Strony związane z hasłem 'implanty':

1 · 2 · następna strona »
 • Stomatolog szczecin :: dentysta-szczecin.com.pl »

  Strona poświęcona stomatologii w mieście Szczecin. Opisuje nowoczesny Gabinet Stomatologiczny Dental Art znajdujący się w sercu Szczecina, na dziedzińcu Hotelu Radisson. Oferujemy leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, periodontologii.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Heliodent - stomatologia zachowawcza, implantologia, ortodoncja, protetyka, »

  Nowoczesny gabinet stomatologiczny.Stomatologia zachowawcza.Implantologia stomatologiczna, protetyka, ortodoncja.Strona o tematyce medycznej, a głównie o stomatologii, implantologii, protetyce, ortodoncji. O bólu zębów i jak temu zapobiegać, a także jak dbać o zęby, aby dożyć z nimi starości. Wszystkich chętnie zapraszamy do gabinetu stomatologicznego

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • implanty zębowe »

  Kto z nas nie marzy o przepięknym lśniącym uśmiechu? Kto z nas nie chciałby posiadać takich zębów co wszystkie gwiazdy show-biznesu, możesz spełnić swój sen

  Data dodania: 29 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • dentysta, implanty »

  Dentist - zajmujemy się usługami w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii oraz profilaktyki. Organizujemy kursy stomatologiczne.

  Data dodania: 26 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Kraków »

  Profesjonalne wybielanie zębów, odbywa się podczas jednej wizyty i polega na pokryciu zębów wybielającym żelem oraz zaktywowaniu go przy pomocy światła lampy BEYOND.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty stomatologiczne »

  O odpowiednią higienę jamy ustnej należy dbać od najmłodszych lat dziecka. Oczywiście nie chodzi o to, by kilkumiesięcznemu maluchowi szorować dziąselka szczoteczką do zębów, ale stosować takie metody, które pozwolą uchronić dziecko przed próchnicą dziecięcą, czy krzywym zgryzem.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka »

  Astra Tech para się rozwojem w dziedzinie implantologii, a ponadto produkcją i dystrybucją implantów stomatologicznych. Kładziemy nacisk na udoskonalanie tych towarów posiadają wpływ na skuteczniejsze wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań w opiece medycznej. Astra Tech to wiele nowoczesnych rozwiązań: Atlantis - projektowane indywidualnie łączniki do koron OsseoSpeed - nowe rodzaje implantów Cresco - mosty oparte na implantach Facilitate - leczenie implantologiczne przy wykorzystaniu nawigacji komputerowej To część elementów wpływających na wieloletni sukces naszego systemu implantologicznego na którym mogą polegać nasi pacjenci bez obaw. Udzielamy dożywotniej zapewnień na oferowane poprzez implanty. W dodatku oferujemy szeroki wybór kursów i szkoleń na terenie całego świata z zakresu implantologii. Dzięki współpracy ze światowymi uniwersytetami i ośrodkami klinicznymi nasze kursy odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia naukowe w tym zakresie. Zapewniamy, że prawie każdy znajdzie dla siebie warsztaty o odpowiedniej tematyce i poziomie.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca »

  Istnieje wiele specyfików i sposobów domowych, aby uzyskać ładny i biały kolor, jednak nie zawsze są one na tyle skuteczne, jak byśmy sobie tego życzyli.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna »

  Strona o chirurgii plastycznej. Na naszych stronach znajdziecie Państwoinformacje na temat chirurgii plastycznej, zdjęcia z operacji i opisy różnych zabiegów chirurgicznych.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna »

  Strona o operacjach plastycznych. Na naszych stronach znajdziecie Państwoinformacje na temat chirurgii plastycznej, zdjęcia z operacji i opisy różnych zabiegów chirurgicznych.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • dentysta warszawa żoliborz »

  Nasza przychodnia powstała w 1993 roku. Mieściliśmy się wtedy na Marymoncie przy ulicy Klaudyny 16a. Od 2010 roku znajdujemy się w nowej siedzibie przy ulicy Mickiewicza 76. Na dzień obecny jesteśmy dużą, nowocześnie wyposażoną przychodnią stomatologiczną z pracownią protetyczną o standardzie europejskim. Nasza kadra lekarzy, techników dentystycznych, asystentek stomatologicznych i recepcjonistek to doskonale współpracujący ze sobą zespół ludzi ciągle podnoszących osobiste kwalifikacje.Dentysta warszawa żoliborz-Serdecznie zaprasza

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów »

  Prywatna klinika stomatologiczna BOJEROWA w Łodzi oferuje pełen zakres usług dentystycznych: stomatologia zachowawcza, estetyczna, chirurgia zębów, protezy i implanty.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • dentyści »

  Dentystyka Szczecin. Wszystko o stomatologach ze Szczecina. Stomatologia w Szczecinie na najwyższym poziomie. Zabiegi dentystyczne : implanty stomatologiczne, kosmetyka uzębienia, wybielanie zębów, licówki porcelanowe

  Data dodania: 05 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • protetyka warszawa »

  Profesjonalny gabinet stomatologiczny warszawa zapewnia najwyższej jakości usługi z zakresu dentystyki, implanty, protetyka. Tylko w naszym gabinecie stomatologicznym znajdziesz najwyższą jakość usług w najlepszej cenie.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medyczny blog tematyczny »

  Blog na tematy medyczne. Począwszy od medycynę tradycyjnej, nauki medyczne skończywszy na niekonwencjonalnej medycynie. Farmaceutyka, opisy pobytów w szpitalu, opisy lekarzy i wszystko co związane z leczeniem i zdrowiem.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia dziecięca »

  Większości z nas fotel stomatologiczny kojarzy się z cierpieniem, męczącym borowaniem i znienawidzonym przez wszystkich bólem. Kiedyś rzeczywiście tak było, ale czasy przykrego borowania dawno już minęły, a współczesne możliwości medycyny w tym zakresie sprawiły, że leczenie zębów stało się praktycznie bezbolesne

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wybielanie Zębów »

  Dentysta czy też inaczej nazywany przez nas stomatolog to niewątpliwie lekarz, który w naszym życiu odgrywa dosyć dużą rolę. Przede wszystkim trzeba zauważyć, że dba on o zdrowie oraz wygląd naszej jamy ustnej. Nasza klinika stomatologiczna oferuje porady stomatologów, ortodontów, oferujemy również wybielanie zębów, korony, implanty

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Licówki »

  Ostatnio, gdy zapisywaliśmy się do dentysty okazało się, że terminy wizyt są dosyć odległe. Okazało się też, że próba zapisania się na wizytę prywatną, a nie z gotówki chorych też nic nie pomaga ponieważ kolejka dotyczy obydwóch typów wizyt. Omal prawie każdy stomatolog Katowice posiada za każdym razem dużo umówionych wizyt dlatego bardzo ciężko jest odkryć wolny termin w krótszym czasie niż dwa tygodnie. Wykaz cen wizyt prywatnych jest z reguły narzucony z góry poprzez ustawodawcę jednakże dotyczy on zazwyczaj zabiegów priorytetowych. Zabiegi bardzie specjalistyczne, jak implanty stomatologiczne są przeważnie wyceniane zależnie od placówki i jej renomy. Dodatkowo cena jest uzależniona od ośrodki miejskie, a ponadto dosłownie rejonu kraju, w którym znajduje się dany gabinet dentystyczny. Jednym z zabiegów ponadpodstawowych, jakie nie są refundowane z kasiorki chorych jest wybielanie Katowice. Jest to zabieg odpłatny oprócz tego i wykonywany za pomocą masy perłowej w znaczącej liczbie sytuacji. Efekty są długo widoczne natomiast ich czas jest uwarunkowany rejonem państwie, w jakim żyjemy i stopnia oczyszczenia wody płynącej w naszych kranach.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Katowice »

  Mardent Specjalistyczna Stomatologia Katowice istnieje od 1994 roku, jego pierwszą siedzibą były gabinety mieszczące się przy ulicy Prostej 4a obecnie siedziba mieści się przy Ogrodowa 4. Cały czas placówka rozwija się tak pod kątem poszerzania usług stomatologicznych, jak i pod względem wielkości terenu, na jakim działa. Współcześnie istnieją trzy filie: w Wrocławiu.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Mysłowice »

  Witamy Państwa w Prywatnej Praktyce Stomatologicznej. Oferujemy komplet najwyższej jakości usług stomatologicznych dostosowanych do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »