Strony związane z hasłem 'grafik komputerowy':

 • Poradnik dla pracownika »

  Skończyłeś studia na wymarzonym kierunku i nie wiesz co dalej? Szukasz pracy jako prawnik, stomatolog lub grafik komputerowy? Jeżeli tak, koniecznie odwiedź naszą stronę. Witryna jest poradnikiem, jak dostać upragnioną posadę. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie. Mamy nadzieję, że okażą się one interesujące i przydatne oraz choć w pewnym stopniu zaspokoją Waszą ciekawość dotyczącą sekretu zdobycia wymarzonej posady. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grafik »

  Krzysztof Piotrowski-grafik komputerowy, freelancer. Identyfikacja wizualna firm; skład i przygotowanie materiałów promocyjnych; montaż materiałów telewizyjnych, internetowych i multimedialnych. Skontaktuj się ze mną. Zadzwonię do Ciebie!

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron »

  Chcesz niedrogiej i wyjątkowej strony www dla Twojego biznesu Projektujemy i budujemy niedrogie i atrakcyjne strony internetowe i grafikę reklamową w atrakcyjnej cenie. Ilustracja marketingowa, ilustracje dla dzieci, projektowanie i rysunek techniczny najwyższej jakości. Reklama internetowa na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »