Strony związane z hasłem 'biura rachunkowe':

 • Biura rachunkowe łódź - DORA »

  Biuro świadczy usługi kompleksowej obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej dla firm z Łodzi i okolic. Kancelaria i Biuro Podatkowe "Dora" powstało w 1991 roku. Nasza główna siedziba znajduje się w Łodzi, a II filia w Babiczkach. Firmy z nami współpracujące, mogą być pewne, że ich księgowość jest w dobrych rękach - rękach profesjonalistów, którzy znają zagadnienia podatkowe i rachunkowe od podszewki.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • SUPREME Kancelaria Podatkowa »

  Kancelaria Podatkowa amp;bdquo;SUPREMEamp;rdquo; powstała w październiku 2004r. Zajmujemy się obsługą prawno - podatkową podmiotów gospodarczych bez względu na formę organizacyjno-prawną.Pracujemy w metodę bardzo racjonalny, a ceny za nasze usługi są dostosowane do rozmiarów procedur, które wykonujemy na rzecz naszych kontrahentów. Naszą dewizą jest specjalistyczność, umiejętność rozwiązywania trudnych problemów podatkowych, komunikatywność, a dodatkowo upór w dążeniu do postawionych celów.Przepisy zarówno ustawy o rachunkowości jak i ustaw podatkowych nakładają na podatników szereg obowiązków, z których wywiązanie się praktycznie nie jest łatwe.Celem mojej działalności jest radę, a dosłownie całkowite odciążenie naszych kontrahentów od kontaktów z organami podatkowymi oraz dodatkowo od przyswajania skomplikowanych i zawiłych przepisów prawa podatkowego. Nawiązując współpracę a naszą kancelarią zyskujecie Państwo solidnego partnera w biznesie.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rachmistrzowie - usługi księgowe Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, biura wirtualne Warszawa, wnioski o dotacje, kredyt inwestycyjny »

  Rozliczamy firmy prowadzące działalność gospodarczą w każdej możliwej formie - osoby fizyczne i prawne w tym również fundacje i stowarzyszenia. Nasi Klienci otrzymują kompetentną, rzetelną, szybką oraz miłą obsługę w pełnym zakresie zagadnień związanych z obsługą finansowo - księgową: usługi księgowe Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, kredyt inwestycyjny

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Białystok - Monika Kaca »

  Biuro Rachunkowe w Białymstoku prowadzone przez Monikę Kaca, Antoniukowska 1A/11, Białystok. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo - podatkową oraz z zakresu kadr, płac i ZUS. Nasze biuro rachunkowe oferuje pełne prowadzenie księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych dla każdego rodzaju działalności gospodarczej.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Błyskawiczna pożyczka »

  Na niniejszej stronie www zgromadzono szereg ciekawych artykułów o finansach i biznesie. Poznasz w tym miejscu również atrakcyjne oferty banków dotyczące kredytów i pilnych pożyczek. Ponadto polecamy materiały o pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Ciechocinek »

  Właściwie każdy, kto pracował w biurze w pewnym okresie albo inny miał komunikować się z księgowości. są inni ludzie, którzy płacą i wysyłają rachunki do biuro rachunkowe Ciechocinek, które uniemożliwiają prowadzenia korporacji. Są o kilka więcej niż to, though. Aktualnie i znowu dalej quot;liczników fasoliquot; nie mierzy też dochody gotówki, koszty i straty. Jeśli nie uruchamiasz nieznacznych przedsiębiorstw i działającego w swoim własnym księgowym, byś nie wiedział, jak bardzo lukratywne - lub nie - firma jest bez jakiejś formy księgowości.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura Rachunkowe www.InfoBiznesNet.pl »

  InfoBiznesNet jest teleadresową elektroniczną bazą podmiotów branży finansowej. Odnalezienie poszukiwanej działalności usługowo-doradczej z Katalogiem InfoBiznesNet jest szybkie i intuicyjne. Wystarczy skorzystać z Wyszukiwarki. Jako rezultat uzyskamy listę wyników spełniających zadane kryteria. Wybieramy interesującą pozycję by przełączyć się do widoku internetowej wizytówki danej firmy. Możliwości jakie ze sobą niesie e-wizytówka odbiegają jednak znacznie od jej konwencjonalnej, spotykanej na co dzień formy, czy nawet typowego wpisu w książkowym katalogu firm. Dostępne bowiem są informacje nie tylko adresowe, numery telefonów. Możemy zapoznać się z opisem przybliżającym cele, zadania oraz zakres świadczonych usług przez firmę. Bezpośrednio przełączyć się na prywatną stronę internetową danej placówki a także zlokalizować położenie danej firmy na załączonej mapie, czy wyznaczyć trasę dojazdu.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki społecznościowe »

  Kredyty na dowód to korzystna oferta, która pozwala na sfinansowanie niezbędnych inwestycji, z tego powodu cieszy się obecnie tak wielką popularnością. Promowana witryna www zawiera wiele szczegółów na temat pożyczek chwilowych a także kredytów hipotecznych.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Olsztyn »

  Biuro Rachunkowe Irena Grzywacz. Prowadzimy usługi księgowe dla firm: pełną księgowość, książki przychodów i rozchodów, ryczałt; doradztwo; controlling, kadry; rozliczenia roczne PIT. Licencja Ministra Finansów. działalność Biura Rachunkowego jest objęta ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. na sumę ubezpieczenia 15.000 EURO

  Data dodania: 07 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Kielce »

  Biuro rachunkowe TBR z Kielc tworzy księgowych z cennym doświadczeniem powiązanym z pełną obsługą księgową średnich i małych firm. Udzielamy pomocy także osobom, które dopiero myślą o założeniu własnej firmy. Na naszej stronie internetowej zamieszczono opis promocji oraz zakres oferowanych usług.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Biegłych Rewidentów - biura rachunkowe Łódź »

  Biuro Biegłych Rewidentów i Biuro Rachunkowe Łódź - Biegli Rewidenci Łódź, Biegły Rewident Janina Rygier, Biura Rachunkowe Łódź, Spółka uprawniona jest do badania sprawozdań finansowych na podstawie wpisu na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 1051.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »