Darmowe ogłoszenia Podkategoria: Darmowe ogłoszenia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Linki bezpośrednie »

  Nasz katalog artykułów sponsorowanych jest jedną z wielu stron należących do systemu wymiany informacji w Internecie PressLink. Publikując artykuł opisujący Twoją stronę internetową, markę czy firmę do katalogu linków bezpośrednich PressLink uzyskasz jeszcze lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych a Twoi potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z dodaną przez Ciebie informacją na kilkudziesięciu stronach internetowych, do których Twój wpis zostanie automatycznie wpisany.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Wrocław »

  W tym momencie otwarcie interesu jest nad wyraz proste. Jeszcze nie trwa tak krótko, ile obiecywał rząd, niemniej jednak i tak jest pod tym względem całkiem dobrze. Wystarczy przygotować odpowiednie pisma, pójść z nimi do odpowiedniego referatu, urzędu skarbowego oraz dodatkowo ubezpieczalni i po odczekaniu mniej więcej czterech tygodni można rozpocząć działalność. Samo założenie firmy nie jest problemem, ciężej jest z pozostaniem na rynku i uzyskaniem profitów, gwarantujących zwyczajne życie. Ogromne perspektywy na rozwój posiadają przedsiębiorstwa, zajmujące się się kilkoma wariantami konkretnej dyscypliny. Wzorzec możemy odnaleźć wprowadzając w wyszukiwarkę ciąg serwis komputerowy Wrocław. Na podanych serwisach można znaleźć informacje o tym, że tego typu korporacje nie parają się tylko naprawą komputerów. Asystują w sprawie kupna elementów, gdy kontrahent nie jest pewnien, co jest dla niego optymalne, w wypadku, gdy przykładowo komputer służy mu tylko do pisania dokumentów. Niezależnie od doradzania spółki te budują również połączenia komputerów i urządzeń, podłączają sprzęt, taki jak przykładowo drukarki, a dodatkowo wgrywają oprogramowanie. Te nad wyraz specjalistyczne przywracają również dane z niesprawnych dysków. Innowacyjnym zajęciem dla działalności gospodarczych informatycznych jest optymalizacja stron internetowych oraz prowadzenie akcji reklamowych w przeglądarkach.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal samochodowy »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jak w wielu wypadkach Polacy zmieniają samochody Jakie ceny są aktualnie aut używanych W tej chwili możesz sprawdzić to w jednym miejscu. Nowy portal o motoryzacji i nie tylko, to także bardzo rozbudowana giełda samochodowa z całej Polski. O ile szukasz samochodu a nie wiesz gdzie zacząć to wejdź na stronę www.auto.portek.eu. Nie ruszając się z lokalu masz dostęp do ogłoszeń z całego kraju. Postaw na młodą drużynę, która całą swoją energię wkłada w przygotowanie tego portalu. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Już dziś możesz trafić na niebywałą okazje znalezienia super auta z swojego fotela w lokalu. Ma możliwość nie planujesz zmiany samochodu, ale który mężczyzna nie marzy o super bryce. Zatem jak to można mówią pozwól sobie chociaż wzrok nacieszyć, a nigdy nie wiadomo czy nie staniesz się posiadaczem jakiegoś wspaniałego samochodu za niską cenę. Kupno samochodu wyłącznie u nas. A ma możliwość jesteś posiadaczem starego samochodu i nie potrafisz go nigdzie sprzedać. Postaw na naszą giełdę samochodową. Dodaj swoja propozycję już współcześnie, a będzie ona widoczna 24h na dobę poprzez 7 dni w tygodniu. Nie ograniczaj swojego rynku sprzedaży, pozwól się odkryć ludziom z całej Polski.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BiznesMonitor - wyniki w firmie »

  Serwis dla specjalistów, przedsiębiorczych. Informacje z zakresu analizy wyceny i audytu, planowania finansowego. Działy planowanie działalności, organizowanie, franczyza, wyposażenie, forum, grupy, społeczność, ogłoszenia biznesowe, ogłoszenia praca, katalog firmy.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesny katalog stron internetowych »

  strony.seo-katalogi.eu to nowoczesny, moderowany seokatalog. Katalog stron zwiększa twoją pozycję w wyszukiwarkach a co za tym idzie Częstotliwość wejść, zwiększoną liczbę odwiedzin i większy PageRank. Nasz katalog jest bezpłatny - tylko najwartościowsze strony zostają dodane. Katalog srton www jest idealnym narzędziem dla początkujących jak również doświadczonych pozycjonerów. Seo, skrypt do katalogowania stron jest używany po to ażeby dać Tobie szanse by twój portal mógł być obecnym w sieci. Katalogowanie stron internetowych to podstawa, więcej linków, tym wasza pozycja będzie wyższa w wyszukiwarkach. Darmowy katalog stron internetowych WWW jest dla was i przez was tworzony. Jest to darmowy katalog, lecz jeżeli chcesz posiadać przywileje jak dodatkowe podlinkowania, reklamy na stronie głównej własnego portalu, możesz wykupić specjalne konto i wzmocnić moc swojego wpisu.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mix Finanse - portal finansowy dla każdego »

  Mix Finanse - pełna oferta banków i instytucji finansowych: konta osobiste i firmowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, hipoteczne, refinansowe dla osób prywatnych i firm

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoholowanie w razie wypadku »

  W trakcie popularnego użytkowania samochodu, istnieje szansa że może się nam przydażyć bardzo wiele nieprzyjemnych rzeczy. Na 100% jazda samochodem powinna być przyjemna i komfortowa. Tak jest w dużej liczbie przypadków. Zdarza się, że natomiast dosięga nas nieszczęście. Może być nim drobna stłuczka (wynikająca z mojej winy lub z nieumyślności albo nierozwagi innego kierowcy). W takiej sytuacji potrzebna jest nam pomoc drogowa. O ile szkody nie są duże, kiedy holowanie nie jest potrzebne, wystarczy spisać oświadczenie o wypadku wraz z numerem ubezpieczenia sprawcy. Jeśli jednak uszkodzenia są duże albo osoba nie pragnie się przyznać do winy, należy wezwać policję. Jeśli zostanie orzeczone o kasacji samochodu, wtedy trzeba wezwać pomoc drogową która się wszystkim zajmie. Podobnie sprawa wygląda gdy samochód co prawca nie jest aż tak zniszczony, natomiast uszodzenia są na tyle duże iż nie może poświęcając własny czas odjechać. Wtedy autoholowanie jest obowiązkiem. Zachęcamy do używania usług holowania, autoholowania czy pomocy drogowej tylko ze znanych i sprawdzonych usługowawców. Wystawią nam oni fakturę którą można wrzucić w koszty oraz zagwarantują najwyższą jakość usług. W końcu po stłuczce czy wypadku jesteśmy zdenerwowani i nie jest nam potrzebna kolejna dawka stresu. Warto także wspomnieć o kosztach holowania. Zwłaszcza jeżeli już jesteśy za granicą - wtedy koszty mogą być w znacznym stopniu różnorodne niż w Polskich realiach. Dlatego też wielu usługodawców oferuje usługę assistance. To między innymi aktualnie pomoc drogowa. Większośc ubezpieczycieli oferuje taką usługę na terenie całej Uni Europejskiej a koszty są wliczone w standardowe ubezpieczenie (natomiast czasem jest to usługa prócz tego płatna).

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal samochodowy »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jak w ogromnej liczbie przypadków Mieszkańcy Polski zmieniają auta? Jakie ceny są aktualnie aut wykorzystywanych? Teraz możesz sprawdzić to w jednym miejscu. Nowy portal o motoryzacji i nie tylko, to także bardzo rozbudowana giełda samochodowa z całej Polski. Jeżeli już szukasz samochodu a nie wiesz gdzie rozpocząć to wejdź na stronę www.auto.portek.eu. Nie ruszając się z lokalu masz dostęp do ogłoszeń z całego państwie. Postaw na młodą drużynę, która całą własną energię wkłada w przygotowanie tego portalu. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Już na dzień dzisiejszy możesz trafić na niebywałą okazje znalezienia super auta z swojego fotela w lokalu. Ma możliwość nie planujesz zmiany samochodu, ale który mężczyzna nie marzy o super bryce. Zatem jak to można mówią pozwól sobie chociaż wzrok nacieszyć, a przenigdy nie wiadomo czy nie staniesz się właścicielem jakiegoś wspaniałego samochodu za niską cenę. Kupno samochodu wyłącznie u nas. A ma możliwość jesteś posiadaczem starego samochodu i nie potrafisz go nigdzie sprzedać. Postaw na naszą giełdę samochodową. Dodaj swoja propozycję już na dzień obecny, a będzie ona widoczna 24 godziny na dobę 356 dni w roku poprzez 7 dni w tygodniu. Nie ograniczaj swojego rynku sprzedaży, pozwól się znaleźć ludziom z całej Polski.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe Wrocław »

  Pecom Wrocław dostarcza najwyższej klasy usługi informatyczne takie jak pogotowie komputerowe, serwis komputerowy czy usługi odzyskiwania danych z różnego rodzaju nośników. Do klientów w obrębie Wrocławia dojeżdżamy za darmo. Własną propozycję kierujemy zarówno do firm jak również ludzi indywidualnych. Dla firm przewidujemy pakiety stałej obsługi serwisowej. W ramach zryczałtowanej, miesięcznej opłaty zakład produkcyjny otrzymuje profesjonalną obsługę serwisową. Dla osób prywatnych, bądź podmiotów niewymagających stałego kontaktu z serwisem oferujemy usługi serwisu doraźnego. Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem Wrocław »

  Nowoczesnych przedsiębiorstw w Polsce jest niewiele. To wyjątkowo dziwne, skoro na świecie wzrasta znaczenie przemysłu technologii wyższej. W kierunku najlepiej wykwalifikowanych, pod względem technicznym firm dąży Zapech, nowoczesne centrum CNC. Zapech, w gronie fundamentalnych prac wyróżnia - toczenie, frezowanie, szlifowanie, prace ślusarskie. Przedsiębiorstwo wykonuje więc, szeroko rozumianą - precyzyjną obróbka skrawaniem . Poprzez jakość usług stała się jednym z liderów na krajowym rynku. Wrocławski Zapech, od dawna przekonuje, że klasa i przystępna cena mogą iść w parze. To wszystko dzięki innowacyjnym urządzeniom CNC, które umożliwiają komputerowe pilotowanie, oraz obrabianie produktów z milimetrową dokładnością. Duża precyzja, umożliwia urzeczywistnianie wymagań wszystkich kontrahentów, czego dowodem są usługi realizowane choćby dla elektrowni. Prócz wyrobu asortymentu specjalistycznego, Zapech podejmuje również wiele inicjatyw społecznych. Za granicą staje się wizytówką, nowego modelu triumfu, uzyskiwanego przez wysoką jakość, a nie liczebność wytworów. Na naszej stronie powinieneś znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • katalog stron »

  Jak dodawać stronę do czegoś takiego jak Folder stron Folder stron to narzędzie dla ludzi, którzy preferują aby ich strona była adekwatnie przyporządkowana do działu tematycznego. Chcąc dodać stronę do czegoś takiego jak Katalog stron trzeba wejść na odpowiednią stronę zawierającą spis folderów, wybrać te, które będą pasowały tematycznie do tego, co jest na mojej stronie. Folder stron zawiera kilka odpowiednich pól do uzupełnienia, czyli adres witryny, która ma zostać dodana do katalogu, odpowiednie wyrazu zasadnicze, jakie będą prowadziły do naszej strony www oraz dodatkowo mini opis tego, co znajduje się na witrynie internetowej, którą dodajemy do katalogu. Folder stron po dodaniu informuje w przyszłości wyszukiwarki, a dodatkowo inne portale do niego wpisane, że taka strona jak nasza została wpisana do katalogu a osoba, która wpisuje w wyszukiwarce odpowiednie słowa zasadnicze posiada bardzo całkiem szybki dostęp do naszej i innych podobnych stron tematycznych. Folder stron to bardzo przydatne narzędzie dla każdego.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • fakty »

  RMF24.PL- zawsze aktualne wiadomości (Polska, Świat). Najważniejsze informacje z kraju i świata, newsy, fakty dnia, najnowsze wiadomości, polityka. Archiwum wiadomości i info. Wydarzenia z ostatniej chwili i wiele wiele innych to są fakty w RMF24.PL.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Finansów Domowych »

  Proste i szybkie finansowanie różnorodnych potrzeb związanych z działalnością gospodarczą.Unikatowa forma oceny zdolności i wiarygodności klienta.Korzyści finansowe wynikające z możliwości wpisania kosztów kredytu w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.Kwota kredytu od 5000 zł do nawet 300 000 złOkres kredytowania od 3 do 60 miesięcyElastyczne formy zabezpieczeń:poręczenieprzewłaszczeniezastaw zwykły lub rejestrowyhipotekablokada środków na rachunkuMożliwość wcześniejszej spłaty

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Szklarska Poręba »

  Sprzedaż nieruchomości - Szklarska Poręba. Komfortowe apartamenty w górach, w Karkonoszach. QBic Real Estate Sp. z o.o. oferuje do sprzedaży apartamenty w atrakcyjnie położonym budynku w Szklarskiej Porębie. Jest to modny rejon turystyczny w Karkonoszach w południowo-zachodniej Polsce. Apartamenty przy ul. Parkowej 42 w Szklarskiej Porębie, 10 minut pieszo do centrum i 15 minut pieszo do wyciągów narciarskich. Lokalizacja na zboczu z widokiem na góry i na centrum miejscowości, w cichej zielonej okolicy otoczonej wolnostojącymi domami. Kompleks składa się z 21 apartamentów o rozmiarach od 1 do 4 pokojów i o powierzchni od 33 do 86 m2. Wszystkie apartamenty posiadają balkon lub taras. Apartamenty na drugim piętrze mają jedną lub dwie dodatkowe sypialnie na antresoli. W budynku znajduje się piwnica z 12 miejscami parkingowymi, siłownią i sauną z hydromasażem. Na zewnątrz znajduje się parking oraz ogród z placem zabaw dla dzieci. Twój wakacyjny dom w Sudetach!

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Katowice »

  Spontaniczna i naturalna fotografia ślubna. Robimy zdjęcia z pasją zatrzymujemy najpiękniejsze chwile dla Ciebie dla Was ...na zawsze...Fotografia ślubna której nigdy się nie powstydzicie... i zawsze będziecie do niej wracać. Fotografia na wiele pokoleń...na zawsze Wasza Miłość na najlepszych zdjęciach. Działamy na terenie aglomeracji katowickiej.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • wycieczka »

  Dlaczego codziennie należy jeść surówki? Warzywa należą do produktów, które należy spożywać codziennie i to nie tylko gotowane, ale także w postaci surówek. Za najcenniejsze składniki odżywcze zawarte w warzywach są uważane różnorodne składniki mineralne i witaminy

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żurawie budowlane »

  Zmieniają się normy rynku, a znacznie szerzej eksponowany jest outsourcing. W prawie każdej branży odnajduje swoje miejsce. Realizacją jego zasad w branży budowlanej jest nasza firma, która posiada skup, sprzedaż, wynajem kontenerów i sprzętów Ofera przedsiębiorstwa skierowana jest wpierw do urzędów regionalnych i państwowych, zakładów przemysłowych, budowlanych oraz osób prywatnych. W ofercie firmy znajduje się wiele żurawi budowlanych, pomp do betonu, wywrotek, kontenerów socjalno-biurowych, oraz innych. Tak niebagatelny asortyment, na pewno przyczynił się do niemałego sukcesu firmy. Jeśli nie posiadasz firmy, lub wykonujesz zlecenia doraźnie, polecamy wynająć sprzęt u nas. Jeżeli zastanawiasz się nad poszerzeniem działalności lub, chcesz wymienić sprzęt, firma sporządziłą oferty skupu i sprzedaży. Niestety do kraju niektóre trendy docierają później niż do innych krajów. Mimo wszystko specjalizacja załadów jest nieuchronna. NKK, jest krok przed konkurencją, bowiem stał się kluczowym dystrybutorem słynnej firmy Kamp;Ouml;NIG. Wraz z tym maszyny budowlane można kupić lub wynająć, po konkurencyjnych cenach, a ich jakość jest gwarantowana. Szczegóły na n-kk.pl

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy CaliVita »

  Produkty Calivita to naturalne i w pełni bezpieczne preparaty, które doskonale wpływają na układ immunologiczny organizmu, zapobiegają rozwojowi licznych dolegliwości, a także wspierają kuracje lecznicze. Dodatki żywieniowe Calivita przyjmowane regularnie doprowadzają naszemu organizmowi wszystkich witamin oraz minerałów, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania naszego organizmu, a których często brak w naszej codziennej diecie, w której coraz więcej jest produktów wysoce przetworzonych, nie posiadających żadnych wartości odżywczych. Systematyczne przyjmowanie dodatków żywieniowych Calivita sprawi, że zachowasz wewnętrzną równowagę organizmu, poczujesz się zdrowo, młodo i pełen energii. Suplementy CaliVita rewelacyjnie wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale również na nasze samopoczucie i urodę, z tej przyczyny często przyjmują je osoby mające depresję albo osoby, które pragną na długi czas zachować młody i piękny wygląd. Dzięki suplementom Calivita zobaczysz jak bardzo twoje aktualne życie odmieni się na lepsze, zyskasz energię, witalność, a dodatkowo pozbędziesz się męczących cię dolegliwości, które często niełatwo wyleczyć, takich jak np. grzybica oraz inne. Przyjmując suplementy diety Paraprotex możesz być pewien, że w żaden sposób nie są one niebezpieczne dla twojego zdrowia, ze względu na to, że zawierają tylko naturalne składniki. Jeżeli chcesz troszczyć się o zdrowie i chcesz poprawić słabą odporność organizmu, a także zadbać o samopoczucie sięgnij po produkty Calivita.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Relaksująca łazienka »

  Wynajem nieruchomości, podłogi drewniane, biura projektowe to tylko mała część z tematów, które poruszane są na promowanej stronie. Jeżeli interesujesz się budownictwem czy też dekoracją wnętrz to wejdź na kiermaszmieszkan.pl i sprawdź zebrane tutaj rozwiązania.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoholowanie w razie stłuczki »

  W trakcie powszechnego użytkowania samochodu, istnieje szansa że może się nam przydażyć bardzo kilka nieprzyjemnych rzeczy. Na 100% jazda samochodem powinna być przyjemna i komfortowa. Tak jest często. Czasami jednakże dosięga nas nieszczęście. Może być nim drobna stłuczka (wynikająca z mojej winy albo z nieumyślności albo nierozwagi innego kierowcy). W tak zaistniałej okoliczności potrzebna jest nam pomoc drogowa. Jeżeli szkody nie są duże, kiedy holowanie nie jest potrzebne, wystarczy spisać oświadczenie o wypadku wraz z numerem ubezpieczenia sprawcy. Jeżeli już jednak uszkodzenia są duże albo osoba nie chce się przyznać do winy, trzeba wezwać policję. Jeżeli już zostanie orzeczone o kasacji samochodu, wówczas trzeba wezwać pomoc drogową która się Ci zajmie. Dokładnie tak samo sprawa wygląda gdy samochód co prawca nie jest aż tak zniszczony, jednakże uszodzenia są na tyle duże iż nie ma możliwość we własnym zakresie odjechać. Wtedy autoholowanie jest koniecznością. Zachęcamy do używania usług holowania, autoholowania czy pomocy drogowej tylko ze znanych i sprawdzonych usługowawców. Wystawią nam oni fakturę którą można wrzucić w koszty, a dodatkowo zagwarantują najwyższą jakość usług. W końcu po stłuczce czy wypadku jesteśmy zdenerwowani i nie jest nam potrzebna kolejna dawka stresu. Warto również wspomnieć o kosztach holowania. Szczególnie jeśli jesteśy za granicą - wówczas koszty mogą być znacząco różnorodne niż w Polskich realiach. Dlatego także wielu usługodawców oferuje usługę assistance. To między innymi w tej chwili pomoc drogowa. Większośc ubezpieczycieli oferuje taką usługę na terenie całej Uni Europejskiej a koszty są wliczone w standardowe ubezpieczenie (natomiast zdarza się, że jest to usługa a dodatkowo płatna).

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Darmowe ogłoszenia

Darmowe ogłoszenia - nowa strona:

Adres: