpowiedniej infrastruktury, jednak odpowiednio przemyślane okablowanie całkowicie może wyeliminować konieczność pracy „na sznurku”.Projekt sieci informatycznej musi zawierać poza szczegółowymi rysunkami okablowania również informację dotyczącą wymagań sprzętowych. Należy określić rodzaj szafy serwerowe j, czy to będą jednoczęściowe szafy rack czy może inny model. Wybór odpowiedniej szafy polega głownie na wskazaniu odpowiedniej wysokości i sposobu dojścia do wszystkich powierzchni. Oszklone drzwi szaf serwerach umożliwiają obserwację wskaźników.Kolejnym ważnym wyborem jest serwer. Serwery typu Tower z reguły stosowane w małych firmach Często nie są lokalizowane w szafach, jednak gdy budujemy bardziej zaawansowane sieci, należy nastawić się na serwery typu rack lub serwery modułowe.

  Data dodania: 05 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Lubin On-Line - każdy znajdzie coś dla siebie »

  Największym kapitałem Lubina są jego mieszkańcy. Dzięki nim nasze miasto tak szybko się rozwija. Ich przedsiębiorczość, solidność oraz zdolności zawodowe stanowią dobrą prognozę na nadchodzące czasy. Chlubą naszego miasta jest wciąż jedno z największych i najlepszych polskich przedsiębiorstw KGHM Polska Miedź S.A. Ostatnie lata charakteryzuje również dynamiczny rozwój gospodarczy sektora lubińskiej branży usługowej i handlowej. Lubin to istotne na Dolnym Śląsku centrum kultury i sztuki. To tu odbywają się cykliczne imprezy, w których udział biorą największe gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej. W dwóch galeriach - Zamkowej i Jadwidze - amatorzy sztuki poznają twórczość najwybitniejszych plastyków kraju i Europy. Przy ośrodku kultury Muza powstało wiele kół zainteresowań. Powszechnie uważa się, że miasto to przede wszystkim budynki, ulice, place i inne obiekty infrastruktury i użyteczności publicznej. Faktycznie jeszcze jednym bardzo ważnym elementem składowym miasta są tereny zielone, które kształtują jego charakter. Należy przy tym pamiętać, że dla wielu ludzi żyjących w miastach zieleń miejska jest często ich wyłącznym łącznikiem ze światem przyrody. Ścieżki przyrodnicze Droga do dębów, Po parkach Lubina i Przez Dolinę Zimnicy w Lubinie pokazują Lubin z innej strony, Lubin jako miasto zielone i ekologiczne. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak atrakcyjnie spędzić czas wolny to polecamy wizytę na lubińskiej kręgielni. Pasjonaci wspinaczki górskiej znajdą najwyższy w Polsce obiekt (34,5 m) zaadoptowany oryginalnie do uprawiania tego sportu - wieżę ciśnień. Jest to najwyższa na świecie ściana wspinaczkowa wzniesiona w centrum miasta. Urządzane są tu cyklicznie turnieje wspinaczkowe. Miłośnikom innych dyscyplin sportu nasze miasto oferuje szereg atrakcyjnych imprez. Są to m.in.: regularnie rozgrywane mecze piłki nożnej, ręcznej, siatkówki. Fani jazdy na rowerach i deskorolkach korzystają z nowopowstałego skateparku oraz rozciągniętych po całym mieście ścieżek rowerowych. Ci, którzy nad sport przedkładają rozrywki typowo kulturalne mogą wybrać się na ogólnopolskie spotkania literackie, czy festiwal teatrów ulicznych. Miejscowe przybytki X Muzy dbają zaś o to by miejscowi kinomani mogli oglądać najnowsze premiery filmowe oraz światową klasykę kina. Lubin - miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu lubińskiego i gminy wiejskiej Lubin. Lubin On-line - lokalny serwis miejski - katalog firm i ogłoszenia. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta »

  Dentysta przeważnie jest postrachem wiele osób. Strach, jaki wzbudza dentysta, zaczyna się już w dzieciństwie i w większości wypadków trwa przez nasze pełne dorosłe życie. Wiadomo, że dentysta nie znaczy nic przyjemnego i jeżeli już pójdziemy do niego pierwszy, raz na pewno znajdzie nam znacznie więcej ubytków, niż nam się wydawało. Pomimo wszystko dentysta powinien się znaleźć na liście spraw pilnych. Regularne wizyty uchronią nas przed poważnymi chorobami dziąseł i zębów. Warto natomiast poszukać jaki dentysta znajduje się najbliżej naszego miejsca zamieszkania i który z nich najbardziej nam odpowiada. Najlepiej, żeby nasz dentysta był miły, ale także skory do rozmowy, ponieważ w każdej sytuacji warto wiedzieć, co zamierza zrobić, zanim wsadzi nam dziwne urządzenia do jamy ustnej. Dentysta powinien dbać o sterylność i czystość, na co powinno się na 100% zwrócić uwagę. Dodatkowo, dentysta powinien nam o Tobie mówić, zanim cokolwiek postanowi nam zrobić. Powinnaś również odnaleźć takiego dentystę, który nie będzie ukrywał cen osobistych usług, żebyśmy na końcu mocno się nie zdziwili.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urzędy skarbowe - Wyszukiwarka »

  Baza zawiera informacje teleadresowe polskich urzędów skarbowych. Baza tworzona jest na podstawie treści udostępnianych poprzez Ministerstwo Finansów,Izby Skarbowe oraz dodatkowo Urzędy Skarbowe. Tabela jest połączona ze słownikiem miejscowości, ulic i kodów pocztowych dzięki czemu możemy przypisać dla każdego adresu w Polsce odpowiedni urząd skarbowy.Przy wykorzystaniu działu Call Center, możemy uzupełnić słownik o dodatkowe poszukiwane na rynku informacje.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spis stron »

  Wypatrujesz interesujących serwisów internetowych A może sam posiadasz fajną stronę i chciałbyś ją reklamować w internetowej rzeczywistości ponieważ nie posiada wielu odwiedzających Temu ma służyć prezentowany spis stron. Powołany został do życia z myślą o promocji dobrych i niebanalnych witryn internetowych w celu prezentowania ich innym użytkownikom globalnej sieci. Spis stron jest moderowany. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny rolnicze »

  Maszyny rolnicze - dużo filmików najlepszych z neta pokazujących maszyny rolnicze w akcji. Maszyny rolnicze nowości, opryskiwacze, wozy, ciągniki, kombajny, pługi, siewniki oraz wiele wiele innych. Maszyna - urządzenie zawierające mechanizm lub zespół mechanizmów, służące do przetwarzania energii lub wykonywania pracy mechanicznej. Maszyny rolnicze - maszyny używane w rolnictwie: dawniej napędzane ręcznie i przy użyciu pracy zwierząt domowych, następnie maszynami parowymi, lokomobila),dziś współpracujące z ciągnikiem lub samobieżne (posiadające własny napęd).

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »