Kurs NLP! Wakacje! Szkoła letnia

Kurs NLP! Wakacje! Szkoła letnia Nauczysz się techniki NLP, z gwarancją pewności. Kotwiczenie, szczepionka na stres i wiele innych, to techniki co pomogą Ci kontrolować swoje emocje. W ciągu tych 14 dni poznasz założenia NLP, jego najważniejsze modele oraz wiele innych technik.

Szczegóły strony www.nlp.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.nlp.edu.pl:

Kurs NLP! Wakacje! Szkoła letnia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pożyczki Gotówkowe »

  Jaki wpływ na finanse i budżet państwa mają mało kosztowne pożyczki? Czym jest kredyt refinansowy? Czym różni się pożyczka od kredytu?

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron - Fakteo.pl »

  Największy katalog polskich stron WWW. Ponad trzysta tysięcy adresów w szczegółowych kategoriach tematycznych i regionalnych na bieżąco aktualizowanych i uzupełnianych

  Data dodania: 12 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bytom »

  Na naszym portalu ofertowym znajdziesz takie ogłoszenia, które są dla ciebie najlepsze. Nie czekaj więc i zobacz, a napewno będzie to co potrzebujesz. Nasz serwis oferuje ogłoszenia dla Bytomia i okolicy, tak więc jest portalem ogłoszeniowym dokładnie miejscowym.

  Data dodania: 06 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie mikrofalami »

  Zaśmiecanie ziemi, otrzymało miano miedzynarodowego problemu. Nasz styl życia wyniszcza planetę. Zwłaszcza dlatego tak wiele stowarzyszeń apeluje o ratowanie globu, które najlepiej zacząć od ulepszenia własnej osoby. Większość ludzi i koncernów produkuje ogrom odpadów nie dbając o konsekwencje. W ramach sprzeciwu takiej sytuacji utworzona została nasza spółka. Dolonośląska Spółka Akcyjna jest najnowocześniejszym zakładem utylizacja, w tym azbest. Kiedy wiele koncernów używa szkodliwych dla środowiska wysypisk, nasz zakład postanowił zainwestować w technologie wyższe. Dzięki kooperacji naukowców i inżynierów stworzone zostało urządzenie, technika bezodpadowej utylizacji azbestu. Dzięki nie szkodliwy materiał azbest, utylizowany jest na atonit, funkcjonalny surowiec budowlany. W ten sposób przedsiębiorstwa, zgodnie z Europejskimi wymogami, mogą usuwać eternit. Polska jest ciągle w znacznej mierze krajem rolniczym. Aton, widząc problemy, jakie rolnicy przchodzą z usuwaniem odpadów biologicznych, stworzył urządzenie nazwane, wykorzystywane do karbonizacji odpady mięsne. wraz z tym hodowcy zyskują nie tylko ekologiczny sposób na pozbycie się odpadów drobiowych, mięsnych, lub weterynaryjnych, ale również produkty korzystne dla roślin. Dziś budujemy kolejnym pokoleniom perspektywy, i na podstawie wspólnych dokonań będziemy sądzeni. Nie zezwalajmy na zaśmiecanie przyrody. Zastanów się nad inwestycją w innowacyjne gospodarowanie utylizacją odpadów i oczyszczaniem gazów, które będzie Twoją identyfikatorem.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie unikalnych stron WWW. Skuteczny sposób reklamy w Internecie. »

  Internet na chwilę obecna to największe i najtańsze medium rozpowszechniania informacji. Sprzedaż usług nie ciągnie za sobą większych kosztów a trafić możemy do odbiorców z całego świata.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron »

  Bądź widoczny w sieci internet - dodaj stronę za darmo i osiągnij możliwie najwyższą pozycję w google i innych wyszukiwarkach. Zadbaj o to, by Twój adres i opis pojawił się w jak największej ilości dobrych miejsc w sieci. Jeżeli chcesz osiągnąć wysokie miejsce na Twoje słowa kluczowe w wyszukiwarkach, chcesz by jeszcze więcej internautów i potencjalnych kontrahentów znajdowało Twoją stronę - musisz zadbać o prowadzące do niej dobre linki. Należy zadbać o to, by jej link i opis pojawił się w jak największej ilości dobrych miejsc w internecie. Do jednego z nich właśnie trafiłeś. To On-Line.pl. Katalog seo dla Ciebie. On-Line.pl to katalog stron dysponujący mnogością kategorii. W zależności od rodzaju strony, jaką chcesz wypromować, do wyboru masz kilkanaście najpopularniejszych kategorii. Są to m.in. Zdrowie, Dom, Gry, Nauka i Edukacja, Kultura i sztuka, Internet, Biznes, Komputery, Media, Usługi, Społeczeństwo, Regionalne, Wypoczynek, Zakupy i wiele innych. Każda kategoria składa się z wielu podkategorii. Z pewnością znajdziesz tu właściwe miejsce, by ulokować swoje www. Nim zaczniesz dopisywać swoje strony do katalogu stron On-Line.pl przeczytaj dokładnie regulamin. Bądź świadom tego, co możesz zrobić i jak powinieneś dodawać witryny. Dzięki temu unikniesz błędów, nie stracisz cennego czasu na czynności, które być może u nas nie są mile widziane. Dbaj o swoje i nasze linki, a wspólnie będziemy wspinać się w google i innych wyszukiwarkach. On-Line.pl - co powinno być dla Ciebie najważniejsze, to katalog stron, do którego swoją stronę internetową możesz dodać całkowicie za darmo. Dbamy o to, by zarówno Twój link jak i nasz był coraz mocniejszy, by nasze strony były w top 10.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • BMX - poszukując adrenaliny »

  Jako że jazda na rowerze jest nam wszystkim bardzo bliska, dlatego też chciałbym nieco przybliżyć ekstremalną odmianę tego sportu jaką jest BMX (Bicycle Moto Cross). Rowery BMX możemy podzielić na rower: do tak zwanej amp;bdquo;jazdy po bułkiamp;rdquo; oraz do jazdy ekstremalnej. Można na nim wyczyniać najróżniejsze ewolucje. Są to tzw. triki bmx. Rower do amp;bdquo;jazdy po bułkiamp;rdquo; nie wymaga opisu. Kupowany jest zwykle wyłącznie po to żeby pokazać się jako amp;bdquo;skateamp;rdquo;. BMX to rower o 20 calowych kołach. W standardowych, a raczej seryjnych rowerach znajdują się zwykle 4 pegi. Są to rurki przy kołach. Profesjonaliści zwykle używają tylko 2, rzadko 3. Zdarzają się też tacy, którzy jeżdżą pegless, czyli bez pegów. Następną charakterystyczną rzeczą jest to, że Ci profesjonaliści zwykle prezentują swoje bikecheckamp;rsquo;i w galerii bmx. Po co A po to, żeby zgarnać 10pkt. za lans. Jazdę na bmx możemy podzielić na: skatepark, dirt, street oraz vert. Dirt polega na skokach po wcześniej usypanych amp;bdquo;hopkachamp;rdquo;. Są to specjalne skocznie pozwalające długie i wysokie loty na BMXach. Jazdy po skateparku chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to specjalna konstrukcja mająca na celu umożliwić wykonywanie najróżniejszych trików, nie tylko na rowerze ale również na rolkach i deskorolce. Street polega na jeździe po mieście poszukując czegokolwiek na czym (lub nad czym) można wykonać jakiś trik. Z kolei vert to po prostu jazda po dużej rampie. Sport ten rozwija się w Polsce od niedawna dlatego też konkretne portale istnieją krótko. Niedawno na szczęście ruszyła pierwsza polska galeria bmx, w której możemy oglądać imponujące ewolucje ludzi na tych rowerach z Polski i nie tylko. Polecam każdemu ten sport. Dlatego też, że start jest w nim stosunkowo mało kosztowny (porównując do innych sportów).

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moda miejska »

  Nikomu chyba nie trzeba przypominać jak wiele zalet ma wykonywanie zakupów poprzez Internet. Jest to miejsce, które proponuje każdemu z nas mnóstwo możności, z których warto korzystać. W sieci można znaleźć interesujące sklepy, jakie zajmują się sprzedażą bardzo solidnej jakościowo garderoby . Są tam więc portale prezentujące styl miejski ubierania, jaki staje się ostatnimi czasy corazniezwyklej wzięty . Użytkowników sieci pociągają wszelakie takie atrakcje jak limitowana wersja, która stanowi bardzo ciekawe rozwiązanie. Dzięki sklepom internetowym można zatem nabywać naprawdę oryginalne, a zarazem niedrogie ubrania. Warto więc zwrócić  uwagę na taki trend jak moda miejska, ponieważ w tego typu ubraniach każdy czuje się komfortowo i swobodnie. Wystarczy wyłącznie wynaleźć dobry sklep a następnie zarejestrować się w tym portalu. W takim wypadku wykonywanie zakupów może być niezmiernie łatwe i przyjemne, natomiast każdy będzie  zadowolony z zrealizowanego wyboru.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Betonowe zbiorniki na szambo - szamba ekologiczne »

  Szamba ekologiczne - betonowe zbiorniki na szambo Nazwa ta pochodzi najprawdopodobniej od francuskiego chambeau. Podziemny zbiornik odpływowy wykonany z betonu do którego odprowadzamy ścieki z domowych i nie tylko, urządzeń sanitarnych i kuchennych czyli kanalizacyjnych. Dbamy w ten sposób o owoce naszej pracya efekty tej dbałości zobaczymy grządkach. zbiorniki na szambo odpływowe mogą być podłączone do systemu miejskiej kanalizacji. Spełniają wtedy rolę zbiornika retencyjnego czyli zapobiegają zatykaniu się uzbrojenia podziemnego. Jeżeli brak możliwości takiego połączenia budujemy pojemniejsze szamba betonowe bezodpływowe. Nieczystości z tych szamb wywożą samochody asenizacyjne. Na wykonanie szamba betonowego lub szamba ekologicznego nie potrzeba pozwolenia na budowę. Wystarczy zgłosić planowaną inwestycję na 30 dni przed rozpoczęciem prac w wydziale architektury starostwa powiatowego lub w urzędzie gminy. Do wniosku musimy dołączyć szkic zbiornika na szambo który wrysowujemy w mapkę sporządzoną przez geodetę. Jeżeli urząd nie ma uwag do zgłoszenia po 30 dniach od daty złożenia wniosku możemy rozpocząć budowę szamba. Planując położenie szamba musimy wziąć pod uwagę nie tylko dbałość o środowisko ale również podjazd dla samochodu asenizacyjnego, usytuowanie z dala od studni z pitną wodą, zabudowań gospodarczych, mieszkalnych lub granic działki. Odległości od szamba mierzymy od pokrywy i kanałów wentylacyjnych. Ustalając wielkość zbiornika na szambo należy wziąć pod uwagę ilość osób zamieszkujących dane gospodarstwo oraz co jaki czas chcemy aby nieczystości zostały wywożone przez samochód asenizacyjny. Zalecany jest wywóz mniej więcej co dwa tygodnie.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Gortat »

  National Basketball Association (NBA) stała się najlepszą ligą na globie, ale jej oglądalność w Polsce jest niewielka. Uwarunkowane jest to znikomą ilością transmisji. Na witrynie nba24.pl, oprócz tego, że będziesz mógł poznać najnowsze informacje, ale również pooglądać interesujące retransmisje. Jesteśmy pionierską stroną w kraju. Wraz z nami ujrzysz najpiękniejszą kartę kosza. Amerykanie zauroczyli się nią z wyraźnej przyczyny, to po prostu esencja zawodów drużynowych. Wspaniałe akcje, kosze, gra na niebotycznym tempie i ogrom trików technicznych. Brak oszustw, tylko piękna radość z gry! Blog, jakiej na rynku jeszcze nie było. NBA i ogólnie koszykówka, ostatecznie doczekała się swojej strony w Polsce, a Ty dostajesz szansę przyjrzenia się wszelkim meczom, statystykom i gwiazdom. Jednocześnie zyskujesz nowe wiadomości o najważniejszych zdarzeniach, jak radzi sobie jedyny Polak w National Basketball Association Która drużyna jest aktualnym zwycięzcą, a kto Najbardziej Wartościowym Graczem (MVP) W naszym serwisie ściągniesz również NBA-tapety, poznasz życiorysy największych gwiazd ligi, czy wreszcie porozmawiasz z innymi fanatykami NBA.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »