Willa Schindlera na sprzedaż !

Willa Schindlera na sprzedaż ! Oferta stanowi niesamowitą okazję nabycia budynku posiadającego wspaniałą historię związaną z Oskarem Schindlerem. Wybudowana w 1898r willa mieści się zaraz obok muzeum Oskara Schindlera, które powstało w budynkach sławnej fabryki Deutsche Emaliwaren Fabrik, w której zatrudnienie dało ratunek wielu ludziom podczas II wojny światowej. Willa należąca kiedyś do osoby, która uratowała 1200 ludzi od zagłady w obozach koncentracyjnych jest nie tylko miejscem o wartości historycznej ale również miejscem skłaniającym do refleksji.

Szczegóły strony www.willaschindlera.pl:

Podlinkuj stronę www.willaschindlera.pl:

Willa Schindlera na sprzedaż !

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kufle do piwa i pokale. »

  Zdobienie szkła i ceramiki, w tym kufle do piwa i pokale, kubki, szklanki oraz butelki win i szampanów. Piaskowane produkty szklane i ceramiczne mają elegancki wygląd a logo(reklama firmy) wyczuwalne jest w dotyku.

  Data dodania: 03 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Styropian »

  Styropian – to tworzywo sztuczne o strukturze porowatej. Otrzymany jest poprzez spienienie granulek polistyrenu. Efekt ten uzyskuje się przez podgrzanie granulek parą wodną. Styropian składa się z zamkniętych komórek o obłych kształtach, wewnątr

  Data dodania: 09 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • instrukcje obsługi »

  Auto Poradniki - instrukcje naprawy i obsługi samochodów oraz motocykli, książki diagnostyczne wydawnictwa Haynes, Chilton, WKiŁ, Auto, Bucheli Verlag, Delius Clasing. Polecamy także atlasy drogowe, instrukcje naprawy traktorów, quadów, skuterów, pojazdów wodnych, kosiarek i generatorów.

  Data dodania: 24 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Inni ludzie przez wieki wytworzyli własny system do porozumiewania - język, którego używali tylko i wyłącznie we własnym społeczeństwie i tylko dla niego zrozumiałym. Współcześnie jednakże żyjemy w takich czasach, kiedy do porozumiewania potrzebujemy języka uniwersalnego, czyli takiego, który jest używany nie tylko przez jedno społeczeństwo, czy naród. Kiedyś tym językiem była łacina. W tym momencie weszliśmy w świt języka angielskiego. Już niezbyt duże dzieci posyła się do szkół kształcących w uczniach umiejętność mówienia i pisania w tym języku. Znajomość tego języka jest na dzień dzisiejszy wymogiem, którego spełnienie zapewnia lepszą pracę! Pracodawcy sami dosłownie zaczęli namawiać swoich pracowników do szerzenia horyzontów w tym zakresie. A w szkołach językowych powstał dosłownie angielski dla firm/spółek/korporacji. Taka oferta zaczęła przyciągać klientów. angielski dla firm jest bowiem pewną inwestycją w rozwój swojej spółki i zatrudnianych pracowników. Powinno się również zauważyć fakt, iż im więcej będziemy posiadać w korporacji ludzi znających ten język, tym większe mamy szanse na zaistnienie w świecie biznesu zarówno polskiego, jak i zachodniego. A takie sukces zapewnia angielski dla firm w naszej szkole!

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka »

  Turyści

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog SEO Ogólnotematyczny »

  Nowoczesny katalog stron prezentujący wartościowe strony, wpisy są moderowane codziennie. Każdy ma szanse dodać swój wpis, katalog jest doskonałą reklamą dla firm i osób prywatnych. Nowoczesny katalog SEO zapewnia stabilną reklamę. SeoDir reprezentuje wielotematyczny zbiór stron internetu na najwyższym poziomie. Możliwość oceniania dodawanych stron przez każdego.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Duża liczba właścicieli firm dba o rachunkowość we własnym zakresie, spowodowane to jest pragnieniem zaoszczędzenia, właściwie to praca nużąca i bardzo czasochłonna. Ale kształcenie się na księgowego zabiera mnóstwo pieniędzy, niemal porównywalnych do wynajęcia biuro rachunkowe. Wraz z zwyczajem outsourcing'u, duże firmy ale i mniejsi przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które mają wystaczające pokłady intelektualne wykonując kompleksową ofertę rachunkowości. Do jednego z najlepszych biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, ciągle rozwijające się usługi, zachwycenie wielu współpracowników tak powinno prezentować się firma przyszłości. Prowadzimy w tej chwili kilkudziesięciu klientów - od małych działalności jednoosobowych, po spółki z o.o.. Poza rachunkowością doradzamy w szeregu innych dziedzin - przez kadry do pomocy w pozyskiwaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie interesu. Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest komputerowo, a ich normy są zgodne z niezwykle surowymi wymogami ustawy o rachunkowości. Dlatego najmując nasze biuro, klient zyskuje pewność usług wykonanych uczciwie.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Otwarty katalog stron »

  Dla każdego właściciela strony zaprojektowaliśmy innowacyjny projekt Katalog Stron w Pigułce. Jest to katalog, w którym znajdują się najlepsze wpisy przedsiębiorstw i stron internetowych w bardzo przystępnej formie. W naszym indeksie znajdzie się miejsce dla każdej witryny która jest administrowana, ma unikatową treść i co celowe nie propaguje spamu. Katalog jest solidnie moderowany zatem nie prześlizną się przez niego zgłoszenia mało wartościowe. Pisz unikatowe opisy i wpisuj do naszego wpisu, a twoja witryna na pewno zyska w wyszukiwarce.

  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabojczy podarunek dla wypasionego chlopaka »

  Ta strona to jest to wspaniały, jedyny, niepowtarzalny prezent. Dla twojego wspanialego, chlopaka

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy do Twojego garażu. »

  Bramy garażowe składające się z segmentów posiada znacznie lepsze właściwości termiczne niż bramy uchylne. Bramy segmentowe podsiadają współczynnik termiczny w wysokości ok. 0,90 W/m2 (brama bez przeszklenia). Standardowe bramy segmentowe mają konstrukcje o grubości 20 do 40 milimetrów. Konstrukcja zrealizowana jest z podwójne blachy stalowej, ocynkowanej, wypełnione pianką poliuretanową. Segmenty połączone są tak ażeby uniemożliwić zakleszczenie palców. Powierzchnia płaszcza bramy zabezpieczona jest lakierem. Bramy dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL. Zamykanie bramy może być oparte o mechanizm ręczny, polegający na zastosowaniu rygla obrotowego. Prowadnice i zawiasy zrobione sa ze stali ocynkowanej. Ważnym elementem równoważącym ciężar bramy podczas otwierania i zamykania są sprężyny skrętne, stalowe, powierzchniowo utwardzane. Zabezpieczeniem, zapewniającym bezpieczne korzystanie bramy jest hamulec awaryjny, działający na wypadek zerwania linki oraz dodatkowo dodatkowe zabezpieczenie w sytuacji pęknięcia sprężyny skrętnej, w takim przypadku zapadka blokuje płaszcz bramy przed opadaniem.Zalecana sa napędy do bram, które też posiadają dodatkowe zabezpieczenia.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »