Strony związane z hasłem 'gry strategiczne':

 • Forum Gier Strategicznych »

  Forum Gier Strategicznych. Biblioteka Gier. Strategie turowe i rts. Wojenne gry strategiczne, taktyczne i operacyjne. Liga, turnieje, mistrzostwa. Recenzje, poradniki i download gier strategicznych. Dyskusje na temat wojskowości i historii II wojny światowej. Generale - dołącz do gildii!

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • traffic giant »

  www.trafficgiant.ovh.org - Polska strona o grze traffic giant

  Data dodania: 13 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • gry-strategicze »

  Gry strategiczne dla ciebie. Gry dla każdego i w każdym wieku. Najlepsze gry strategiczne dostępne na rynku.

  Data dodania: 19 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Strategiczne gry komputerowe »

  Nieprosto liczyć w tej grze komputerowej na fabularne zaskoczenia. Kratos chce zabić wszystkich pozostałych przy życiu bogów - to właśnie ich śledzeniem i eliminacją będziemy się przede wszystkim zajmować. To dużo prostsze założenie niż w poprzednich częściach serii, gdzie nie mogliśmy być pewni, dokąd w zasadzie (fabularnie) zmierzamy. Na szczęście z gruntu prosty szkielet zostaje powykręcany całą masą mitologicznych nawiązań i motywików. W samej swej istocie gra God of War pozostał niezmieniony. System walki jest w praktyce identyczny jak w poprzednich częściach serii: posiadamy zatem dwa przyciski odpowiedzialne za ciosy, chwyt/wykończenie, uniki na prawej gałce oraz różne czary i umiejętności ukryte pod pozostałymi guzikami kontrolera. Nowym elementem jest wyodrębnienie wspomnianych kwalifikacji od czarów - teraz został im przydzielony nowy, samoregenerujący się pasek energii. Znaczy to, że używanie łuku czy oślepiającej mocy głowy Heliosa nie będzie już wyczerpywać pokładów cennych punktów magii.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gry strategiczne »

  Portal Gier Strategicznych. Biblioteka Gier. Strategie turowe i rts. Wojenne gry strategiczne, taktyczne i operacyjne. Liga, turnieje, mistrzostwa. Recenzje, poradniki i download gier strategicznych. Generale - dołącz do gildii!

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gry PC sklep Kraków »

  Przy opisie oprawy wizualnej gry pc warto wspomnieć o oprawie audio, która jest miła dla naszych uszu. Muzyka jest dobrze dobrana do tej gry pc. Dźwięk wybuchów i wystrzałów jest bliski realizmu. Podobnie jak odgłosy pochodzące od wznoszących się do góry kropel wody przez siłę wybuchu. Ogólnie oprawa audiowizualna gry pc pozostawia po sobie bardzo dobre wspomnienia. Podsumowując, gra komputerowa Call of Duty: World at War mimo swojej długości i chwilami absolutnego braku realizmu potrafi zachwycać. Z pewnością w dużej mierze dzieje się tak dzięki doskonałej grafice i prawie tak samo dobrej muzyce doskonale dobranej do treści tej gry. Uważam, iż pieniądze wydane na grę nie są stracone, gdyż daje naprawdę kilka godzin wyśmienitej rozgrywki. Z możliwością jej przedłużenia dzięki różnym rodzajom trudności i trybowi gry multiplayer, gdzie możemy się zmierzyć na polu walki z Drugiej Wojny Światowej z innymi graczami CoDamp;rsquo;a. Każdy fan tej wyjątkowej serii powinien zaopatrzyć się w World at War i kilka godzin wolnego czasu. Na pewno dla tej unikalnej grupy osób nie będą to godziny stracone. Na zakończenie życzę przyjemnej gry.

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fajnegry »

  Witryna zawiera kilka gier przez Internet, dzięki którym nie będziesz miał czasu na nudę czy stres. Wejdź na stronę i baw się do woli. Portal jest zastosowany dla ludzi w każdym wieku. We wszystkie znajdujące się w witrynie fajne gry można grać nie tylko w lokalu ale i w pracy odpoczywając przed kolejnymi trudnymi wyzwaniami. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia witryny.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • gry ekonomiczne, gry dyplomatyczne, gry mmo,darmowe gry, gry statystyczne, gry MMORPG, www.mmogames.net.pl, gry strategiczne, gry on-line przez przegladarke www, gry www »

  Wszystko o darmowych grach strategiczno/ekonomiczno/dyplomatyczną statystycznych MMORPG przez przegladarke www. Spis najpopularniejszych gier opisy, galerie, fabuły i scenariusze. Spis darmowych gier on-line. Informacje jak grać www.mmogames.net.pl

  Data dodania: 01 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Gry - Gry Online - Zagraj w darmowe gry online na Grybeta.com »

  A jakość wolny wybór gier online. Codziennym mamy nowe zasoby, aby dodać stronę.Użytkownicy mogą zarejestrować w celu dodania ich ulubionych gier lub do konkurowania wzajemnie zapisywania ich wysoką ocenę

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • łamigłówki »

  Gry planszowe, łamigłówka i puzzle - dla Ciebie, Twojej rodziny i Przyjaciół! Gry fanatsy, strategiczne, edukacyjne, karciane kolekcjonerskie, zręcznościowe, logiczne oraz gry edukacyjne, puzzle dla dzieci i dorosłych. Gry Planszowe i Łamigłówki - maltes.pl

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najpopularniejsze gry »

  Capcom powraca z drugą odsłoną gry serii Lost Planet, która ponownie przynosi ogromną porcję akcji, strzelania, a dodatkowo spektakularnych walk z nieprawdopodobnie olbrzymimi bossami. Zdaniem japońskiego studia kluczem do sukcesu jest jeszcze większe urozmaicenie zabawy sieciowej, a ponadto kampanii, przy jednoczesnym zachowaniu trzonu rozgrywki. W teorii brzmi to niewiarygodnie atrakcyjnie, chociaż praktyka przyniosła wiele rozczarowań. Jakie rozwiązania nie pozwoliły grze Lost Planet 2 rozwinąć skrzydeł Przede wszystkim wyjaśnijmy, że w grze Lost Planet 2 można grać w pojedynkę, bo dano nam do pomocy trzech żołnierzy sterowanych przez sztuczną inteligencję. Niestety, słowo amp;bdquo;inteligencjaamp;rdquo; generalnie do nich nie pasuje. Delikwenci inni ludzie stoją i gapią się na przeciwników, zalegają na tyłach i czekają, nie wiadomo na co, a czasami zwyczajnie nie są w stanie pokonać napotkanych trudności.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gry i multimedialne programy edukacyjne »

  Przedstawiciel firmy Cenega Poland poinformował, że pecetowe demo gry Mafia II będzie dostępne w języku polskim (napisy). Próbka oczekiwanej produkcji zostanie wydana na komputerach indywidualnych 10 sierpnia na Steamie. W wersji demonstracyjnej weźmiemy udział w misji Piła, w której kluczowy bohater Vito pozbędzie się gangstera odmawiającego współpracy z mafią. by wypróbować nową grę Mafia 2 będziemy potrzebowali konta na Steamie, bo jedynie z jego poziomu ściągniemy demo. Nie jest to dużym zaskoczeniem - w końcu wiemy, że pełna wersja produkcji ma współpracować z tą platformą dystrybucji. Próbka tytułu w wersji oryginalnej (angielskiej) zostanie wydana w tym samym dniu na konsolach (Xbox 360, PlayStation 3). Zawartość dema gry Mafia II nie jest żadną niespodzianką od dłuższego czasu, ale oglądanie próbnej misji na filmach to tylko substytut prawdziwej gry. Przygoda Vito i firmy zapowiada się świetnie i pierwsze opinie na jej temat są bardzo pozytywne. Dzieło czeskiego studia Illusion Softworks zostanie wydane na świecie i w Polsce za niecały miesiąc (27 sierpnia).

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gry PC sklep wysyłkowy »

  Gra komputerowa Call of Duty: World at War to już piąta część sławnej serii gier FPS opowiadającej przede wszystkim o losach Drugiej Wojny Światowej. W tej części gry pc wracamy do korzeni CoDamp;rsquo;a czyli wcześniej już wspomnianych wydarzeniach dziejących się w latach od 1939 do 1945. Tym razem bój toczyć będziemy przede wszystkim na wodach Pacyfiku w przypadku kampanii aliantów walcząc z dążącymi uparcie do własnego celu Japończykami bądź na terenach dzisiejszej Rosji w Petersburgu wyrywając zajęte przez III Rzesze grunty. Grę zaczynamy od krótkiego filmu ukazującego Japończyka z dużą brutalnością torturującego w namiocie, w którym sami się znajdujemy jednego z naszych kompanów. Ostatecznie mordując go. My mamy być następni. Pomimo tego, że jesteśmy skrępowani grubym sznurem staramy się przesuwać w tył. Gdy już praktycznie jesteśmy pogodzeni z faktem mojej bliskiej śmierci w dalszej części gry pc wydarzenia rozpoczynają przebiegać błyskawicznie i zaskakująco.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »