Strony związane z hasłem 'kursy motorowodne':

 • Wyposażenie Łodzi I Statków - Firma "WODNIAK" »

  Wyposażamy łodzie,jachty i statki w sprzęt ratunkowy;kamizelki ratunkowe,kamizelki asekuracyjne na kajaki i żaglówki,koła ratunkowe i pasy ratunkowe na statki śródlądowe.Zapraszamy na szkolenie motorowodne.Na stronie oferta kursów motorowodnych w Bydgoszczy.

  Data dodania: 27 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wodny Sprzęt Ratunkowy - Wodniak Bydgoszcz M. Krajczewski »

  Oferujemy kamizelki ratunkowe dla żeglarzy i motorowodniaków,kamizelki asekuracyjne na skutery wodne i narty wodne,koła ratunkowe na statki i jachty, wodny sprzęt ratunkowy,w sezonie letnim organizujemy kursy motorowodne zapraszamy

  Data dodania: 21 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Serwis i sklep motorowodny, kursy sternika »

  Serwis motorowodny poleca usługi naprawy, serwisu i przeglądu łodzi, jachtów oraz silników spalinowych i elektrycznych do łodzi motorowodnych.

  Data dodania: 06 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kursy motorowodne,szkolenie motorowodne,egzaminy w Bydgoszczy - na patent sternika motorowodnego »

  Sternik motorowodny w Bydgoszczy. Profesjonalne kursy motorowodne, egzaminy w Bydgoszczy na patent sternika motorowodnego. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności do prowadzenia motorówki i skutera wodnego. Zapisy na szkolenia trwają non stop, wystarczy zadzwonić. Egzaminy w Bydgoszczy w marinie Klubu Motorowodnego MORS. Uprawnienia sternika motorowodnego:
  1. Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych
  2. Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

  Data dodania: 16 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoski Wodniak-Mariusz Krajczewski »

  Witryna poświęcona historii sportu motorowodnego i turystyki motorowodnej w Bydgoszczy.Na stronie opisy silników zaburtowych produkcji polskiej,zdjęcia autora,informacja o organizowanych kursach motorowodnych.

  Data dodania: 24 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sternik motorowodny - Sharks Sp. z o.o. »

  Sharks Sp. z o.o. to:-szkolenia motorowodne i żeglarskie,-sklep żeglarski-wyłączny dystrybutor na Polskę chemii jachtowej -wakeboarding,-narty wodne,-rejsy morskie,-skippering,Adres biura: ul Wrocławska 11, Mirków, woj. dolnośląskieczynne Pon. - Pi. od 10 do 18tel. 0(71)3151323

  Data dodania: 16 11 2009 · szczegóły wpisu »