Psychotronika

Psychotronika Szkoła psychologii i psychotroniki, studia i studium, nauczania, duża ilość godzin w ramach programu dydaktycznego, praktyczne zajęcia studentów na każdym roku potwierdzone certyfikatami, doborowa kadra dydaktyczna

Szczegóły strony www.psychologia.org:

Podlinkuj stronę www.psychologia.org:

Psychotronika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prowadzenie własnej firmy »

  Prowadzenie swojej działalności nie jest sprawą prostą. O tym jakie niespodzianki czekają na młodego przedsiębiorcę dowiesz się na moim blogu. Zajrzyj na stronę chyba, że chcesz popełniać te same pomyłki które popełniłem ja. Zapraszam.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sekretarki »

  Od kandydatów domagamy się tytułu naukowego minimum średniego-mile widziane wyższe. Istotne będą zdolności obsługi laptopa zwłaszcza pakietu Microsoft Office. Prócz tegosekretarki wprawy obsługi urządzeń biurowych. Osoba zaciekawiona naszą ofertą musi wyróżniać się bardzo dobrą organizacją pracy osobistej, dużą swobodą i dynamiką w działaniu. Spodziewamy się dyspozycyjności, oddania, wytrzymałości na napięcie. Zależy nam na zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Cechami korzystnymi dla sekretarki będą intuicyjność w nawiązywaniu kontaktów oraz dodatkowo biegłość funkcjonowania w zespole. Oczekujemy wysokiej kultury spersonalizowanej, a ponadto pełnej koncentracji w zawodzie. Kandydat winien umieć realizować wiele funkcji jednocześnie. Musi mieć podstawy prowadzenia księgowości i kadr. Miło widziana znajomość języka angielskiego.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Materace lateksowe i nie tylko »

  Strona poświęcona temu, co dla snu najważniejsze. Materace kieszonkowe i nie tylko. Sam zobacz jak wiele możesz poczynić dla swojego snu! Wystarczy zadbać o odpowiedni materac do spania.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zgrzewarka »

  specjalistyczne zgrzewarki firmy FIAB HF. Zgrzewanie dla profesjonalistów jak i nowych firm produkcyjnych na rynku.

  Data dodania: 06 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Gorace dziewczyny »

  Miejsce gdzie spotykają się gigabajty filmów dla dorosłych, gdzie testosteron aż wybucha z każdej podstrony serwisu.

  Data dodania: 28 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • e-Bodyshape.com »

  The shop offers a large range of the nutrition and supplements diets for athletes, In the shop you will find such producers as : Olimp, Aminostar, Activlabs, Energybody, Gaspari Nutrition, Natur Vital, Gaspari Nutrition, Energybody, BSN, and a lot of others. site : www.e-bodyshape.comemail : shop@e-bodyshape.com

  Data dodania: 31 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Aukcje »

  Porcelana współczesna i antyczna na szerokiej gamie aukcji w serwisie aukcyjnym Świstak.pl. Sprawdź sam ile można zyskać kupując właśnie u nas.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy odchudzające w Krynicy Morskiej »

  Hotelu Krynica - wczasy odchudzające i rekreacyjne. to jedno z najlepszych w kraju do zrzucenia zbędnych kilogramów Tutaj poprawisz swoją kondycje i zdrowie.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • obstawianie »

  Znasz się na piłce nożnej, może warto użyć tej wiadomości do zarabiania. Piłka nożna może stać się źródłem Twojego utrzymania. Wykorzystaj swoją wiedzę do typowania meczów i zgarniaj prawdziwą kasę - może lepszą niż Twoja zarobek.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna 3 szybowe »

  Drzwi wejściowe powinny być trwałe i odporne na uderzania, ocieplone, szczelne, dźwiękochłonne i odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Trwałość i odporność na uderzenia gwarantują odpowiednie materiały, ich dobór i sposób łączenia. Aby zachować odpowiednią izolacje termiczną konieczne jest zastosowanie izolacji cieplnej. Współczynnik przenikania ciepła U drzwi wejściowych nie powinien być większy niż 2,6 W/m2K. Po za izolacja termiczna istotne jest również wygłuszenie drzwi. Izolacja termiczna często pełni również rolę wygłuszającą. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw drzwi drewnianych waha się od 27 do 36 dB. Większą dźwiękochłonność mają drzwi z PVC, których współczynnik może być równy nawet 47 dB, Rw drzwi aluminiowych wynosi od 30 do 44 dB.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »