Strony związane z hasłem 'doradztwo biznesowe':

 • Kronn Prawo i Windykacja »

  Spółka nasza funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od stycznia 2002 r. Od początku swej działalności skupieni jesteśmu na obsłudze rynku windykacyjnego oraz prowadzimy bardzo szeroką akcję skupywania z rynku oferowanych do sprzedaży wierzytelności i to zarówno pakietów o znacznej wartości przy dużym rozdrobnieniu podmiotów jak i spraw pojedynczych.

  Stopniowy rozwój firmy, poparty zdobywanym doświadczeniem oraz wiedzą doprowadził do dokładania kolejnych cegiełek do naszej oferty. Spółka oferuje obecnie kompleksową prawną obsługę podmiotów gospodarczych, świadczy usługi w zakresie doradztwa gospodarczego oraz kapitałowego.

  Nasza wieloletnia praktyka w realizowanych zadaniach, profesjonalizm i etyka pracy przekładają się na jakość obsługi świadczonej dla naszych klientów, a co za tym idzie rozwój i wzrost wartości naszej firmy.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kultura organizacyjna »

  Misją 4 Results jest wspieranie Klientów w osiąganiu zamierzonych rezultatów. Zakres naszych działań to: optymalizacja procesów, doradztwo organizacyjne, szkolenia biznesowe, szkolenia doradztwo, doradztwo biznesowe, coaching, kultura organizacyjna, zarzą

  Data dodania: 17 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Firma doradcza, doradztwo dla firm, strategie marketingowe i szkolenia dla małych firm, właścicieli i przedsiębiorców. »

  ProActive to doradztwo dla firm, firma szkoleniowo doradcza, konsulting i doradztwo organizacyjne. Nasz obszar działania to strategia rozwoju firm, poprawa efektywności biznesu, strategia sprzedaży. Zapewniamy doradztwo organizacyjne, strategie marketingowe, analizy marketingowe.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »