Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Numizmatyka,aukcje monet,katalog monet,ogłoszenia skupu monet »

  Przeglądarka aukcji numizmatycznych, Automatyczna ocena stanu monety na aukcji. Automatyczna wycena monety z Allegro.pl. System współpracuje z Allegro.pl, Świstak.pl oraz Ebay.pl Internetowy katalog monet, aktualne ceny rynkowe monet, liczone na podstawie średnich transakcji z Allegro.pl. Katalog monet zawiera wycenę monety ze względu na jej stan zachowania.Skup monet, system zawiera ogłoszenia osób skupujących numizmaty.

  Data dodania: 27 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Galeria w Płocku »

  Andrzeja Kołpanowicza, którym bliska była sztuka o wyraźnym klimacie surrealistycznym i metaforycznym. Na ekspozycji przedstawiono prace następujących artystów: Kazimierza Mikulskiego, Henryka Laskowskiego, głównie z prywatnej kolekcji Toma Podla, Włodzimierza Kwiatkowskiego, Jarosława Kukowskiego, Henryka Wańka, Erny Rosenstein pochodzące ze zbiorów Muzeum Narodowego w Krakowie oraz dzieła Jana Lebensteina,Widzialne Niewidzialne jest wystawą zbiorową prezentującą dzieła i sylwetki twórców różnych pokoleń, Piotra Naliwajki czy Jacka Yerki, Marcina Kołpanowicza

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  Kiedyś przyrząd fotograficzny był luksusem. Ażeby można było robić zdjęcia powinno się zakupić także kliszę, która wystarczała w wielu wypadkach na 30 obrazów. Dalej zrealizowane ilustracje trzeba było wywołać, by można było się nimi cieszyć. Dzisiaj, w czasach nowoczesnych aparatów, proces ten jest o wiele postszy, a także niedrogi. Koszty zakupu aparatu są niskie. Klisze zostały zamienione na karty SD, które mogą pomieścić pokaźną ilość obrazów. Obrazów nie trzeba już utrwalać na papierze, żeby można było je oglądać. Da się to dokonać na telewizorze. Częściej wszyscy to właśnie czynią, by nie tracić gotówki. Niesie to ze sobą bezsporne ryzyko. Przedmioty jak na przykład dyski twarde i pendrive`y, na których w większości przypadków składowane są obrazy, bardzo często psują się. O ile nie została wykonana kopia zapasowa, to nie mamy innego wyjścia jak odzyskiwanie danych. Istnieją programy, pozwalające przywrócić dane utracone w wyniku usterek logicznych. Jeżeli nie mamy za szerokiego pojęcia o komputerach, w pojedynkę nie powinniśmy się brać za proces odzyskiwania, bo możemy wywołać znacznie gorsze straty. Najkorzystniej jest udać się do fachowej firmy, która zajmuje się taką działalnością. W przypadku uszkodzeń nie mechanicznych, koszty takiej usługi nie powinny przekroczyć stu PLN. Są wręcz kilkukrotnie większe, w przypadku gdy dysk zepsuty jest mechanicznie. Powinno się w związku z tym mocno uważać i łagodnie obchodzić się ze sprzętem komputerowym, bo niezdarność może być kosztowna.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki ścienne »

  Gdy nie możesz już więcej wytrzymać we własnym mieszkaniu, dobija Cię codzienność i szarość.. namaluj sobie szablon! Naklejki na ściany i szablony malarskie są doskonałym sposobem na rozświetlenie Twojego pokoju. W katalogach większości sklepów internetowych zajmujących się ich produkcją, odszukać można właściwie dowolny projekt, którego szukamy zaczynając od ornamentów florystycznych jak np. drzewka bonsai, przez zwierzęta, znane osoby, maksymy kinowe, ikony światowej architektury jak na przykład Statuę Wolności i setki innych. Szablony malarskie wykonywane są z cieniutkiego surowca, najczęściej folii PCV, który po umiejscowieniu na ścianie doklejamy taśmą malarską i wypełniamy farbą. Przebieg tej czynności z początku wydawać się może nieco trudny, ale tak naprawdę jest to dziecinnie proste. Jeszcze prostszym zadaniem jest naniesienie nabytych przez nas naklejek ściennych. Naklejki ścienne od szablonów różnią się w głównej mierze tym, że do ich odwzorowania na ścianie nie potrzebujemy farby. Wystarczy odszukać właściwe miejsce i najzwyczajniej je przykleić. Jak więc widać szablony malarskie to nic, czego można się bać. Szablony malarskie to w zależności od ich wielkości koszt od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Najczęściej dostępne są formaty zawierające się w 50cm lub 100cm szerokości. Długość szablonu może sięgać w teorii nawet kilku metrów, co niemniej jednak maksymalnie skomplikowałoby proces naklejania na ścianę. Nałożenie kilkumetrowej naklejki praktycznie graniczyłoby z niemożliwością, dlatego najczęściej ich formaty nie przekraczają 2 metrów kwadratowych. Na Youtube zamieszczona jest spora liczba filmów pokazujących jak przebiega proces malowania szablonu lub naklejania naklejek ściennych. Jeżeli szukasz prostego, ale atrakcyjnego sposobu na zaskoczenie znajomych lub rodziny przy najbliższej wizycie, to szablony malarskie i naklejki ścienne są tym czego szukałeś!

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • SKlep taneczny »

  Firma Marabo od wielu lat para się prowadzeniem firmy tanecznej. Od 1988 roku szyjemy najwyższej jakości sukienki do tańca. Od 1993 rozszerzyliśmy działalność o artykuły do tańca, kamienie Swarovskiego, kosmetyki. Mamy swoją pracownię krawiecką. Mieliśmy przyjemność sponsorować pary taneczne: Beatę Andrusiów i Macieja Felzenowskiego, Karinę Nawrot i Andrzeja Sadeckiego, Małgorzatę Garlicką i Wiktora Kiszkę. Potwierdzeniem wysokiej klasy naszych produktów jest duża liczba zadowolonych kontrahentów na całym świecie.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spis Stron Internetowych »

  Dobry spis stron internetowych w którym każdy znajdzie interesująca go strone internetową. Zapoznaj się z naszymi stronami, a nie będziesz żałować. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 16 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Aminokwasy rozgałęzione »

  BCAA najlepsze aminokwasy dla sportowca

  Data dodania: 27 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Perfumy »

  Perfumeria Internetowa. Perfumy damskie oraz perfumy męskie. Tylko u Nas gwarancja jakości. Konkurencyjne ceny na perfumy renomowanych marek.

  Data dodania: 27 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria łazienkowe »

  eLazienki.com to jeden z największych sklepów internetowych z akcesoriami do Państwa łazienki i kuchni. Istniejemy od 15 lat, w naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 12 000 produktów - od płytek ceramicznych po artykuły wyposażenia łazienek. Nasze doświadczenie gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę, doradztwo i szeroką gamę najlepszych produktów dostępnych na rynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: akcesoria łazienkowe, armaturę prysznicową, baterie umywalkowe, ceramikę łazienkową, kabiny i brodziki, meble łazienkowe, wanny i obudowy, zlewozmywaki, płytki kuchenne, płytki klinkierowe, płytki podłogowe.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria »

  Dowiesz się stąd dlaczego kobiety kochają biżuterię, jak i tego jakie ozdoby są na topie, a jakie tracą na popularności. Rzetelna informacja podana przystępny metodę dla każdego. Jeżeli już jesteś kobietą powinieneś to poczytać dla prywatnej satysfakcji. Natomiast o ile jesteś mężczyżną warto przeczytać to, by dowiedzieć się co warto nabyć Twojej wybrance.

  Data dodania: 26 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • konstrukcje stalowe »

  Kompleksowa realizacja obiektów przemysłowych na terenie całego kraju, wykonanych w konstrukcji stalowej - od wstępnej koncepcji do oddania obiektu pod klucz. Kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa obiektów przemysłowych takich jak: hale magazynowe, produkcyjne, warsztatowe, handlowe, sportowe, rolnicze itp.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy segmentowe »

  Obsługa ręczna bramy garażowe j odbywa się dzięki obrotowemu ryglowi. Z powodzeniem może być zastosowana automatyka do bram. Balans ciężaru bramy w trakcie jej otwierania zrównoważony jest powierzchniowo oraz poprzez sprężyny skrętne. Zabezpieczeniem bram garażowych jest hamulec automatyczny, który zadziałać ma na wypadek awarii, zerwania linki prowadzącej oraz na wypadek pęknięcia sprężyny skrętnej. Zapadka hamulca blokuje płaszcz bramy przed opadnięciem. Bramy garażowe składające się z segmentów posiada znacznie lepsze właściwości termiczne niż bramy uchylne. Bramy segmentowe podsiadają współczynnik termiczny w wysokości 0,95 W/m2.

  Data dodania: 06 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • obsługa stron internetowych »

  tworzenie stron internetowych

  Data dodania: 17 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ovacue - Naturalne metody planowania rodziny, npr »

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzenia OvaCue na teren ie Polski. Nasze urządzenie umożliwi Ci precyzyjne monitorowanie płodności. Możesz stosować je zamiast szkodliwych środków antykoncepcyjnych w celu wyznaczenia dni płodnych. Wspaniale również sprawdza się podczas planowania dziecka. Pomiar trwa tylko 5 sekund, wyznacza owulację na 5 do 7 dni wcześniej, gwarantuje dokładność 98,3%, zapisuje Twoje płodne dni w kalendarzu, nie wymaga analizy moczu, jest całkowicie nieszkodliwy dla Twojego organizmu.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wakacyjny koszmar »

  Mozolne wyszukiwanie oferty wakacyjnej zwieńczone zostały sukcesem. Cała rodzina zdecydowała się na jedna ofertę i wydaje się, że wszystko będzie dobrze - tak jest prawie zawsze. Szukamy oferty na wymarzone wakacje i ufamy, że wszystko będzie dobrze, ale do momentu gdy nie zobaczymy na własne oczy podświadomie nie wierzymy w reklamowe slogany. Co zrobić jeżeli okaże się, ze jednak nie jest tak jak się umówiliśmy z hotelem czy właścicielem posesji. Mamy prawo dochodzić swoich praw. Kancelaria.Poznań adwokacka pomorze nam w przygotowaniu odpowiednich dokumentów. Co może stać się przyczyną naszej skargi -praktycznie każde z niedotrzymanie umowy lub opisu oferty. W umowie lub opisie oferty opisano, że plaża znajduje się 500 metrów od miejsca zamieszkania, po przyjeździe okazuje się, że owszem jest 500 metrów ale w lini prostej. Świadome wprowadzenie w błąd klienta już może skutkować pozwem. W lokalu z którym zostaliśmy zakwaterowaniu uległa awarii kanalizacja, właściciel nie wykonał, żadnych czynności mających na celu usunięcie usterki, itd.. Można by mnożyć niemiłe wspomnienia z wielu wakacyjnych wypraw. Czy jednak warto dochodzić roszczeń? Wszystko zależy od tego czy mamy szansę na udowodnienie swoich racji. Adwokat.Poznań na pewno będzie oczekiwał udokumentowania pobytu oraz umowy lub szczegółowej oferty. Dodatkowo warto wzbogacić dokumentację o zdjęcia, o ile to możliwe dokumenty wystawione, przez lokalne instytucje, rachunki wejściówki itd. Ważnym jest udokumentowanie samego pobytu jak również korespondencja i pisma, które zostały wymienione przed wyjazdem na wakacje. To wszystko wydaje się proste, jednak najczęściej okazuje, że nasze upragnione wakacje okazały się koszmarem a my nawet nie poprosiliśmy rezydentów o rachunek.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szafy Rack dla serwerów »

  Serwery bezstanowe nie przechowują danych o swoich klientach, zmiana stanu samego serwera nie zawsze wpływa na zmianę stanu jego klientów, np serwer plików lub serwer sieci.Serwer pełnostanowy, przechowuje informacje o swoich klientach np. w celu odesłania im w przyszłości jakichś danych, np. rozproszony systemem plików, który przechowuje informacje o klientach w celu zapewnienia im w przyszłości szybszego dostępu do danych. Serwery pełno stanowe są awaryjne, co powodują utratę stanu i wymusza konieczność jego odtwarzania.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wybory czerwiec 2010 wyniki »

  Wybory prezydenckie - czerwiec 2010. Wasze opinie, kandydaci, jak glosowac, co dalej z Polską. Prezydenci Polski.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Greta Sport - boiska, podłogi, bieżnie sportowe »

  GretaSport jest profesjonalnym wykonawcą syntetycznych nawierzchni sportowych. Firma powstała na bazie grupy najdłużej wykonującej w Polsce zewnętrzne i wewnętrzne nawierzchnie poliuretanowe. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bezposrednim wykonawstwie i ponad pół miliona metrów kwadratowych wyk

  Data dodania: 10 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi stron w pozycjonowaniu »

  Dzisiaj w pewnej mierze każdy pozycjoner w jakiejś części opiera własne prace o katalogowanie promowanych przez siebie stron www. Mówi się wiele o tym, iż takowe katalogi witryn www do niczego się już nie nadają. Wbrew pozorom w zastosowaniu, dużo katalogów stron ciągle zachowuje swoje walory dla pozycjonowani. Niestety musimy dopowiedzieć, że prawdą jest bezużyteczność niezadbanych katalogów witryn www. Katalogi stron są często spotykane w sieci internetowej. Kilkanaście lat temu były kanwą do skutecznego poszukiwania treści opublikowanych w sieci, teraz zazwyczaj są alternatywą dla rozbudowanych i prostych w użytkowaniu wyszukiwarek internetowych. Jednak można śmiało rzec, że ich funkcjonalność jest nadal wysoka. Całe mnóstwo internautów dyskutuje nad tym w w jakiej kwestii odwiedzanie katalogów stron internetowych może polepszyć ich wędrówkę po świecie Internetu. Odpowiedź jest prosta: przeważnie tworzy się katalogi tematyczne, w których klikając w właściwą kategorię w mgnieniu oka można odnaleźć interesującą nas witrynę z danej tematyki.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep taneczny »

  Firma Marabo od wielu lat zajmuje się prowadzeniem sklepu tanecznego. Od 1988 roku szyjemy najwyższej klasy sukienki do tańca. Od 1993 rozszerzyliśmy działalność o artykuły do tańca, kamienie Swarovskiego, kosmetyki. Posiadamy swoją pracownię krawiecką. Mieliśmy przyjemność sponsorować pary taneczne: Beatę Andrusiów i Macieja Felzenowskiego, Karinę Nawrot i Andrzeja Sadeckiego, Małgorzatę Garlicką i Wiktora Kiszkę. Potwierdzeniem najwyższej klasy naszych towarów jest duża liczba zadowolonych klientów na całym świecie.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: