Strony związane z hasłem 'filmowanie':

 • Promedia Poznań »

  Promedia Konin Wideofilmowanie i fotografia - Realizacja filmów wideo. Fotografia, Filmy instruktażowe, reklamowe, oświatowe oraz z różnych uroczystości. Pracujemy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 23 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Lublin »

  Profesjonalne wideofilmowanie i fotografa cyfrowa ślubów, wesel, komunii, chrztów, studniówek i innych uroczystości. Filmowanie na terenie Lublina i okolic. Profesjonalny sprzęt do realizacji nagrań jaki i nieliniowego montażu.

  Data dodania: 11 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie, fotografia - Błaszki, Sieradz, Kalisz, Zduńska Wola, Łódź »

  Wideofilmowanie i fotografia ślubna a także komunie, chrzty, studniówki, imprezy okolicznościowe, reklamy - jakość HD, nagrywamy na płytach BlueRay i DVD. Obsługujemy między innymi Błaszki, Sieradz, Kalisz, Zduńska Wola, Łódź.

  Data dodania: 02 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie »

  Wideofilmowanie Warszawa - Profesjonalne wideofilmowanie i fotografa cyfrowa ślubów, wesel, komunii, chrztów, studniówek i innych uroczystości. Filmowanie na terenie woj. mazowieckiego. Profesjonalny sprzęt do realizacji nagrań jaki i nieliniowego montażu.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideo filmowanie, fotografia ślubna FOTOKITA.pl »

  Zajmujemy się również obróbką graficzną i montażem powierzonych nam prywatnych materiałów foto i video.

  Data dodania: 05 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Filmowanie fotografia »

  Wideofilmowanie, fotografia - Realizacja filmów wideo. Fotografia, Filmy instruktażowe, reklamowe, oświatowe oraz z różnych uroczystości.

  Data dodania: 06 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna :: footoo.pl - utrwalamy wasze wspomnienia »

  Jak wiele słów zastępuje jedno zdjęcie? Jak wiele wspomnień porusza w sercu chwila ujęta aparatem? Trudno to zmierzyć i policzyć, dlatego nawet nie próbujemy zabierać się za to. Jedyne co, to możemy Wam pomóc, aby chwila waszego ślubu była uwieczniona setkami wspaniałych fotografii. Aby wasze wspomnienia były przelane na papier w jakości o jakiej marzycie i ujęte tak jak ten dzień naprawdę wyglądał.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • filmowanie szczecin »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko co dotyczy produkcji i postprodukcji filmowej. Stawiamy na jakość i nowatorstwo ! Doskonale wiemy, że wideofilmowanie musi być wspierana przez najnowsze technologie. Filmy realizujemy za pomocą najnowszych kamer Sony, które rejestrują materiał w formacie DV, DVCAM i High Definition.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Studio Filmowe »

  Realizacja filmów wideo. Fotografia i Wideofilmowanie studyjne, plenerowa, reportażowa Pracujemy na terenie całego kraju. Uzywamy kamer DV CAM, realizacja dźwięku bezprzewodowo.

  Data dodania: 27 08 2009 · szczegóły wpisu »