Strony związane z hasłem 'domy drewniane':

1 · 2 · następna strona »
 • Nasza oferta domy z bali »

  chcielibyśmy Wam przedstawić ofertę budowlaną. Tą oferta jest budowanie domów z bali. Nasza firma posiada w budowie tych domów wieloletnią tradycję.

  Data dodania: 05 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bala »

  Budowa domów z bali w oparciu o fińską technologię. Duża ilość zrealizowanych inwestycji i własnych projektów domów z bala i budynków użytkowych wpływa na profesjonalizm firmy i zadowolenie klienta.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty gotowe i domy drewniane »

  Produkty firmy Haas wyróżniają się wysoką jakością oraz korzystną ceną, lecz również spełniają wymagania norm ekologicznych. Spektrum produkcyjne koncernu Haas jest bardzo różnorodne.

  Data dodania: 26 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna prefabrykowane »

  Oferowane przez nas domy drewniane, domy z drewna szkieletowe, prefabrykowane u nas w zakładzie, a montowane na budowie, znalazły uznanie i sprawdzają sie od pokoleń pod REGA domy ryglowe i szkieletowe.

  Data dodania: 08 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Technologie szkieletowe w twoim domu »

  Firma Domy i domki powstała w 1992 r. w Słomczynie pod Warszawą. Jej kielecka filia rozpoczęła swą działalność w 1995 roku. W 1998 r. delegatura w Kielcach usamodzielniła się i prowadzi aktywność budowlaną w obrębie Polski południowej. Serwis domyidomki.fbu.com.pl jest istnym reprezentantem kieleckiej firmy Domy i domki, która od 15 lat oferuje atrakcyjne i szybkie budowanie domów drewnianych w technologii kanadyjskiej. Swoje długoletnie doświadczenie przełożyliśmy na kilkadziesiąt budynków mieszkalnych zbudowanych na obszarze Polski południowo-wschodniej, a zwłaszcza na ziemi świętokrzyskiej, Podkarpackiem, Małopolsce i ziemi częstochowskiej. Na naszej stronie znajdziecie projekty wykonanych domów, opis technologii i warunki finansowe. Domy budowane w systemie szkieletowym mają mnóstwo plusów, są niezwykle ciepłe, ciche, łatwe do ewentualnej rozbudowy i co najważniejsze zdrowe. W zależności od wybranego projektu oferujemy elewację drewnianą lub z tynkiem akrylowym. Nasze domy to gwarancja ciepła, komfortu i oszczędności.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Drewniane »

  Budowa domków letniskowych, drewnianych na terenie województwa Pomorskiego. Niskie ceny i najwyższa jakość tylko u nas. Zapraszamy Serdecznie.

  Data dodania: 14 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • projekty gotowe i indywidualne »

  Znalazłam w sieci Internet projekty domów energooszczędnych. Zaciekawiły mnie te schematy. DO tej pory nie interesowały mnie takie domy, ale zaczęłam im sie bliżej przyglądać. Otóż dowiedziałam się, że lokale mieszkalne energooszczędne mają mniejszy wpływ na zanieczyszczenie środowiska, oszczędzają zasoby naturalne, są mniej uzależnione od importu surowców energetycznych. Budynek energooszczędny jest to taki budynek, w którym zastosowano niezbite rozwiązania projektowe, a oprócz tego techniczne, które umożliwiają wykorzystanie go przy małym zużyciu energii, przy zapewnieniu odpowiednich, komfortowych warunków higieniczno-sanitarnych. Mieszkania tradycyjne nie mają takich ulepszeń, rozwiązań . Z kolei lokale mieszkalne nowoczesne mogą być już domami energooszczędnymi. Warto bliżej zaznajomić się z tym tematem. Budując mieszkanie energooszczędny wykonujemy inwestycję na przyszłe miesiące. Będziemy płacili mniejsze rachunki. Jeśli ktoś dba o środowisko naturalne, to też powinien zainteresować się tym tematem. Schematy domów energooszczędnych można odnaleźć w internetowej rzeczywistości, jak i w biurach projektowych.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów drewnianych - Brusdom S.C »

  Atutem naszych domów jest bardzo szybki montaż. Korzystamy z bogatego doświadczenia jednej z najbardziej innowacyjnych firm w tej branży na świecie - Strongwood Log Home Campany, budującej domy od ponad 30 lat. Decydując się na współpracę z nami skorzystacie Państwo z doskonałej obsługi Klienta oraz wiedzy i doświadczenia firmy, sprawnych fachowców, dzięki temu pomożemy spełnić Wasze oczekiwania i marzenia. Wykonujemy budowy od stanu surowego otwartego, zamkniętego, aż po wykończenie pod klucz. Na życzenie klienta położymy wszelkie instalacje, wykonamy prace murarskie i glazurnicze. To co wyróżnia naszą ofertę spośród innych to oprócz polskiej jodły unikalny materiał (amerykańska sosna), z jakiego wykonywana jest budowa domu, jego wszechstronność umożliwiającą realizację każdego projektu. Jedyni w Polsce wykonujemy domy z bali poddanych unikalnemu procesowi suszenia opracowanemu przez firmę Strongwood Log Home Campany, w efekcie którego bale są wysuszone w całej masie do wilgotności 15-19%, nie są spękane i nie ulegają dalszej zmianie wymiarów. Budowane przez nas domy nie wymagają docieplenia wełną mineralną od wewnątrz! Proszę porównać naszą ofertę z innymi. Zachęcamy Państwa do tego, gdyż jesteśmy przekonani, że jeśli to wnikliwie sprawdzicie, będziecie chcieli z nami współpracować. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Strona o tematyce związanej z budownictwem, oraz urządzaniem pomieszczeń. Technika domów z drewna

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy »

  Konstrukcja szkieletowego mieszkania powinna być przygotowana z drewna suszonego komorowo i czterostronnie struganego, zapewnia to niezbędną jakość w wykorzystaniu przy budowie domów szkieletowych trwałych na lata.Obsuszanie w wysokiej temperaturze zabija zarodniki pleśni, grzybów i larwy owadów. Według badań amerykańskich uczonych drewno czterostronnie strugane jest uodpornione na działanie ognia, ponieważ płomienie ślizgają się po jego gładkiej powierzchni.Również owadom nie najłatwiej ją sforsować i dostać się do wnętrza drewnianego szczegółu. Jak wiec dobrze wykazuje technika nie trzeba zaniedbywać tego detalu tworzenia domów ponieważ w przyszłości eksploatacji może okazac się że popełniliśmy błąd i wykorzystaliśmy niewielkiej jakości drewno.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Serwis o tematyce związanej z budownictwem, oraz urządzaniem pomieszczeń. Technika domów drewnianych

  Data dodania: 03 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane »

  Polecany serwis internetowy zapoznaje nas z renomowanym przedsiębiorstwem APIS, którego specjalnością są domy drewniane. Na witrynie odnajdziemy kluczowe informacje dotyczące funkcjonowania firmy oraz historię jej działalności. Dodatkowo, odnajdziemy galerię gotowych domów lub projektów.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna Lublin »

  Portal firmy NawMar z Lublina zajmującej się stolarką PCV i aluminium. Nasze produkty są niepodważalnej jakości, zapewniają optymalną termoizolacje, stabilność oraz ochronę antywłamaniową. Promowana oferta obejmuje również produkcje domów drewnianych. Zachęcamy do zapoznania się z przyznanymi nam atestami.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Marzysz o przytulnym domku, w którym pachnie lasem i spokojem Odwiedź serwis domki-drewniane.info. Zdobądź wiedzę potrzebną przy projektowaniu oraz budowaniu domów z drewna. Porady prawne i informacje o kredytach pozwolą na zaplanowanie i przeprowadzenie bezpiecznych inwestycji. Poradnik budowlańca przybliży tajemnice związane z technologią i architekturą drewnianą.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Najwyższej jakości drewniane domy prefabrykowane, domy szkieletowe, domy ryglowe. Budujemy domy szkieletowe. Domy w systemie szkieletowym to domy ekologiczne, energooszczędne oraz niezwykle trwałe. Domy drewniane cechują się właściwościami leczniczymi oraz posiadają bardzo dobry klimat.

  Data dodania: 22 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna prefabrykowane »

  Nasza Firma zajmuje się budową domów: domy z bali sosnowych. Budowa domów w różnych technologiach szkieletowych, tradycyjnych.

  Data dodania: 27 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Oferujemy domy z bali całoroczne

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Domy z drewna, Domy z bali Sprzedaż w technologiach: domy góralskie z bali, domy szkieletowe - po przystępnych cenach. Nasi eksperci bezpłatnie udzielają porad w zakresie budownictwa i nieruchomości. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 10 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Domy z drewna, materiały wykończeniowe domy z bali, domki szkieletowe - to główna tematyka naszej strony

  Data dodania: 19 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Domy drewniane, materiały wykończeniowe domy z bali, domki szkieletowe - to podstawowa tematyka naszego serwisu

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »