Strony związane z hasłem 'domy energooszczędne':

 • Technologie szkieletowe w twoim domu »

  Firma Domy i domki powstała w 1992 r. w Słomczynie pod Warszawą. Jej kielecka filia rozpoczęła swą działalność w 1995 roku. W 1998 r. delegatura w Kielcach usamodzielniła się i prowadzi aktywność budowlaną w obrębie Polski południowej. Serwis domyidomki.fbu.com.pl jest istnym reprezentantem kieleckiej firmy Domy i domki, która od 15 lat oferuje atrakcyjne i szybkie budowanie domów drewnianych w technologii kanadyjskiej. Swoje długoletnie doświadczenie przełożyliśmy na kilkadziesiąt budynków mieszkalnych zbudowanych na obszarze Polski południowo-wschodniej, a zwłaszcza na ziemi świętokrzyskiej, Podkarpackiem, Małopolsce i ziemi częstochowskiej. Na naszej stronie znajdziecie projekty wykonanych domów, opis technologii i warunki finansowe. Domy budowane w systemie szkieletowym mają mnóstwo plusów, są niezwykle ciepłe, ciche, łatwe do ewentualnej rozbudowy i co najważniejsze zdrowe. W zależności od wybranego projektu oferujemy elewację drewnianą lub z tynkiem akrylowym. Nasze domy to gwarancja ciepła, komfortu i oszczędności.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Centrum Projektów domów z drewna i technologii tradycyjnej. Porównaj projekty domów. Projekty domów Bielsko, Kraków. Sprawdź naszą ofertę już teraz. Polecamy gotowe projekty domów z drewna najwyższej jakości. Projekty domów, garaży, budynków gospodarczych, domów letniskowych, stajni.

  Data dodania: 14 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • projekty gotowe i indywidualne »

  Znalazłam w sieci Internet projekty domów energooszczędnych. Zaciekawiły mnie te schematy. DO tej pory nie interesowały mnie takie domy, ale zaczęłam im sie bliżej przyglądać. Otóż dowiedziałam się, że lokale mieszkalne energooszczędne mają mniejszy wpływ na zanieczyszczenie środowiska, oszczędzają zasoby naturalne, są mniej uzależnione od importu surowców energetycznych. Budynek energooszczędny jest to taki budynek, w którym zastosowano niezbite rozwiązania projektowe, a oprócz tego techniczne, które umożliwiają wykorzystanie go przy małym zużyciu energii, przy zapewnieniu odpowiednich, komfortowych warunków higieniczno-sanitarnych. Mieszkania tradycyjne nie mają takich ulepszeń, rozwiązań . Z kolei lokale mieszkalne nowoczesne mogą być już domami energooszczędnymi. Warto bliżej zaznajomić się z tym tematem. Budując mieszkanie energooszczędny wykonujemy inwestycję na przyszłe miesiące. Będziemy płacili mniejsze rachunki. Jeśli ktoś dba o środowisko naturalne, to też powinien zainteresować się tym tematem. Schematy domów energooszczędnych można odnaleźć w internetowej rzeczywistości, jak i w biurach projektowych.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Serwis domyidomki.fbu.com.pl jest istnym reprezentantem kieleckiej firmy Domy i domki, która od 15 lat proponuje atrakcyjne i szybkie budowanie domów drewnianych w technologii kanadyjskiej. Swoje długoletnie doświadczenie przekuliśmy na kilkadziesiąt budynków mieszkalnych. Nasza firma Domy i domki powstała w 1992 r. w Słomczynie pod Warszawą. Jej kielecka filia rozpoczęła swoje istnienie w 1995 roku. W 1998 r. filia w Kielcach uniezależniła się i prowadzi aktywność budowlaną w obrębie Polski południowo-wschodniej. Nasze projekty były budowane w rejonie Kielc, Krakowa, Częstochowy i w na Rzeszowszczyźnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami, zgłębieniu kanadyjskiej technologii budowy domów i cennika. Być może już niebawem wybudujemy dom dla Ciebie!

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • domy drewniane »

  Czesto spacerując po mieście oglądamy cudze lokale mieszkalne, podwórka. to zupełnie normalne, że przygladamy się, jak mieszkaja inni. Jak urządzają swoje lokale, parcele. O ile poszukujemy własnego wymarzonego domu, szukamy w sieci projektu, to nierzadko warto wyść zwyczajnie na spacer po mieście. Można wtedy pooglądać domy na żywo. Może akurat zobaczymy ten wymarzony. Na żywo mieszkania tradycyjne wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Jednakowo jest o ile chodzi o lokale mieszkalne z bali. Natomiast lokale energooszczędne na pozór wyglądają na normalne domy, a jednakże kryją w sobie ciut inną technikę. Dużo lepszą od tej zastosowanej w normalnych domach. Ta technologia podowuje mniejsze zużycie energii, a przez to mniejsze rachunki za elektryczność. To oszczędność energii, a także korzystny wpływ na środowisko naturalne. Jeśli już zobaczymy lokal, który nam się podoba, to można poprosić właścicieli, ażeby powedzieli nam skąd mają projekt bądź go odkupić od nich. Warto zatem spacerując przyglądać się domom i podwórkom. Za każdym razem można czymś się zainspirować urządzając własną działkę.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »