Strony związane z hasłem 'księgowy':

 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Z biegiem czasu, liczba obsługiwanych podmiotów znacznie się zwiększyła co zaowocowało rozszerzeniem wachlarza usług.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Wrocław »

  Duża liczba ludzi dba o księgowość we własnym zakresie, spowodowane to jest pragnieniem zaoszczędzenia, ale to praca nużąca i niezmiernie czasochłonna. Ale uczenie się na księgowego zabiera mnóstwo pieniędzy, niemal porównywalnych do najmu biuro rachunkowe Wrocław. Zgodnie z trendem outsourcing'u, korporacje ale i mali przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które posiadają wystaczające pokłady intelektualne wykonując kompleksową ofertę księgowośc. Wśród najlepszych biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, nieustannie kształcące się oferty, zadowolenie setek klientów tak powinno przedstawiać się firma przyszłości. Obsługujemy w tym momencie kilkudziesięciu kontrahentów - od niewielkich działalności jednoosobowych, po spółki akcyjne. Poza rachunkowością pomagamy w szeregu innych dziedzin - poprzez kadrowość do pomocy w pozyskiwaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie działalności. Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest komputerowo, a ich standardy muszą być zgodne z wyjątkowo restrykcyjnymi wymaganiami ustawy o rachunkowości. Dlatego wynajmując nasze biuro, klient zyskuje gwarancję usług ukończonych solidnie.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Spora liczba ludzi prowadzi księgowość we własnym zakresie, spowodowane to jest pragnieniem oszczędności, ale to praca nużąca i niezmiernie długotrwała. Oczywiście kształcenie się na księgowego pochłania mnóstwo pieniędzy, wręcz zbliżonych do wynajęcia biuro rachunkowe Wrocław. Zgodnie z zwyczajem outsourcing'u, duże firmy ale i mali przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które mają wystaczające pokłady intelektualne wypełniając całościową ofertę księgowośc. Do jednego z najlepszych biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, ciągle kształcące się usługi, zachwycenie setek współpracowników tak musi wyglądać firma przyszłości. Prowadzimy w tym momencie kilkudziesięciu klientów - od małych działalności jednoosobowych, po spółki akcyjne. Poza księgowością doradzamy w dużej liczbie innych dziedzin - poprzez kadrowość do pomocy w uzyskaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie działalności. Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest komputerowo, a ich normy są zgodne z wyjątkowo surowymi wymaganiami ustawy o rachunkowości. Dlatego najmując nasze biuro, kontrahent zyskuje gwarancję usług ukończonych rzetelnie.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wielkoplskie Forum Ksiegowych »

  Certyfikacja księgowych, Warsztaty szkoleniowe dla ksiegowości. Pozyskiwanie funduszy unijnych.Certyfikat Wielkopolski Ksiegowy. Szkolenia dla firm i urzedów.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Duża liczba właścicieli firm dba o rachunkowość we własnym zakresie, spowodowane to jest pragnieniem zaoszczędzenia, właściwie to praca nużąca i bardzo czasochłonna. Ale kształcenie się na księgowego zabiera mnóstwo pieniędzy, niemal porównywalnych do wynajęcia biuro rachunkowe. Wraz z zwyczajem outsourcing'u, duże firmy ale i mniejsi przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które mają wystaczające pokłady intelektualne wykonując kompleksową ofertę rachunkowości. Do jednego z najlepszych biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, ciągle rozwijające się usługi, zachwycenie wielu współpracowników tak powinno prezentować się firma przyszłości. Prowadzimy w tej chwili kilkudziesięciu klientów - od małych działalności jednoosobowych, po spółki z o.o.. Poza rachunkowością doradzamy w szeregu innych dziedzin - przez kadry do pomocy w pozyskiwaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie interesu. Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest komputerowo, a ich normy są zgodne z niezwykle surowymi wymogami ustawy o rachunkowości. Dlatego najmując nasze biuro, klient zyskuje pewność usług wykonanych uczciwie.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Krezus powstało w 2001r. Księgowy, który jest jego założyciel i właściciel ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Zakresem zainteresowań jest księgowość i podatki, w tej dziedzinie nie mamy sobie równych.

  Data dodania: 16 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe »

  Spora liczba osób dba o księgowość samodzielnie, spowodowane to jest pragnieniem oszczędności, właściwie to praca mozolna oraz niezmiernie czasochłonna. Ale kształcenie się na księgowego pochłania ogrom pieniędzy, wręcz porównywalnych do wynajęcia biura rachunkowe. Zgodnie z trendem outsourcing'u, duże firmy ale i mali przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które posiadają wystaczające zasoby intelektualne wypełniając kompleksową ofertę księgowośc. Do jednego z wyróżniających się biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, nieustannie kształcące się oferty, zachwycenie setek klientów tak musi wyglądać biuro przyszłości. Obsługujemy w tej chwili kilkudziesięciu kontrahentów - od niewielkich działalności jednoosobowych, po spółki akcyjne. Poza księgowością pomagamy w dużej liczbie innych dziedzin - poprzez kadrowość do pomocy w pozyskaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie interesu. Nasze biuro rachunkowe zarządzane jest całkowicie zautomatyzowanie, a ich normy są zgodne z wyjątkowo restrykcyjnymi normami ustawy o rachunkowości. Dlatego wynajmując nasze biuro, kontrahent dostaje gwarancję usług wykonanych uczciwie.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • RAKSSQL oprogramowanie dla firm, Raks SQL, Śląskie, Rybnik »

  RAKSSQL: oprogramowanie biznesowe dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy. Program do prowadzenia Biur Rachunkowych, Małych lub Średnich Firm, Mikro Przedsiębiorstw

  Data dodania: 17 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Spora liczba właścicieli firm dba o księgowość we własnym zakresie, spowodowane to jest chęcią oszczędności, właściwie to praca męcząca oraz niezmiernie czasochłonna. Oczywiście uczenie się na księgowego zabiera ogrom pieniędzy, niemal zbliżonych do wynajęcia biura rachunkowe Wrocław. Zgodnie z trendem outsourcing'u, duże firmy ale i mniejsi przedsiębiorcy zlecają pracę biurom rachunkowym, które posiadają odpowiednie pokłady ludzkie wypełniając kompleksową ofertę księgowośc. Wśród najlepszych biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, stale kreujące się oferty, zadowolenie wielu klientów tak musi wyglądać firma przyszłości. Obsługujemy w tym momencie kilkudziesięciu klientów - od małych firemek jednoosobowych, po spółki akcyjne. Poza księgowością doradzamy w szeregu innych dziedzin - przez kadrowość do pomocy w uzyskiwaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie działalności. Nasze biuro rachunkowe zarządzane jest całkowicie zautomatyzowanie, a ich normy są zgodne z niezwykle restrykcyjnymi wymogami ustawy o rachunkowości. Dlatego wynajmując nasze biuro, klient dostaje pewność prac ukończonych solidnie.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Spora liczba osób prowadzi rachunkowość samodzielnie, spowodowane to jest pragnieniem zaoszczędzenia, właściwie to praca mozolna i bardzo czasochłonna. Ale kształcenie się na księgowego zabiera ogrom pieniędzy, wręcz porównywalnych do najmu biuro rachunkowe. Wraz z zwyczajem outsourcing'u, koncerny ale i mali przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które posiadają wystaczające zasoby ludzkie wypełniając kompleksową ofertę księgowośc. Do jednego z wyróżniających się biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Liczące się, ponad 10 letnie doświadczenie, stale rozwijające się oferty, zadowolenie setek współpracowników tak powinno wyglądać firma przyszłości. Obsługujemy w tej chwili kilkudziesięciu klientów - od małych firemek jednoosobowych, po spółki kapitałowe. Poza księgowością pomagamy w szeregu innych dziedzin - przez kadrowość do pomocy w uzyskiwaniu dodatkowych środków na prowadzenie interesu. Nasze biuro rachunkowe zarządzane jest całkowicie zautomatyzowanie, a ich standardy są zgodne z wyjątkowo surowymi wymaganiami ustawy o rachunkowości. Dlatego najmując nasze biuro, klient zyskuje gwarancję usług ukończonych solidnie.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »