Strony związane z hasłem 'fundusze unijne':

 • EDOOR Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe »

  Centrum Szkoleniowe EDOOR zaprasza na profesjonalne szkolenia: Specjalista ds pozyskiwania funduszy unijnych, Rachunkowość od podstaw dla samodzielnego księgowego bilansisty, Kursy i szkolenia BHP, i przeciwpożarowe, Obsługa programu PŁATNIK; Certyfikat Kwalifikowany, Rozpoczynamy działalność gospodarczą, Biznes plan w realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego, Czas pracy i urlopy pracownicze w praktyce w 2008 r., System HACCP w zbiorowym żywieniu, Wynagrodzenia oraz obciążenia podatkowe i ubezpieczeniowe, Dotacje Unijne dla firm na lata 2007 - 2013, oraz wiele innych. Wynajem sali konferencyjnej szkoleniowej. Adres: Stefana Okrzei 102 F, 07-202 Wyszków. Kontakt: tel 507070979, biuro@edoor.edu.pl, szkolenia@edoor.edu.pl, www.edoor.edu.pl, specjalista ds dotacji, szkolenia wyszków

  Data dodania: 09 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek o dofinansowanie »

  Założenie lub przystąpienie do spółdzielni socjalnej, nieprowadzeniu działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku, wykorzystaniu przyznanych środków zgodnie z przeznaczeniem, niepodejmowaniu zatrudnienia w okresie 12 miesięcy po dniu rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej, rezygnacji z możliwości zawieszenia prowadzenia działalności

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowania europejskie »

  Dotacje Polska od nas dowiesz się jak realizować projekty unijne, pozyskać dofinansowanie wykorzystując do tego celu Fundusze europejskie strukturalne dla firm EFS. Wskazujemy jak wypełnić wniosek o dofinansowanie z funduszy UE dowiesz się jak wygląda pozyskiwanie dotacji.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Jesteśmy firmą konsultingową oferującą profesjonalne doradztwo finansowe, gospodarcze i podatkowe. Kreowanie wizerunku i usługi księgowe proponowane przez MSConsulting Warszawa gwarantują sukces i szybki rozwój Twojej firmy. Biuro rachunkowe MSConsulting to najlepsza opcja dla firmy.

  Data dodania: 14 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje »

  Dotacje unijne - fundusze strukturalne dla firm, doradztwo, jak wypełnić wniosek o dotacje ue, programy unijne. Szansa na rozwój firmy oraz regionu, wnioski unijne.

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój rolnictwa »

  W jaki sposób pozyskać dotacje unijne? Serwis ułatwi ci znalezienie urzędu, gdzie się o środki starać. Jak przygotować papiery?. Z naszą pomocą sięgniesz po należne fundusze z Unii z łatwością i nawet na całość inwestycji

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • DGE Bruxelles Bielsko-Biała | Dotacje unijne, fundusze unijne, strategie rozwoju lokalnego »

  DGE Bruxelles Bielsko-Biała | Dotacje unijne, fundusze unijne,strategie rozwoju lokalnego - .Dla samorządów przygotowujemy strategie rozwoju lokalnego. Polskie przedsiębiorstwa, samorządy lokalne i inne instytucje sektora publicznego po włączeniu Polski do struktur unijnych stanęły przed dylematem, który nie polegał na tym "czy" i "dlaczego" powinniśmy korzystać z dotacji z unijnych funduszy, ale "jak" i "co" powinniśmy robić, by pomoc taką wykorzystać najefektywniej.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne »

  Akademia Rolnicza Wydział Ekonomiczno - Społeczny zapraszaja na studia podyplomowe w zakresie Działalność rolnicza w warunkach Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej i Integracja Europejska.

  Data dodania: 16 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Banki online »

  Forum finansowe - Banki online, Rachunki firmowe, kredyt bankowy, karty kredytowe, bankowosc elektorniczna, czyli wszystko o produktach i usługach bankowych skierowanych do przedsiębiorców.

  Data dodania: 25 05 2009 · szczegóły wpisu »