Strony związane z hasłem 'chirurgia plastyczna':

 • Chirurgia Plastyczna »

  Strona o operacjach plastycznych. Na naszych stronach znajdziecie Państwoinformacje na temat chirurgii plastycznej, zdjęcia z operacji i opisy różnych zabiegów chirurgicznych.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Chirurgia plastyczna - www.chirurgia-plastyczna.com - Dr. Turowski. Klinika chirurgii plastycznej, kosmetycznej i rekonstrukcyjnej. Zabiegi korekcyjne wad wrodzonych, plastyczne usuwanie znamion i narośli skórnych, leczenie urazów i złamań twarzy, reki, l

  Data dodania: 18 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Medykonline.com - Baza medyczna, wszystkie specjalizacje lekarskie w jednym miejscu »

  Zapraszamy do Polskiej Bazy Lekarskiej gdzie znjadziesz tysiące ofert lekarzy specjalistów z całej Polski: stomatologia, ginekologia, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna. Dodatkowo jeśli chcesz uzyskać rabat na usługi medyczne możesz pobrać go wprost z naszej strony.

  Data dodania: 30 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna »

  Na naszym blogu znajdziecie najświeższe informacje o chirurgii plastycznej., zdjęcia przed i po operacyjne, cennik, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, pełna informacja o operacjach kosmetycznych.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna »

  Strona o chirurgii plastycznej. Na naszych stronach znajdziecie Państwoinformacje na temat chirurgii plastycznej, zdjęcia z operacji i opisy różnych zabiegów chirurgicznych.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze »

  MediPartner.pl to ogólnopolski portal usług medycznych. Prezentujemy najnowsze informacje z branży medycznej oraz bazę lekarzy w całej Polsce. Portal porusza takie zagadnienia jak: opieka medyczna, ubezpieczenia zdrowotne, informacje o lekarzach i gabinetach lekarskich, zdrowie. MediPartner to również nowoczesna platforma reklamowa dla klinik, gabinetów lekarskich i lekarzy prowadzących swoje praktyki.

  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne gwiazd »

  Każdemu z nas zależy na tym, żeby zatrzymać proces starzenia się, a wręcz go cofnąć. Chcielibyśmy być wiecznie młodzi i piękni. Stosujemy kremy przeciw zmarszczkom, łudząc się, że nas odmłodzą. Wielu ludzi posuwa się wręcz, do zabiegów chirurgicznych, żeby pozostać młodym i poprawić niedoskonałości ciała. Nasza strona, poświęcona jest operacjom plastycznym gwiazd. Operacjom, które przyniosły pożądany efekt, jak również tym nieudanym korektom, które oszpeciły twarz, piersi oraz inne części ciała znanych ludzi. Postaramy się też, odkryć gwiazdy po operacjach plastycznych, które są wzorem pięknych piersi, pupy czy także twarzy. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • lasery, laseroterapia - CDTL - nowotwory, blizny, prostata, dermatologia. »

  W ofercie instytutu laseroterapia, depilacja laserowa, lasery, termografia, dermatologia, chirurgia plastyczna, rehabilitacja. Laboratorium, laseroterapia wykorzystuje lasery leczące choroby jak nowotwory, blizny, prostata, stwardnienie rozsiane.

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna »

  Blog o operacjach plastycznych. Operacje plastyczne, chirurgia plastyczna, powiększanie piersi, liposukcja, plastyka brzucha, odchudzanie, korekcja nosa, lifting twarzy i inne.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uroda, Chirurgia Plastyczna, Medycyna Estetyczna, Klinika Brazylia »

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w roku 1999 powstała Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Brazylia w Kaliningradzie, której New Look jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim. Nasza oferta obejmuje korekty nosa, facelifting, powiększanie piersi, korekty piersi, liposukcję, bodylifting

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »