Profesjonalny Katalog stron internetowych.

Profesjonalny Katalog stron internetowych. Darmowy katalog portali internetowych, zapisz się i stań się widocznym w sieci. Katalog jest bezpłatny dla wszystkich stron.

Szczegóły strony centrum.egzo.net:

Podlinkuj stronę centrum.egzo.net:

Profesjonalny Katalog stron internetowych.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Suplementy »

  Zapraszamy do Naszego Centrum Odżywek i Suplementów dla sportowców. U Nas konkurencyjne ceny oraz ekspresowa wysyłka. Odzywki białkowe, węglowodanowe, gainery, hmb, krestyny i wiele innych.

  Data dodania: 01 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe serwery »

  LUAHOSTING to jeden z najtańszych dostawców serwerów www. LUA oferuje darmowy hosting www zarówno bezpłatnie jak i za SMS. Sprawdź co mamy dla Ciebie.

  Data dodania: 07 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci za darmo »

  W większości stanów USA istnieją zalecenia etyczne dla adwokatów nakazujące poświęcenie co najmniej 50 godzin rocznie na usługi pro bono. Pro bono czyli – dla dobra publicznego, czyli wykonywanie profesjonalnych usług dobrowolnie i bezpłatnie. Działalność taką prowadzi wiele fundacji, instytucji.W Polsce zaczyna się coraz częściej mówić o tego typu aktywności. Swoja akcję rozpoczęli w tej dziedzinie prawnicy, świadcząc darmowe usługi w ramach akcji „Adwokaci pro bono”. Akcja odbywa się jeden dzień w roku, zainicjowana i zorganizowana została przez Naczelną Radę Adwokacką.W dziesiątkach kancelarii adwokackich w całym kraju można było zasięgnąć fachowej porady prawnika z zakresu prawa cywilnego i karnego. Pomocy prawnej udzielali nieodpłatnie adwokaci, radcowie i aplikanci.Kancelaria adwokacka dla wielu osób jest miejscem zbyt niedostępnym ze względów finansowych. Adwokaci wychodząc z usługa pro bono zyskali sobie wiele uznania.Często obawa o zbyt wysokie opłaty powoduje iż trafiamy do adwokata zbyt późno lub w momencie gdy poczynione kroki rodzą kosztochłonne sytuacje. Odpowiednio wczesne reagowanie może wpłynąć na zakończenie spraw w początkowym etapie. W wielu wypadkach przysługuje nam adwokat z urzędu, często o tym po prostu nie wiemy. Akcja "Adwokaci pro bono” ma na stałe wpisać się w kalendarz, dzięki czemu jest szansa dla wielu osób na unikniecie skomplikowanych kłopotów.

  Data dodania: 20 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog stron internetowych pr4 pr5 pr6 pr7 pr8 »

  Katalog stron otwarty mini, katalog za darmo, dodaj stronę, katalog www

  Data dodania: 23 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • porównanie ubezpieczeń samochodów »

  Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń samochodowych i porównaj oferty różnych firm. U nas znajdziesz ofertę, która idealnie będzie odpowiadała na możliwości Twojego portfela. Wybierz ac i oc dla dla Twego samochodu.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Sytuacja ekonomiczna Obywateli Polski jest zazwyczaj na takim poziomie, który powoduje konieczność dorobienia sobie do głównych profitów. Dla niektórych jest to jednakże niemożliwe, bowiem zakres obecnych obowiązków jest tak duży, że na nic innego nie starcza im czasu, a w pewnych sytuacjach nie starcza zwyczajnie sił. Niektórzy natomiast umieją wziąć sprawy w własne ręce i rozpocząć działalność, która potęguje dość spore zyski. Z całą pewnością taką działalnością jest wynajem pokoi i mieszkań. To działalność znana w polskim społeczeństwie już od dawna, bowiem już od wielu lat kobiety i mężczyźni poszukują czasowych miejsc zamieszkania. Wynajem pokoi i mieszkań przeżywa osobiste apogeum w szczególności w sezonie urlopowym i wyjątkowo w miejscach priorytetowo obleganych poprzez turystów. Mowa tutaj głównie o nadmorskich kurortach, a ponadto terenach górskich, gdzie turystyka rozkwita każdego roku. Wynajem pokoi i mieszkań pozwala miejscowych właścicielom prowadzić dostatnie życie przez pewien czas. Z całą pewnością znakomita większość z nich musi znosić trudy mieszkania pod jednym dachem z obcymi sobie ludźmi, bowiem turystów do takiej właśnie grupy zaliczyć powinno się. Nie ma natomiast tego złego co by na dobre nie wyszło, jak mawia popularne przysłowie. Warto czasem poświęcić ciut osobiste prywatności dla zwiększenia poziomu życia w późniejszym czasie.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • sprzet komputerowy »

  Kazdy kto posiada jakakolwiek motywacje do dzialania powinien posiadac swoj wlasny komputer, na ktorym bedzie mogl szukac i dzialac. Dostep do internetu jest niezbedny jesli chodzi o rozwoj wiec korzystajcie ludzie z komputerow.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza Firm »

  Ogolnopolska baza firm. Katalog Firm z Konskowoli i z całej Polski. Najlepsze strony www w internecie. Katalog jest całkowicie darmowy moderowany dlatego też przyjmuje tylko najlepsze strony www.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Lublin »

  Serwis wypożyczalni samochodów Lublin. Osoby zainteresowane naszymi usługami znajdą w tym miejscu wyczerpujący opis modeli, którymi dysponujemy i ich wyposażenia. Każdy pojazd został zaprezentowany na zdjęciu. Dla wygody naszych klientów akceptujemy płatności kartami.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Starogard Gdański »

  Proponuje Państwu przeprowadzenie Szkoleń BHP w Zakładzie Pracy (zgodnie z Dz. U. nr 180 poz. 1860), takich jak warsztaty wstępne ogólne - instruktaż ogólny, które są obowiązkowe dla każdego nowo zatrudnionego pracownika. Przeprowadzamy kursy okresowe dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych oraz dodatkowo dla pracowników administracyjno-biurowych. Warsztaty okresowe powinny być stale powtarzane w celu utrwalenia edukacji i świadomości pracowników z dziedziny BHP (częstotliwość szkoleń ustala pracodawca zgodnie z art. 237 . 11a KP, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy). To także przejęcie od pracodawcy obowiązków związanych z nadzorem BHP, dokumentacją i oceną ryzyka zawodowego, sporządzaniem dokumentacji wypadków (Dz.U. nr 115, poz 744) przy pracy, a oprócz tego stwierdzonych chorób zawodowych, doboru środków ochrony spersonalizowanej i zbiorowej, identyfikacji zagrożeń na stanowisku pracy, doradztwie z zakresu eliminacji zagrożeń i aktualnych przepisów BHP

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »