Nasze wiersze

Nasze wiersze Poezja jest donośnym, nienaruszonym racjonalnym światem głosem sztuki. Przekazuje jedynie to co ukryte jest głęboko w zakamarkach serca. Na świat pokazują się ledwie drzazgi własnych smutków, zakamuflowane gdzieś między zdaniami, zakamuflowane symbolami i

Szczegóły strony www.poeci.krag-rpg.org:

Podlinkuj stronę www.poeci.krag-rpg.org:

Nasze wiersze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SKlep taneczny »

  Przedsiębiorstwo Marabo od wielu lat zajmuje się prowadzeniem firmy tanecznej. Od 1988 roku szyjemy najwyższej klasy sukienki do tańca. Od 1993 rozszerzyliśmy działalność o artykuły do tańca, kamienie Swarovskiego, kosmetyki. Posiadamy własną pracownię krawiecką. Mieliśmy przyjemność sponsorować pary taneczne: Beatę Andrusiów i Macieja Felzenowskiego, Karinę Nawrot i Andrzeja Sadeckiego, Małgorzatę Garlicką i Wiktora Kiszkę. Potwierdzeniem wysokiej klasy naszych towarów jest duża liczba zadowolonych klientów na całym świecie.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • feromony »

  www.perfumyiferomony.pl - Zapraszamy do naszego sklepu, proponujemy materace oraz perfumy oraz feromony, zapoznaj się z naszą oferta.

  Data dodania: 07 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe serwery »

  LUAHOSTING to jeden z najtańszych dostawców serwerów www. LUA oferuje darmowy hosting www zarówno bezpłatnie jak i za SMS. Sprawdź co mamy dla Ciebie.

  Data dodania: 07 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • katalog stron »

  Po co komuś jest niezbędny Folder stron Katalog stron to narzędzie każdego liczącego się webmastera. Po pierwsze umożliwia na dodanie naszej strony do katalogu podobnych mojej stronie stron. Ułatwia to identyfikację naszej strony w Internecie, w wyszukiwarkach internetowych i innych tym podobnych. Folder stron umożliwia każdemu, kto ma do niego dostęp na całkiem szybkie i łatwe znalezienie odpowiedniej szukanej przez nas strony a to dzięki zebraniu ich w jedną ogół. Kolejny plus, jaki daje nam Folder stron to sposobność przeczytania opisu każdej znajdującej się tam strony, dzięki czemu wiemy szczegółowo, co dana strona zawiera, dzięki czemu szybciej zorientujemy się w jej treści. Folder stron daje, zatem nam sposobność szybkiego i łatwego w obsłudze znalezienia odpowiednich i potrzebnych nam informacji, co przy obecnej liczbie stron www jest bardzo trudne. Katalog stron jest, więc zasadniczym narzędziem do reklamy dla osób tworzących strony, a ponadto jest swego rodzaju książką adresową dla tych, którzy poszukują czegoś w internetowej rzeczywistości.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kopiowanie płyt cd »

  Przedsiębiorstwo Alternati Projekt zajmuje się tłoczeniem i kopiowaniem płyt cd oraz dvd. Nasze nadruki na płyty gwarantują klientom bezpieczeństwo produktów dzięki umowom podpisanym z tak uznanymi firmami jak Phillips. Tłoczenie płyt dvd oraz nadruki na cd jeszcze nigdy nie były wykonywane we Wrocławiu w tak dobrej jakości i przez tak rzetelny team. Wykonujemy także automatyczne prezentacje multimedialne oraz opakowania typu Digipak. Mamy już ponad 10 lat, zatem nasze doświadczenie z pewnością może Państwu pomóc.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracowników »

  Realizujemy badania kompetencyjne pracowników w firmie oraz kandydatów na pracowników. ocena pracownika sprawi żę, znajdą Państwo do własnej kadry najlepszych pracowników. Oceny pracowników pozwalają na ocenę jego kompetencji, charakteru oraz poznać jego zaangażowanie w pracę. jesteśmy pewni, że poprzez nasze działania Państwa firma wyszuka odpowiednich pracowników na najlepsze miejsce. Dziś jest to najlepsza i najskuteczniejsza metoda doboru pracowników do pracy, i selekcji bardzo dobrych pracowników w firmie. Wykonujemy badania kompetencyjne pracowników w firmie oraz kandydatów na pracowników. Dzięki naszej firmie, dobiorą Państwo do własnej kadry dobrych pracowników. Oceny pracowników pozwalają na sprawdzenie jego zdolności, charakteru oraz poznać jego zaangażowanie w wykonywanie pracy. jesteśmy pewni, że dzięki nam w wasza firma znajdzie dobrych pracowników na odpowiednie stanowisko. Dziś jest to najlepsza i najskuteczniejsza metoda kwalifikowania pracowników do pracy, także selekcji bardzo dobrych pracowników w firmie.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urzędy skarbowe - Wyszukiwarka »

  Baza zawiera dane teleadresowe polskich urzędów skarbowych. Baza tworzona jest na bazie treści udostępnianych poprzez Ministerstwo Finansów,Izby Skarbowe oraz Urzędy Skarbowe. Tabela jest połączona ze słownikiem miejscowości, ulic i kodów pocztowych dzięki czemu możemy przypisać dla każdego adresu w Polsce odpowiedni urząd skarbowy.Przy wykorzystaniu działu Call Center, możemy uzupełnić słownik o dodatkowe poszukiwane na rynku informacje.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • meble ogrodowe »

  Firma Gardex zajmuje się produkcją : meble ogrodowe, meble ogrodowe z drewna, meble ogrodowe drewno, altanki, ławki, stoły. Transport : Łódź, Warszawa, Poznań, Śląsk, Wrocław, Kraków.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Verticale Poznań »

  Słownik języka polskiego wydany przez PWN podaje taką definicję: verticale [wym. wertikale], wertikale - pionowe żaluzje ze sztywnego materiału. Definicja wskazuje jednoznacznie na typ produktu i można aby wskazać iż pisownia - verticale, jest prawidłowa dla tego produktu, inna nazwa to żaluzje pionowe.Prezentowany powyżej stereotyp został zmieniony przez spółkę Vermix. Firma ta rozpoczęła produkcje i sprzedaż verticali sznurkowych. Mężczyźni i kobiety zorientowane wiedzą zapewne jak wyglądają sznurkowe firany. Firany te przeżywają ostatnio indywidualne pięć minut, coraz w ogromnej liczbie przypadków spotykane w wielu domach. Verticale wielu osobą kojażą się z biurami, pomieszczeniami użyteczności publicznej, propozycja firmy Vermix ma możliwość ze znakomitym skutkiem wpłynąć na przemianę takiej opinii. Sznurkowe verticale są troszkę gastrze, przez co bardziej zasłaniają wnętrze, ich wygląd wpływa na uatrakcyjnienie wnętrza. Ustawienie sznurków pod pewnym kontem daje ciekawy efekt świetlny w nasłonecznionych oknach. Produkt ten dostępny jest w kilu kolorach. Długość uzależniona jest od fantazji samego klienta - wystarczą nożyczki i troszkę wyobraźni.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • ',Oferty wynajmu mieszkania »

  ', Portal posiada bogatą ofertę noclegową masz wolny pokoju mieszkanie dodaj ogłoszenie,szukasz zobacz.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »