Strony związane z hasłem 'domy kanadyjskie':

 • Projekty gotowe i domy drewniane »

  Produkty firmy Haas wyróżniają się wysoką jakością oraz korzystną ceną, lecz również spełniają wymagania norm ekologicznych. Spektrum produkcyjne koncernu Haas jest bardzo różnorodne.

  Data dodania: 26 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Technologie szkieletowe w twoim domu »

  Firma Domy i domki powstała w 1992 r. w Słomczynie pod Warszawą. Jej kielecka filia rozpoczęła swą działalność w 1995 roku. W 1998 r. delegatura w Kielcach usamodzielniła się i prowadzi aktywność budowlaną w obrębie Polski południowej. Serwis domyidomki.fbu.com.pl jest istnym reprezentantem kieleckiej firmy Domy i domki, która od 15 lat oferuje atrakcyjne i szybkie budowanie domów drewnianych w technologii kanadyjskiej. Swoje długoletnie doświadczenie przełożyliśmy na kilkadziesiąt budynków mieszkalnych zbudowanych na obszarze Polski południowo-wschodniej, a zwłaszcza na ziemi świętokrzyskiej, Podkarpackiem, Małopolsce i ziemi częstochowskiej. Na naszej stronie znajdziecie projekty wykonanych domów, opis technologii i warunki finansowe. Domy budowane w systemie szkieletowym mają mnóstwo plusów, są niezwykle ciepłe, ciche, łatwe do ewentualnej rozbudowy i co najważniejsze zdrowe. W zależności od wybranego projektu oferujemy elewację drewnianą lub z tynkiem akrylowym. Nasze domy to gwarancja ciepła, komfortu i oszczędności.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy »

  Konstrukcja szkieletowego mieszkania powinna być przygotowana z drewna suszonego komorowo i czterostronnie struganego, zapewnia to niezbędną jakość w wykorzystaniu przy budowie domów szkieletowych trwałych na lata.Obsuszanie w wysokiej temperaturze zabija zarodniki pleśni, grzybów i larwy owadów. Według badań amerykańskich uczonych drewno czterostronnie strugane jest uodpornione na działanie ognia, ponieważ płomienie ślizgają się po jego gładkiej powierzchni.Również owadom nie najłatwiej ją sforsować i dostać się do wnętrza drewnianego szczegółu. Jak wiec dobrze wykazuje technika nie trzeba zaniedbywać tego detalu tworzenia domów ponieważ w przyszłości eksploatacji może okazac się że popełniliśmy błąd i wykorzystaliśmy niewielkiej jakości drewno.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Konstrukcja szkieletowego lokalu powinna być wykonana z drewna suszonego komorowo i czterostronnie struganego, gwarantuje to niezbędną jakość w wykorzystaniu przy budowie domów szkieletowych trwałych na lata. Obsuszanie w wysokiej temperaturze zabija zarodniki pleśni, grzybów i larwy owadów. Według badań amerykańskich uczonych drewno czterostronnie strugane jest uodpornione na działanie ognia, ponieważ płomienie ślizgają się po jego gładkiej powierzchni.Również owadom trudniej ją sforsować i dostać się do wnętrza drewnianego elementu. Jak wiec dobrze wykazuje technika nie należy zaniedbywać tego elementu budowy domów ponieważ w przyszłości eksploatacji może okazac się że popełniliśmy błąd i wykorzystaliśmy niewielkiej jakości drewno.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane szkieletowe »

  Firma "Domy i Domki" oferuje Państwu budowę domów mieszkalnych w technologii lekkiego szkieletu drewnianego (systemem kanadyjskim). Wykonujemy budynki parterowe, parterowe z użytkowym poddaszem, i piętrowe, a także nadbudowy i rozbudowy istniejących domów, zabudowy strychów itp.

  Data dodania: 07 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Serwis domyidomki.fbu.com.pl jest istnym reprezentantem kieleckiej firmy Domy i domki, która od 15 lat proponuje atrakcyjne i szybkie budowanie domów drewnianych w technologii kanadyjskiej. Swoje długoletnie doświadczenie przekuliśmy na kilkadziesiąt budynków mieszkalnych. Nasza firma Domy i domki powstała w 1992 r. w Słomczynie pod Warszawą. Jej kielecka filia rozpoczęła swoje istnienie w 1995 roku. W 1998 r. filia w Kielcach uniezależniła się i prowadzi aktywność budowlaną w obrębie Polski południowo-wschodniej. Nasze projekty były budowane w rejonie Kielc, Krakowa, Częstochowy i w na Rzeszowszczyźnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami, zgłębieniu kanadyjskiej technologii budowy domów i cennika. Być może już niebawem wybudujemy dom dla Ciebie!

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Konstrukcja szkieletowego domu powinna być zrobiona z drewna suszonego komorowo i czterostronnie struganego, zapewnia to niezbędną jakość w wykorzystaniu przy budowie domów szkieletowych trwałych na lata.Suszenie w wysokiej temperaturze zabija zarodniki pleśni, grzybów i larwy owadów. Według badań amerykańskich uczonych drewno czterostronnie strugane jest uodpornione na działanie ognia, ponieważ płomienie ślizgają się po jego gładkiej powierzchni.Także owadom znacznie trudniej ją sforsować i zdobyć się do wnętrza drewnianego elementu. Jak wiec dobrze wykazuje technika nie należy zaniedbywać tego elementu budowy domów ponieważ w późniejszym czasie eksploatacji może okazac się że popełniliśmy błąd i wykorzystaliśmy złej jakości drewno.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  W naszym kraju wciąż brakuje przepisów dla technice lekkiego budownictwa szkieletowego. Mimo iż budownictwo szkieletowe stanowi około pięć% całości jednorodzinnego budownictwa mieszkaniowego, władze nie podjęły tematu opracowania krajowych przepisów w tym zakresie. Brak warunków technicznych wykonywania i odbioru robót dla lekkiego budownictwa szkieletowego powoduje, iż kilka firm/spółek/korporacji buduje domy z drewna według swojego uznania i przekonania. Niestety, nie w każdej sytuacji zgodny z wymogami technice stosowanej od lat w USA czy Kanadzie, choć jak się reklamują budują w technologii quot;amerykańskiejquot; czy quot;kanadyjskiejquot;. Niestety jedynie tak twierdzą. Że nie jest to zgodne z prawdą to już inna sprawa. Cały czas liczą na naiwność inwestora, który nie czyta quot;Muratoraquot;, który nie ma dostępu do quot;Lekkiego Budownictwa Szkieletowegoquot;, który nie jest zorientowany w wymogach technologii budownictwa szkieletowego. Uwaga ta nie tyczy się, na szczęście, wszystkich firm/spółek/korporacji wykonawczych. Są bowiem, choć w nie licznej ilości, firmy, które całkiem przestrzegają założeń technologii; stosują drewno suszone komorowo i czterostronnie strugane, stosują wiatroizolację i styropian ryflowany, przestrzegają układu warstw ściany zewnętrznej, dbają o słuszny wyselekcjonowanie materiałów. Takim firmom można zaufać, można i trzeba powierzyć budowę swojego domu. Nie można jednak powierzyć tworzenia dom firmom, które budują domy z drewna quot;spod piłyquot; - niesuszonego komorowo i nie struganego, które zamiast paroizolacji czy wiatroizolacji stosują przypadkową folię czy również kleją styropian wprost do płyty poszycia. Takich firm/spółek/korporacji należy unikać. 10 przykazań dla budownictwa szkieletowego, które prezentuję powstało w oparciu o fachową literaturę północno amerykańską, w tym quot;National Housing Code of Canada and Illustrated Guidequot;, (bieżące kanadyjskie przepisy budowlane), czy quot;Architectural Graphic Standardsquot;, a także w oparciu o bieżąca literaturę, głównie amerykańską; quot;Fine Homebuildingquot;, quot;The Journal of Light Constructionquot; czy quot;Professional Builderquot;. Przedstawione tu 10 przykazań omawia tylko pobieżnie główne zagadnienia technologii lekkiego budownictwa drewnianego. W najbliższym czasie quot;w poszerzonej wersji, ukaże się w osobnym wydaniu. Sądzę, iż wydanie to, wypełni lukę, jaka cały czas istnieje w polskim omal budowlanym, w zakresie technice lekkiego budownictwa szkieletowego.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »