Orgazm kobiety

Orgazm kobiety Zapewne pewna grupa facetów myślało o tym jak zaspokoić seksualnie swoją kobietę. Wielu mężczyzn jest zdania, że zaspokojona seksualnie partnerka, niemal przy każdym stosunku ma orgazm. Jednak czy tak jest na pewno? Okazuje się jednak zupełnie co innego, to iż parterka uprawia z nami seks, nie oznacza, że że pragnie orgazmu, lecz dla samej przyjemności czerpanej z seksu, a dokładniej całej gamy przyjemności czerpanej z seksu. W rzeczywistości jest tak, iż jeśli kobieta nie chce mieć orgazmu, a dokładamy starań, że ona dojdzie, wtedy ją zawiedliśmy. Niekiedy tak bez większej przyczyny kobieta pragnie się bawić tylko seksem. Istotą problemu jest fakt, iż ponad 60% kobiet nigdy nie miała orgazmu. Lecz czy ma to potwierdzać fakt, iż te kobiety są niezadowolone z seksu. Nie, wręcz przeciwnie. Ale nie pomijam przypadku, w którym i one czasami pragnęły by odkryć przyjemność czerpaną z orgazmu. W takiej sytuacji i Wy panowie postarajcie się, aby Wasza kobieta niekiedy osiągneła orgazm, a jeśli nie macie pojęcia jak to zrobić, to wcześniej podałem Wam odpowiedź. Wystarczy zainteresować się książką Daj jej orgazm, która zgłębia wszystkie tajemnice kobiecego orgazmu. Książka została napisana przez kobietę, tak więc jest ona najbardziej wiarygodnym źródłem o sekretach kobiecego orgazmu.

Szczegóły strony www.katalog.telefony-panasonic.com:

Podlinkuj stronę www.katalog.telefony-panasonic.com:

Orgazm kobiety

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • www.szarlatan.pl »

  SZARLATAN ksiażki ( antykwariat ) galeria sztuki - To wyjątkowe miejsce, które powstało z miłości do sztuki i literatury. Łączy bardzo starą idee przenikania się słowa i obrazu. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj literatury oraz na sztukę wolnej wyobraźni.

  Data dodania: 30 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • dla kobiet i nie tylko kobiet - ewelosa.pl »

  Wszystko co interesuje kobiety, no dobrze, nie tylko kobiety, w jednym miejscu. Znajdziesz tu przepisy kulinarne, porady i pomoc w nietypowych sprawach, plotki oraz informacje imprezach, wystawach, rozrywce. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • G-center (wykaz poleceń Html, Css) - strona główna »

  Strona zawiera zbiór poleceń języka Html i kaskadowych arkuszy Css, na stronie znajdziesz również zagadnienia tematyczne oraz szeroka bazę z linkami, każdy z nich może okazać się niezbędna pomoc dla przeciętnie rozwijającego się webmastera.

  Data dodania: 26 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Futro »

  Strona z informacjami o filmie Futro. Zobacz wciągające zwiastuny filmu, opisy, zdjęcia z planu, obsadę i ekipę oraz najlepszerecenzje i komentarze widzów

  Data dodania: 20 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Into the Wild »

  Wszystko za życie: zobacz ciekawe zwiastuny filmu, intrygujące opisy, zdjęcia z planu, obsadę oraz recenzje i komentarze widzów

  Data dodania: 20 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu, komunikacyjne »

  Właściciel auta odpowiada wobec poszkodowanych na zasadzie ryzyka. To oznacza, iż nie trzeba być winnym wypadku aby być odpowiedzialnym, wystarczający sam fakt jego sprawienia.

  Data dodania: 27 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Tipsy kursy »

  Kursy organizowane przez Centrum Szkoleniowe OLYMP są przeznaczone dla osób, które zaczynają kształcenie się z zakresu pedicure, manicure, wizażu, stylizacji paznokci, kosmetyki lub fryzjerstwa. Kursy są też organizowane dla ludzi chcących pogłębić wiedzę

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Okna plastikowe »

  Drzwi wejściowe powinny być trwałe i odporne na uderzania, ocieplone, szczelne, dźwiękochłonne i odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Trwałość i odporność na uderzenia gwarantują odpowiednie materiały, ich dobór i sposób łączenia. Aby zachować odpowiednią izolacje termiczną konieczne jest zastosowanie izolacji cieplnej. Współczynnik przenikania ciepła U drzwi wejściowych nie powinien być większy niż 2,6 W/m2K. Po za izolacja termiczna istotne jest również wygłuszenie drzwi. Izolacja termiczna często pełni również rolę wygłuszającą. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw drzwi drewnianych waha się od 27 do 36 dB. Większą dźwiękochłonność mają drzwi z PVC, których współczynnik może być równy nawet 47 dB, Rw drzwi aluminiowych wynosi od 30 do 44 dB.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmy erotycze »

  Sprawdź jak dobra erotyczna zabawa jest dostępna tutaj na Ciebie. Znajdziesz na tej stronie najlepsze bezpłatne filmy erotycze. Czy czegoś jeszcze więcej potrzebujesz ? Jeśli tak to oprócz filmów opublikowano ciekawe opowiadania i artykuły erotycne. Tak więc nie czekaj i w tej chwili sięgnij po najlepszą rozrywkę. Tak dobrych filmów i opowiadań nie znajdziesz na innej stronie.

  Data dodania: 25 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Baza Firm Cieszyn »

  Branzowy katalog firmowy - Cieszyn. Ogolnokrajowa baza firm posiadajacych strony internetowe

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »