Strony związane z hasłem 'domy z bali':

1 · 2 · następna strona »
 • Nasza oferta domy z bali »

  chcielibyśmy Wam przedstawić ofertę budowlaną. Tą oferta jest budowanie domów z bali. Nasza firma posiada w budowie tych domów wieloletnią tradycję.

  Data dodania: 05 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bala »

  Budowa domów z bali w oparciu o fińską technologię. Duża ilość zrealizowanych inwestycji i własnych projektów domów z bala i budynków użytkowych wpływa na profesjonalizm firmy i zadowolenie klienta.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Centrum Projektów domów z drewna i technologii tradycyjnej. Porównaj projekty domów. Projekty domów Bielsko, Kraków. Sprawdź naszą ofertę już teraz. Polecamy gotowe projekty domów z drewna najwyższej jakości. Projekty domów, garaży, budynków gospodarczych, domów letniskowych, stajni.

  Data dodania: 14 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów drewnianych - Brusdom S.C »

  Atutem naszych domów jest bardzo szybki montaż. Korzystamy z bogatego doświadczenia jednej z najbardziej innowacyjnych firm w tej branży na świecie - Strongwood Log Home Campany, budującej domy od ponad 30 lat. Decydując się na współpracę z nami skorzystacie Państwo z doskonałej obsługi Klienta oraz wiedzy i doświadczenia firmy, sprawnych fachowców, dzięki temu pomożemy spełnić Wasze oczekiwania i marzenia. Wykonujemy budowy od stanu surowego otwartego, zamkniętego, aż po wykończenie pod klucz. Na życzenie klienta położymy wszelkie instalacje, wykonamy prace murarskie i glazurnicze. To co wyróżnia naszą ofertę spośród innych to oprócz polskiej jodły unikalny materiał (amerykańska sosna), z jakiego wykonywana jest budowa domu, jego wszechstronność umożliwiającą realizację każdego projektu. Jedyni w Polsce wykonujemy domy z bali poddanych unikalnemu procesowi suszenia opracowanemu przez firmę Strongwood Log Home Campany, w efekcie którego bale są wysuszone w całej masie do wilgotności 15-19%, nie są spękane i nie ulegają dalszej zmianie wymiarów. Budowane przez nas domy nie wymagają docieplenia wełną mineralną od wewnątrz! Proszę porównać naszą ofertę z innymi. Zachęcamy Państwa do tego, gdyż jesteśmy przekonani, że jeśli to wnikliwie sprawdzicie, będziecie chcieli z nami współpracować. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Strona o tematyce związanej z budownictwem, oraz urządzaniem pomieszczeń. Technika domów z drewna

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Serwis o tematyce związanej z budownictwem, oraz urządzaniem pomieszczeń. Technika domów drewnianych

  Data dodania: 03 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Najwyższej jakości drewniane domy prefabrykowane, domy szkieletowe, domy ryglowe. Budujemy domy szkieletowe. Domy w systemie szkieletowym to domy ekologiczne, energooszczędne oraz niezwykle trwałe. Domy drewniane cechują się właściwościami leczniczymi oraz posiadają bardzo dobry klimat.

  Data dodania: 22 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Oferujemy domy z bali całoroczne

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana WADYL - domy, ogrodzenia, baseny - małopolska, Mszana Dolna »

  Firma budowlana WADYL zajmujemy się - budownictwo i remonty, przebudowy obiektów. Budowa domów metodą tradycyjną, domy murowane, domy z drewna, domy z bali, altanki, obiekty gospodarstwa domowego (garaże, ogrodzenia, baseny), budowa obiektów przemysłowych

  Data dodania: 31 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • SDG - Domy z bali »

  Projektowanie i budowa drewnianych domów. Polska spółka SDG zajmuje się projektowaniem, produkcją i budową drewnianych domów pod klucz z profilowanej belki, cedru, masywu sosny i modrzewia.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Domy z drewna, Domy z bali Sprzedaż w technologiach: domy góralskie z bali, domy szkieletowe - po przystępnych cenach. Nasi eksperci bezpłatnie udzielają porad w zakresie budownictwa i nieruchomości. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 10 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Domy z drewna, materiały wykończeniowe domy z bali, domki szkieletowe - to główna tematyka naszej strony

  Data dodania: 19 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Domy drewniane, materiały wykończeniowe domy z bali, domki szkieletowe - to podstawowa tematyka naszego serwisu

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • domy drewniane »

  Niektórzy nie chcą mieć domu murowanego, tylko drewniany, bo w drewnianym jest zupełnie inny mikroklimat, jest zdrowszy. W pewnych przypadkach powodem, ze wymiera się lokale mieszkalne z bali jest również cena, bo są one tańsze od murowanych. No i niewątpliwie dużo szybciej się je buduje. Są spółki, które budują mieszkania z bali sosnowych, które łączone są na tak zwane kołki, i uszczelniane. Wykorzystywana jest metoda sumikowo-łątkowa dzięki której uzyskuje się zwykłe ściany. drewno łączy się na wpusty ciesielskie, które są głębokie. Tworzy się to bardzo ze starannosią. Lokale tradycyjne buduje się dłużej i wymaga to większych cen. Lokale z bali w zdecydowanej większości przypadków buduje się jako lokale mieszkalne letniskowe, niemniej jednak też mogą to być lokalu całoroczne, mieszkalne. Wszystko uzależniony jest od wykończenia takiego lokalu. Takie lokale mieszkalne można tworzyć nie tylko z sosny, ale też ze świerku. Firma wykonująca taki lokal, może zaraz zamontować nam drewniane okna, a ponadto solidne drzwi. Cena zależy od tego, czy dostajemy dom wykończony w stanie surowym otwartym czy zamkniętym. Możemy bez wątpienia odebrać dom juz wykończony, niemniej jednak koszty będą bez wątpienia wyższe. Niezbyt duże mieszkania ładnie wyglądają z bali.

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BRUSDOM S.C. - Domy z bali »

  Jesteśmy producentem i wykonawcą domów drewnianych całorocznych z litego bala. Budujemy domy z bali według własnych jak i powierzonych projektów, które realizujemy na terenie kraju jak również istnieje możliwość budowy domu w całej Europie. Wykonujemy budowy od stanu surowego otwartego, zamkniętego, aż po wykończenie pod klucz. Na życzenie klienta położymy wszelkie instalacje, wykonamy prace murarskie i glazurnicze. To co wyróżnia naszą ofertę spośród innych to oprócz polskiej jodły unikalny materiał (amerykańska sosna), z jakiego budujemy domy, jego wszechstronność umożliwiającą realizację każdego projektu. Jako jedyni w Polsce w zakresie produkcji domów współpracujemy na zasadach wyłączności z Amerykańską Firmą Strongwood Log Home Campany za pośrednictwem Strongwood Polska na wykonawstwo domów z bala. Jedyni w Polsce wykonujemy domy z bali poddanych unikalnemu procesowi suszenia opracowanemu przez firmę Strongwood Log Home Campany, w efekcie którego bale są wysuszone w całej masie do wilgotności 15-19%, nie są spękane i nie ulegają dalszej zmianie wymiarów. Oznacza to, że nasze domy nie osiadają, nie wykazują nieszczelności wynikających z dosychania drewna, nie pękają i nie ulegają wewnętrznej korozji biologicznej. Dobre zabezpieczenie powłokami zewnętrznymi czyni te domy praktycznie niezniszczalnymi, co przekłada się na wieloletni okres gwarancji.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane domy z bali »

  Domy z bali to oferta naszej firmy. Drewniane domy z bali produkujemy już od wielu lat.

  Data dodania: 12 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna wykonywane przez Brusdom S.C. »

  Jako jedyni w Polsce w zakresie produkcji domów współpracujemy na zasadach wyłączności z Amerykańską Firmą Strongwood Log Home Campany za pośrednictwem Strongwood Polska na wykonawstwo domów z bala. Każdy projekt domu wyceniany jest indywidualnie. Cena za 1 m2 powierzchni użytkowej w dużej mierze zależy od grubości bali i stanu wykończenia. Ponadto na cenę wpływ ma ilość okien i drzwi oraz pokrycie dachu i jego forma, a także rozkład pomieszczeń. Jeśli są to projekty katalogowe bez naniesionych zmian, to do wyceny wystarczy podać nazwę biura projektowego oraz nazwę projektu. Inaczej jest, jeśli ma być to projekt indywidualny. Wówczas trzeba nam podać szczegółowe rozmieszczenie pomieszczeń na wszystkich kondygnacjach, rzut domu z wszystkich kierunków. Na nasze domy z drewna udzielamy gwarancji na okres 15 lat od momentu oddania budynku. Aby zamówić konstrukcję domu wraz z montażem należy podpisać umowę z naszą firmą, co łączy się z wpłatą zaliczki w wysokości od 20% do 40 % wartości umowy. Pozostałe płatności regulowane są w miarę postępowania prac. Odpowiednio wcześnie podpisana umowa pozwala nam na przygotowanie konstrukcji domu. Z reguły okres ten trwa dwa miesiące lecz ze względu na napięte terminy wskazana jest rezerwacja z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym. W umowie zawarte będą wszystkie szczegóły konstrukcji budynku, stopnia wykończenia, terminu budowy, sposobu płatności oraz gwarancje.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane - BRUSDOM S.C. »

  Bale oferowne przez naszą firmę są suszone w piecach. To powoduje, że bale są wysuszone w całej masie do wilgotności 15-19%, nie są spękane i nie ulegają dalszej zmianie wymiarów. Dlatego nasze domy drewniane są łatwe i szybkie w montażu, nie osiadają, nie wykazują nieszczelności wynikających z dosychania drewna, nie pękają i nie ulegają wewnętrznej korozji biologicznej. Wszystkie zarodki i larwy, oraz grzyby zostają zniszczone podczas suszenia w temperaturze około 150 stopni Celsjusza w czasie 28-34 dni. Dobre zabezpiecznie powłokami zewnętrznymi czyni te domy praktycznie niezniszczalnymi. Mają Państwo do wyboru różne profile, wymiary, węzły i wykończenie bali.Profile bali: bal w kształcie litery D, prostokątny, okrągły i owalny.Wymiary: 15x20cm, 20x20cm, 25x20cm, 15x30cm, 20x30cm.Węzły: Buttamp;amp;Pass, podwójny lub pojedynczy jaskółczy ogon, nakładkowy, nakładkowy na bale okrągłe.Wykończenie: rustykalne, ręcznie szlifowane, gładkie, uszczelniane, żłobione, żłobione z głęboką bruzdą. W ofercie jest także bal prostokątny z szorstkim wykończeniem na zewnątrz i gładkim wewnątrz. Atutem naszych domów jest bardzo szybki montaż. Korzystamy z bogatego doświadczenia jednej z najbardziej innowacyjnych firm w tej branży na świecie, budującej domy na od ponad 30 lat. Serdecznie zapraszamy do wsółpracy!

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis budowlany »

  Jeśli interesujesz się tematyką domów drewnianych odwiedź nasz serwis.

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • TALAGA - domy z drewna, ekologiczne domy z bali, domki szkieletowe, letniskowe, całoroczne »

  domy z drewna, domy z bali, domy szkieletowe, altany ogrodowe, altanki z bali, wykończenie wnętrz w drewnie, garaże i car-porty, przenoszenie i renowacja starych domów drewnianych. Budujemy także sezonowe domki letniskowe o przeznaczeniu rekreacyjnym, jak i domki drewniane mieszkalne - całoroczne.Montaż i wykonawstwo według projektów zleconych przez klienta (dodatkowo proponujemy nasze uwagi w sprawach rozpoczętego projektu budowy domu).Nasza firma jako jedna z nielicznych proponuje usługiw zakresie przenoszenia i renowacji starych domów drewnianych.Jest to stosunkowo tani sposób na własny dom (o ile zakupiony stary dom nie będzie wymagał wielu zmian w projekcie i dużej ilości wymienianego drewna).

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »