Kurs NLP! Wakacje! Szkoła letnia

Kurs NLP! Wakacje! Szkoła letnia Nauczysz się techniki NLP, z gwarancją pewności. Kotwiczenie, szczepionka na stres i wiele innych, to techniki co pomogą Ci kontrolować swoje emocje. W ciągu tych 14 dni poznasz założenia NLP, jego najważniejsze modele oraz wiele innych technik.

Szczegóły strony www.nlp.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.nlp.edu.pl:

Kurs NLP! Wakacje! Szkoła letnia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Speed Racer (2008) »

  Strona z informacjami o filmie Speed Racer. Zobacz ciekawe zwiastuny filmu, opisy, zdjęcia z planu, ekipę filmu oraz najlepszerecenzje i komentarze widzów

  Data dodania: 21 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kamienie Swarovskiego »

  Firma Marabo od wielu lat para się prowadzeniem firmy tanecznej. Od 1988 roku szyjemy sukienki do tańca. Od 1993 rozszerzyliśmy działalność o artykuły do tańca, kamienie Swarovskiego, kosmetyki. Posiadamy własną pracownię krawiecką. Mieliśmy przyjemność sponsorować pary taneczne: Beatę Andrusiów i Macieja Felzenowskiego, Karinę Nawrot i Andrzeja Sadeckiego, Małgorzatę Garlicką i Wiktora Kiszkę. Potwierdzeniem najwyższej klasy naszych towarów jest duża ilość zadowolonych klientów na całym świecie.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Gotówkowe »

  Jaki wpływ na finanse i budżet państwa mają mało kosztowne pożyczki? Czym jest kredyt refinansowy? Czym różni się pożyczka od kredytu?

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci za darmo »

  W większości stanów USA istnieją zalecenia etyczne dla adwokatów nakazujące poświęcenie co najmniej 50 godzin rocznie na usługi pro bono. Pro bono czyli – dla dobra publicznego, czyli wykonywanie profesjonalnych usług dobrowolnie i bezpłatnie. Działalność taką prowadzi wiele fundacji, instytucji.W Polsce zaczyna się coraz częściej mówić o tego typu aktywności. Swoja akcję rozpoczęli w tej dziedzinie prawnicy, świadcząc darmowe usługi w ramach akcji „Adwokaci pro bono”. Akcja odbywa się jeden dzień w roku, zainicjowana i zorganizowana została przez Naczelną Radę Adwokacką.W dziesiątkach kancelarii adwokackich w całym kraju można było zasięgnąć fachowej porady prawnika z zakresu prawa cywilnego i karnego. Pomocy prawnej udzielali nieodpłatnie adwokaci, radcowie i aplikanci.Kancelaria adwokacka dla wielu osób jest miejscem zbyt niedostępnym ze względów finansowych. Adwokaci wychodząc z usługa pro bono zyskali sobie wiele uznania.Często obawa o zbyt wysokie opłaty powoduje iż trafiamy do adwokata zbyt późno lub w momencie gdy poczynione kroki rodzą kosztochłonne sytuacje. Odpowiednio wczesne reagowanie może wpłynąć na zakończenie spraw w początkowym etapie. W wielu wypadkach przysługuje nam adwokat z urzędu, często o tym po prostu nie wiemy. Akcja "Adwokaci pro bono” ma na stałe wpisać się w kalendarz, dzięki czemu jest szansa dla wielu osób na unikniecie skomplikowanych kłopotów.

  Data dodania: 09 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Wszyscy ludzie przez wieki wytworzyli własny system do porozumiewania - język, którego używali tylko i wyłącznie we własnym społeczeństwie i tylko dla niego zrozumiałym. Aktualnie jednak żyjemy w takich czasach, kiedy do porozumiewania potrzebujemy języka uniwersalnego, czyli takiego, który jest używany nie tylko przez jedno społeczeństwo, czy naród. Kiedyś tym językiem była łacina. W tym momencie weszliśmy w świt języka angielskiego. Już niezbyt duże dzieci posyła się do szkół kształcących w uczniach umiejętność mówienia i pisania w tym języku. Znajomość tego języka jest dzisiaj wymogiem, którego spełnienie zapewnia lepszą pracę! Pracodawcy sami nawet zaczęli namawiać swoich pracowników do szerzenia horyzontów w tym zakresie. A w szkołach językowych powstał wręcz angielski dla firm/spółek/korporacji. Taka propozycja zaczęła przyciągać klientów. angielski dla firm jest bowiem pewną inwestycją w rozwój swojej spółki i zatrudnianych pracowników. Trzeba też zauważyć fakt, iż im więcej będziemy mieć w spółce osób znających ten język, tym większe mamy szanse na zaistnienie w świecie biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) zarówno polskiego, jak również zachodniego. A takie sukces gwarantuje angielski dla firm w mojej szkole!

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lubin jako miasto zielone i ekologiczne »

  Najważniejszym kapitałem Lubina są jego obywatele. Dzięki nim nasze miasto tak błyskawicznie się rozwija. Ich energia, solidność oraz zdolności zawodowe stanowią dobrą prognozę na nadchodzące czasy. Chlubą naszego miasta jest wciąż jedno z największych i najlepszych polskich przedsiębiorstw KGHM Polska Miedź S.A. Ostatnie lata cechuje również dynamiczny rozwój gospodarczy sektora lubińskiej branży usługowej. Lubin to ważne na Dolnym Śląsku centrum kultury i sztuki. Tutaj odbywają się cykliczne imprezy, w których udział biorą największe gwiazdy polskiej rozrywki. W dwóch galeriach - Zamkowej i Jadwidze - miłośnicy sztuki poznają twórczość najwybitniejszych artystów kraju i Europy. Przy ośrodku kultury Muza powstało wiele kół zainteresowań. Powszechnie uważa się, że miasto to przede wszystkim budynki, ulice, place i inne obiekty infrastruktury i użyteczności publicznej. Realnie jeszcze jednym bardzo ważnym elementem składowym miasta są tereny zielone, które kształtują jego charakter. Należy przy tym pamiętać, że dla wielu ludzi żyjących w miastach zieleń miejska jest często ich jedynym łącznikiem ze światem przyrody. Ścieżki przyrodnicze Droga do dębów, Po parkach Lubina i Przez Dolinę Zimnicy w Lubinie pokazują Lubin z innej strony, Lubin jako miasto zielone i ekologiczne. Jeśli zastanawiacie się, jak atrakcyjnie spędzić czas wolny to rekomendujemy wizytę na lubińskiej kręgielni. Zapaleńcy wspinaczki górskiej znajdą najwyższy w Polsce obiekt (34,5 m) przystosowany oryginalnie do uprawiania tego sportu - wieżę ciśnień. Jest to najwyższa na świecie ściana wspinaczkowa wzniesiona w centrum miasta. Urządzane są tu cyklicznie turnieje wspinaczkowe. Amatorom innych dyscyplin sportu nasze miasto oferuje szereg atrakcyjnych imprez. Są to m.in.: regularnie rozgrywane mecze piłki nożnej, ręcznej, siatkówki. Fani jazdy na rowerach i deskorolkach korzystają z nowopowstałego skateparku oraz rozciągniętych po całym mieście ścieżek rowerowych. Ci, którzy nad sport przedkładają rozrywki typowo kulturalne mogą wybrać się na ogólnopolskie spotkania literackie, czy festiwal teatrów ulicznych. Miejscowe przybytki X Muzy dbają zaś o to by miejscowi kinomani mogli oglądać najnowsze premiery filmowe oraz światową klasykę kina. Lubin - miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu lubińskiego i gminy wiejskiej Lubin. Lubin On-line - lokalny portal miejski - katalog firm i ogłoszenia. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog WWW »

  Opisywany katalog SEO jest jednym z wielu należących do systemu publikacji informacji w sieci WWW PressLink. Dodając informację opisującą Twoją stronę internetową, produkt lub markę do katalogu stron PressLink uzyskasz lepszą pozycję w wyszukiwarkach WWW zaś Twoi potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z dodaną przez Ciebie informacją na kilkudziesięciu stronach internetowych, do których Twoja informacja zostanie automatycznie dodany.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy zdrowotne »

  Wczasy zdrowotne nad polskim morzem to najczęściej wybierana forma rehabilitacji zarówno w sezonie letnim jak i zimą. Jedną z najczęściej odwiedzanych w ramach turystyki zdrowotnej miejscowości jest Łeba, którą wielu nazywa letnią stolicą pomorza. Na witrynie www.wlebie.com.pl znajdziesz wszystkie dane potrzebne do zaplanowania wszelkiego typu wczasów zdrowotnych, czy turnusów rehabilitacyjnych.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rowerki dla dzieci »

  Wszystko dla dziecka oferuje szeroką gamę rowerków dziecięcych. W ofercie znajdują się rowerki z prowadnikiem takie jak ufo, myszka, wiewiórka, x-bicycle, milly mally. Mozliwość zakupu na raty, atrakcyjne ceny, fachowa obsługa.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi publiczne w Jaworznie »

  Jaworzno zajmuje powierzchnię 152,7 km kw. i należy do jednych z największych miast w Polsce. Nie tworzy zwartej struktury osadniczej. Dzielnice położone są promieniście w stosunku do centrum, oddzielone od siebie pasami zieleni. Miasto rozwinęło się na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych: drogowych i kolejowych. Na tej stronie znajdziesz jeszcze parę innych informacji o powiecie Jaworzno.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »