Strony związane z hasłem 'dofinansowania':

 • Fundusze unijne »

  Obecnie wiele firm i spółek zawdzięcza działalność od UE. Europejskie dofinansowanie,które można otrzymać praktycznie na wszystko od zabudow, po samochody. Z naszą pomocą masz dużą szansę na przysługujące Ci fundusze.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek o dofinansowanie »

  Założenie lub przystąpienie do spółdzielni socjalnej, nieprowadzeniu działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku, wykorzystaniu przyznanych środków zgodnie z przeznaczeniem, niepodejmowaniu zatrudnienia w okresie 12 miesięcy po dniu rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej, rezygnacji z możliwości zawieszenia prowadzenia działalności

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowania europejskie »

  Dotacje Polska od nas dowiesz się jak realizować projekty unijne, pozyskać dofinansowanie wykorzystując do tego celu Fundusze europejskie strukturalne dla firm EFS. Wskazujemy jak wypełnić wniosek o dofinansowanie z funduszy UE dowiesz się jak wygląda pozyskiwanie dotacji.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Dodaj swoją stronę już dziś! Dzięki internetowemu katalogowi stron możesz to zrobić łatwo, szybko i bezpłatnie. Dzięki temu zyskasz większą oglądalność swojej strony internetowej! Zapraszam.

  Data dodania: 15 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój rolnictwa »

  W jaki sposób pozyskać dotacje unijne? Serwis ułatwi ci znalezienie urzędu, gdzie się o środki starać. Jak przygotować papiery?. Z naszą pomocą sięgniesz po należne fundusze z Unii z łatwością i nawet na całość inwestycji

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne »

  Mimo że Unia Europejska zapewnia gigantyczne dotacje rozwojowe, mało kto po nie się ubiega. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie wiadomości dotyczące przysługujących Tobie dofinansowań z UE. Odkryj możliwości rozwoju dla Ciebie!

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »