Wikipedia

Wikipedia Wikipedia to przedsiewziecie internetowe, ktore ma na celu wspolne stworzenie od podstaw przez internautow, wolnej od oplat, encyklopedii sieciowej. Jest to kopia Wiki.

Szczegóły strony www.wiki-it.web-register.org:

Podlinkuj stronę www.wiki-it.web-register.org:

Wikipedia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konferencje, Sale konferencyjne »

  Sale konferencyjne do wynajęcia z całej Polski. Aktualna baza obiektów organizujących konferencje. Strona bardzo dobrze przygotowana. Portal tematyczny www.salekonferencyjne.pl projektowany był z myślą o wymagających.Najlepsza baza ośrodków umożliwiającyc

  Data dodania: 25 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Logos »

  Agencja Reklamowa Logos to firma oferująca wyspecjalizowane usługi w dziedzinie szeroko pojętej reklamy. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu i w Lubinie, niemniej jednak działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Główne nurty naszej działalności to: projektowanie graficzne, druk, strony www, upominki reklamowe, reklama zewnętrzna, marketing, kalendarze. Wykonujemy schematy w sposób rozbudowany, a jednocześnie prowadzimy darmowe wsparcie w zakresie marketingu. Wytwarzamy koncepcje spójne ze strategią naszych kontrahentów, przekładając je na udane realizacje marketingowe. Nie działamy schematycznie, koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach reklamowych każdego Nabywcy. Prowadzimy działania, które przynoszą oczekiwane efekty promocyjne i sprzedażowe. Proponujemy oryginalne i interesujące projekty reklamowe. Zapewniamy doradztwo na każdym etapie prowadzenia działań marketingowych. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cycki »

  Sutek rozwija się z zawiązków apokrynowych gruczołów apokrynowych, będących kulistymi zgrubieniami naskórka, wrastających w głąb podłoża, cycki, począwszy od 4. miesiąca życia płodowego. U mężczyzn gruczoł sutkowy się nie rozwija jego wymiary wynoszą w tym wypadku około 15x5 mm w przypadku silniejszego rozwoju gruczołu, mówimy o patologii, zwanej ginekomastią.Sutek składa się z tkanki gruczołowej ciała sutka cycki i otaczającego je ciała tłuszczowego (corpus adiposum mammae). Nieco poniżej środka każdego z sutków, na jego szczycie wystaje ciemniej zabarwiona cycki, cylindryczna bądź stożkowata wyniosłość brodawka sutkowa (papilla mammae), zajmująca środek okrągłego, pigmentowanego pola, zwanego otoczką brodawki sutkowej (areola mammae).Kształt i wielkość brodawki bywają zmienne, co może utrudniać ssanie mleka przez noworodka bywa bowiem, że brodawka jest słabo rozwinięta i nie wystaje ponad otoczkę, bądź dosłownie jest wciągnięta. W brodawce przebiegają okrężne i spiralne włókna mięśniowe gładkie, które u jej podstawy przechodzą na otoczkę, a u jej wierzchołka tworzą sitowatą blaszkę. Przy skurczu mięśniówki następuje erekcja brodawki, podtrzymywana poprzez cycki silniejsze wypełnienie żył brodawki.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • portrety »

  PORTRET - dlaczego? Może być miłym wspomnieniem minionego czasu. Portret może nobilitować i dodać klasy każdemu domowi. Portret do salonu, portret do biura, do dziecięcego pokoju czy do sypialni... Portret przodków, portret ślubny, a może saga rodzinna? Szczególna pamiątka dla współczesnych i dla potomnych. Poza tym jest absolutnie oryginalny...

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • SzkolyMuzyczne.pl »

  Nowości muzyczne, nuty, Twój awans zawodowy, wydarzenia z największych oper i filharmonii w całej Polsce. Ciekawe nowości ze świata muzyki i nut, nuty za darmo nuty na skrzypce, nuty na fortepian. Ciekawe nowości ze świata muzyki i nut, nuty za darmo nuty na skrzypce, nuty na fortepian.

  Data dodania: 27 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • fajne dupcie »

  Filmy i zdjecia erotyczne to jest to co tygryski lubia najbardziej a u nas jest tego bardzo duzo, codziennie dodajemy nowe materialy abys wracal jak najczesciej.

  Data dodania: 27 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • pozycjonowanie stron »

  Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach jest jednym z elementów marketingu internetowego. Firmy sięgają po nie coraz częściej, aczkolwiek nie zawsze wykorzystują jego potencjał.

  Data dodania: 09 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania.linkujemy.net - serwis branży opakowań. Nowości, producenci, kontakty. »

  Opakowania.linkujemy.net - serwis branży opakowań. Nowości, producenci, kontakty. produkcja opakowań, producent opakowań, opakowania promocyjne, opakowania termoformowane, opakowania transparentne, wytłoczki, blistry, opakowania

  Data dodania: 16 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości »

  W obecnych czasach przekaz wiadomości jest bardzo ułatwiony, rozwój środków masowego pokazu sprawił szybki wymianę treści. Porównując sposobności sprzed kilku dziesięciu nawet lat, a sposobów obecne istnieje niesamowita przepaść. Jednym z najpopularniejszych aktualnie źródeł informacji jest ze stuprocentową pewnością wylansowany w ostatnich latach globalną sieć Internet. Trzeba on do najbardziej normalnego oraz ogólnie dostępnego źródła treści, natomiast niekiedy nie są to informacje niewiele wiarygodne, gdyż wymagają zgody prasy bądź telewizji. Telewizja także bardzo rozwinęła się w ilości i jakości przekazywanych informacji, programy informacyjne eksmitujące wiadomości w telewizji, prześcigają się w prędkości oraz trafności przekazywania newsów. Jednakże w związku z tym, że ilość skryptów zajmujących się przekazywaniem informacji jest tak duża, częstokroć pada stwierdzenie, że nic ciekawego nie prezentują. Ponieważ informacje na wielu programach powtarzają się, co jest naturalną koleją rzeczy. Dalego tak duże znaczenie posiada to, kto 1szy przekaże daną dane.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • także »

  Nobla otrzymała trójka odkrywców telomerów, tj. quot;czapeczekquot; chroniących zakończenia chromosomów. Ich naturalne skracanie się jest uważane za bazę procesów starzenia i powstawania nowotworów. W skład trójki uczonych wchodzą: Elizabeth Blackburn z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco, Carol Greider z Wydziału medycyny Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w Baltimore, a ponadto przy tym Jack Szostak z Wydziału Medycyny Uniwersytetu Harvarda i z Instytutu Medycznego Howarda Hughesa. Europejska Agencja Kosmiczna ESA ujawniła zdjęcie terenu na Księżycu, w który ma uderzyć impaktor amerykańskiej sondy LCROSS. Zdjęcie zostało zrealizowane przez sondę SMART-1. Zdjęcie zostało wyszukane w podstawie danych fotografii stworzonych poprzez SMART-1 cztery lata temu. Odnalazł je Bjoern Grieger, z zespołu kamery AMIE pracującej na pokładzie sondy SMART-1. Fotografia była przedstawiona podczas Europejskiego Kongresu Nauk Planetarnych (EPSC), który odbył się w Poczdamie w Niemczech. Amerykańska misja LCROSS, czyli Lunar Crater Observation and Sensing Satellite, posiada poszukiwać wody na Księżycu. W tym celu posiada spowodować dwa uderzenia w krater Cabeus A w okolicach bieguna południowego. Planowana katastrofa powinna nastąpić 9 października.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »