Strony związane z hasłem 'domy szkieletowe':

 • Domy z drewna prefabrykowane »

  Oferowane przez nas domy drewniane, domy z drewna szkieletowe, prefabrykowane u nas w zakładzie, a montowane na budowie, znalazły uznanie i sprawdzają sie od pokoleń pod REGA domy ryglowe i szkieletowe.

  Data dodania: 08 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Technologie szkieletowe w twoim domu »

  Firma Domy i domki powstała w 1992 r. w Słomczynie pod Warszawą. Jej kielecka filia rozpoczęła swą działalność w 1995 roku. W 1998 r. delegatura w Kielcach usamodzielniła się i prowadzi aktywność budowlaną w obrębie Polski południowej. Serwis domyidomki.fbu.com.pl jest istnym reprezentantem kieleckiej firmy Domy i domki, która od 15 lat oferuje atrakcyjne i szybkie budowanie domów drewnianych w technologii kanadyjskiej. Swoje długoletnie doświadczenie przełożyliśmy na kilkadziesiąt budynków mieszkalnych zbudowanych na obszarze Polski południowo-wschodniej, a zwłaszcza na ziemi świętokrzyskiej, Podkarpackiem, Małopolsce i ziemi częstochowskiej. Na naszej stronie znajdziecie projekty wykonanych domów, opis technologii i warunki finansowe. Domy budowane w systemie szkieletowym mają mnóstwo plusów, są niezwykle ciepłe, ciche, łatwe do ewentualnej rozbudowy i co najważniejsze zdrowe. W zależności od wybranego projektu oferujemy elewację drewnianą lub z tynkiem akrylowym. Nasze domy to gwarancja ciepła, komfortu i oszczędności.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy »

  Konstrukcja szkieletowego mieszkania powinna być przygotowana z drewna suszonego komorowo i czterostronnie struganego, zapewnia to niezbędną jakość w wykorzystaniu przy budowie domów szkieletowych trwałych na lata.Obsuszanie w wysokiej temperaturze zabija zarodniki pleśni, grzybów i larwy owadów. Według badań amerykańskich uczonych drewno czterostronnie strugane jest uodpornione na działanie ognia, ponieważ płomienie ślizgają się po jego gładkiej powierzchni.Również owadom nie najłatwiej ją sforsować i dostać się do wnętrza drewnianego szczegółu. Jak wiec dobrze wykazuje technika nie trzeba zaniedbywać tego detalu tworzenia domów ponieważ w przyszłości eksploatacji może okazac się że popełniliśmy błąd i wykorzystaliśmy niewielkiej jakości drewno.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Serwis o tematyce związanej z budownictwem, oraz urządzaniem pomieszczeń. Technika domów drewnianych

  Data dodania: 03 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Najwyższej jakości drewniane domy prefabrykowane, domy szkieletowe, domy ryglowe. Budujemy domy szkieletowe. Domy w systemie szkieletowym to domy ekologiczne, energooszczędne oraz niezwykle trwałe. Domy drewniane cechują się właściwościami leczniczymi oraz posiadają bardzo dobry klimat.

  Data dodania: 22 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna prefabrykowane »

  Nasza Firma zajmuje się budową domów: domy z bali sosnowych. Budowa domów w różnych technologiach szkieletowych, tradycyjnych.

  Data dodania: 27 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Domy z drewna, materiały wykończeniowe domy z bali, domki szkieletowe - to główna tematyka naszej strony

  Data dodania: 19 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Domy drewniane, materiały wykończeniowe domy z bali, domki szkieletowe - to podstawowa tematyka naszego serwisu

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Budujemy domy z drewna ryglowe - domy z drewna w technologii szkieletowej. Budujemy szybko i solidnie nowoczesne, wygodne domy z drewna. Oferujemy Państwu szybką budowę tanich i energooszczędnych domów. Nasze wypracowane pomysły oraz doświadczenia innych zrodziły własną technologię budowy domów.

  Data dodania: 01 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Konstrukcja szkieletowego lokalu powinna być wykonana z drewna suszonego komorowo i czterostronnie struganego, gwarantuje to niezbędną jakość w wykorzystaniu przy budowie domów szkieletowych trwałych na lata. Obsuszanie w wysokiej temperaturze zabija zarodniki pleśni, grzybów i larwy owadów. Według badań amerykańskich uczonych drewno czterostronnie strugane jest uodpornione na działanie ognia, ponieważ płomienie ślizgają się po jego gładkiej powierzchni.Również owadom trudniej ją sforsować i dostać się do wnętrza drewnianego elementu. Jak wiec dobrze wykazuje technika nie należy zaniedbywać tego elementu budowy domów ponieważ w przyszłości eksploatacji może okazac się że popełniliśmy błąd i wykorzystaliśmy niewielkiej jakości drewno.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis budowlany »

  Jeśli interesujesz się tematyką domów drewnianych odwiedź nasz serwis.

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane szkieletowe »

  Firma "Domy i Domki" oferuje Państwu budowę domów mieszkalnych w technologii lekkiego szkieletu drewnianego (systemem kanadyjskim). Wykonujemy budynki parterowe, parterowe z użytkowym poddaszem, i piętrowe, a także nadbudowy i rozbudowy istniejących domów, zabudowy strychów itp.

  Data dodania: 07 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Arex - producent domów z drewna »

  Producent domów z drewna, altan z drewna, domków letniskowych. Firma Arex zajmuje się budową domów szkieletowych z drewna, domków letniskowych z bali, jednorodzinnych. Oferujemy kilkaset gotowych projektów domów z drewna.

  Data dodania: 07 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Serwis domyidomki.fbu.com.pl jest istnym reprezentantem kieleckiej firmy Domy i domki, która od 15 lat proponuje atrakcyjne i szybkie budowanie domów drewnianych w technologii kanadyjskiej. Swoje długoletnie doświadczenie przekuliśmy na kilkadziesiąt budynków mieszkalnych. Nasza firma Domy i domki powstała w 1992 r. w Słomczynie pod Warszawą. Jej kielecka filia rozpoczęła swoje istnienie w 1995 roku. W 1998 r. filia w Kielcach uniezależniła się i prowadzi aktywność budowlaną w obrębie Polski południowo-wschodniej. Nasze projekty były budowane w rejonie Kielc, Krakowa, Częstochowy i w na Rzeszowszczyźnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami, zgłębieniu kanadyjskiej technologii budowy domów i cennika. Być może już niebawem wybudujemy dom dla Ciebie!

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • TALAGA - domy z drewna, ekologiczne domy z bali, domki szkieletowe, letniskowe, całoroczne »

  domy z drewna, domy z bali, domy szkieletowe, altany ogrodowe, altanki z bali, wykończenie wnętrz w drewnie, garaże i car-porty, przenoszenie i renowacja starych domów drewnianych. Budujemy także sezonowe domki letniskowe o przeznaczeniu rekreacyjnym, jak i domki drewniane mieszkalne - całoroczne.Montaż i wykonawstwo według projektów zleconych przez klienta (dodatkowo proponujemy nasze uwagi w sprawach rozpoczętego projektu budowy domu).Nasza firma jako jedna z nielicznych proponuje usługiw zakresie przenoszenia i renowacji starych domów drewnianych.Jest to stosunkowo tani sposób na własny dom (o ile zakupiony stary dom nie będzie wymagał wielu zmian w projekcie i dużej ilości wymienianego drewna).

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Konstrukcja szkieletowego domu powinna być zrobiona z drewna suszonego komorowo i czterostronnie struganego, zapewnia to niezbędną jakość w wykorzystaniu przy budowie domów szkieletowych trwałych na lata.Suszenie w wysokiej temperaturze zabija zarodniki pleśni, grzybów i larwy owadów. Według badań amerykańskich uczonych drewno czterostronnie strugane jest uodpornione na działanie ognia, ponieważ płomienie ślizgają się po jego gładkiej powierzchni.Także owadom znacznie trudniej ją sforsować i zdobyć się do wnętrza drewnianego elementu. Jak wiec dobrze wykazuje technika nie należy zaniedbywać tego elementu budowy domów ponieważ w późniejszym czasie eksploatacji może okazac się że popełniliśmy błąd i wykorzystaliśmy złej jakości drewno.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy-budowanie domów »

  Serwis o tematyce powiązanej z budownictwem, oraz urządzaniem mieszania. Technologia domów szkieletowych

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  W naszym kraju wciąż brakuje przepisów dla technice lekkiego budownictwa szkieletowego. Mimo iż budownictwo szkieletowe stanowi około pięć% całości jednorodzinnego budownictwa mieszkaniowego, władze nie podjęły tematu opracowania krajowych przepisów w tym zakresie. Brak warunków technicznych wykonywania i odbioru robót dla lekkiego budownictwa szkieletowego powoduje, iż kilka firm/spółek/korporacji buduje domy z drewna według swojego uznania i przekonania. Niestety, nie w każdej sytuacji zgodny z wymogami technice stosowanej od lat w USA czy Kanadzie, choć jak się reklamują budują w technologii quot;amerykańskiejquot; czy quot;kanadyjskiejquot;. Niestety jedynie tak twierdzą. Że nie jest to zgodne z prawdą to już inna sprawa. Cały czas liczą na naiwność inwestora, który nie czyta quot;Muratoraquot;, który nie ma dostępu do quot;Lekkiego Budownictwa Szkieletowegoquot;, który nie jest zorientowany w wymogach technologii budownictwa szkieletowego. Uwaga ta nie tyczy się, na szczęście, wszystkich firm/spółek/korporacji wykonawczych. Są bowiem, choć w nie licznej ilości, firmy, które całkiem przestrzegają założeń technologii; stosują drewno suszone komorowo i czterostronnie strugane, stosują wiatroizolację i styropian ryflowany, przestrzegają układu warstw ściany zewnętrznej, dbają o słuszny wyselekcjonowanie materiałów. Takim firmom można zaufać, można i trzeba powierzyć budowę swojego domu. Nie można jednak powierzyć tworzenia dom firmom, które budują domy z drewna quot;spod piłyquot; - niesuszonego komorowo i nie struganego, które zamiast paroizolacji czy wiatroizolacji stosują przypadkową folię czy również kleją styropian wprost do płyty poszycia. Takich firm/spółek/korporacji należy unikać. 10 przykazań dla budownictwa szkieletowego, które prezentuję powstało w oparciu o fachową literaturę północno amerykańską, w tym quot;National Housing Code of Canada and Illustrated Guidequot;, (bieżące kanadyjskie przepisy budowlane), czy quot;Architectural Graphic Standardsquot;, a także w oparciu o bieżąca literaturę, głównie amerykańską; quot;Fine Homebuildingquot;, quot;The Journal of Light Constructionquot; czy quot;Professional Builderquot;. Przedstawione tu 10 przykazań omawia tylko pobieżnie główne zagadnienia technologii lekkiego budownictwa drewnianego. W najbliższym czasie quot;w poszerzonej wersji, ukaże się w osobnym wydaniu. Sądzę, iż wydanie to, wypełni lukę, jaka cały czas istnieje w polskim omal budowlanym, w zakresie technice lekkiego budownictwa szkieletowego.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »