Strony związane z hasłem 'leasing':

1 · 2 · następna strona »
 • Favor Przedsiębiorstwo Usługowe »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się przede wszystkim świadczeniem szeroko rozumianych usług informatycznych. Jedną z najważniejszych naszych działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna klienta biznesowego i instytucjonalnego, jak równiez prywatnego. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno możliwość nawiązania stałej współpracy na zasadzie abonamentu, jak również świadczone indywidualnie usługi.W szczególności będą to:- projektowanie i tworzenie stron WWW- pozycjonowanie i optymalizacja stron- diagnostyka sprzętu i oprogramowania- pomoc w zakupie nowego i modernizacji starego sprzętu- sprzedaż oprogramowania oraz sprzętu. Leasing!!!- instalacja oraz konfiguracja systemu komputerowego- instalacja oraz konfiguracja sieci.Dodatkowo, z racji coraz to lepszego wyposażenia w różne maszyny biurowe i multimedialne, oferujemy usługi tzw. drobnej poligrafii, wśród nich: ulotki, foldery reklamowe, albumy fotograficzne, wizytówki i inne. W dość szerokiej gamie usług znajduje się również dostarczanie treści z przeznaczeniem na strony internetowe i nie tylko, tzw. copywriting.Założyciel i właściciel firmy posiada bardzo bogate doświadczenie, jako dziennikarz, redaktor i właśnie copywriter. Poza prostym dostarczaniem treści zajmujemy się również szerzej postrzeganym marketingiem sieciowym, w którym wspieramy się absolwentami i studentami kierunków związanych z marketingiem i zarządzaniem. W historii firmy mamy również współpracę z grupą filmową Heavy Vision.Ponadto zajmujemy się również sprzedażą oprogramowania oraz sprzętu. Jest to stosunkowo nowy, acz dynamicznie rozwijający się dział w naszej firmie. W chwili obecnej nie mamy ambicji przekształcenia się w typowy sklep komputerowy, czy internetowy. Chcielibyśmy postawić sobie za zadanie, oprócz dostarczania najwyższej klasy usług, dostarczanie również najwyższej klasy oprogramowania i sprzętu komputerowego i biurowego. Zarówno dla klientów korzystających z naszych usług, jak również każdego zainteresowanego.Firma powstała w 2007 r. Jej początkowym zadaniem było rozliczanie działalności dziennikarskiej,c opywriterskiej, oraz szkoleniowej właściciela. Pod koniec 2007 r. profil firmy zaczął powoli się zmieniać. W dalszym ciągu obejmuje ona wspomniane obszary. Pojawiły się jednak wdrożenia, w postaci różnych usług IT. W II połowie 2008 r. podjęta została decyzja o poszerzeniu działalności o sprzedaż, co udało się rozwinąć dynamicznie już od 2009 r. Firma w dalszym ciągu pozostaje wykonywaną osobiście działalnością gospodarczą. Jednakże z racji powiązań z licznymi specjalistami, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szereg wyspecjalizowanych usług wykonywanych przez naszych podwykonawców.Rozwijamy się dynamicznie, stale poszerzając naszą ofertę.Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Leasing - zamów przez internet! Na naszej stronie znajdziesz najlepszy leasing. Uproszczone procedury dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Procedura indywidualna - dopasowana jest do potrzeb i możliwości leasingobiorcy).

  Data dodania: 24 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wpływ wykładu walut na oprocentowanie kredytów hipotecznych »

  Mężczyźni i kobiety zaciągające kredyt hipoteczny w pierwszej kolejności biorą pod uwagę oprocentowanie, koszty dodatkowe związanie z rozpatrzeniem wniosku i przyznaniem kredytu, a również wysokość miesięcznej raty jaką będą zmuszeni spłacać poprzez najbliższe kilkanaście lub wręcz kilkadziesiąt lat. Ze względu na okres kredytowania warto przed zaciągnięciem kredytu spojrzeć na problem kosztów pod kątem długofalowych trendów rynkowych i możliwych konwersji, które są nieuniknione na rynku finansowym.Wszelkie zmiany na rynku finansowym wpływają głównie na oprocentowanie kredytów pod hipotekę, które w ostatnim okresie zaczęło niestety non stop wzrastać. Jeszcze do niedawna zaciągnięcie kredytu indeksowanego kursem franka szwajcarskiego było perfekcyjnym rozstrzygnięciem, gwarantującym ustabilizowane oprocentowanie kredytu i stałą miesięczną ratę spłaty zobowiązania. Na dzień dzisiejszy kurs franka szwajcarskiego ma tendencje wzrostową, na czym tracą przede wszystkim osoby, które zaciągnęły kredyt we frankach wiele lat temu. W ich przypadku oprocentowanie kredytu hipotecznego ciągle wzrasta i zaczyna zbliżać się do poziomu, w którym opłacalny staje się kredyt zaciągnięty w silnym jakiś czas temu złotym. Zaciągnięcie kredytu hipotecznego indeksowanego kursem złotego do niedawna było nierozsądne i wiązało się z wysoką ceną, z jakimi musiał liczyć się pożyczkobiorca. Kredyt hipoteczny oprocentowany w złotych, w połączeniu z dodatkowymi kosztami które musiał ponieść kredytobiorca, stawiało pożyczki indeksowane kursem złotego na z góry przegranych pozycjach. Na dzień obecny sytuacja jest na tyle niestabilna, a oprocentowanie kredytów pod hipotekę zmienne, że mężczyźni i kobiety obawiające się ryzyka powinny wstrzymać się z zaciąganiem kredytu co najmniej do połowy roku lub zdecydować się na zaciągnięcie kredytu w złotówkach.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe »

  Przedstawiamy Państwu oferty kredytowe najlepszych banków, oferujących swoje usługi na najwyzszym poziomie - kredyty gotówkowe, karty kredytowe, konta bankowe.

  Data dodania: 07 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Partner finansowy »

  Partnerfinansowy.net - Twój partner w finansach.

  Data dodania: 18 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Leasing nieruchomości - Leasing Adviser »

  Firma Leasing Adviser jest Przedstawicielem Millennium Leasing Sp. z o.o. Z Millennium Leasing ( wcześniej BEL Leasing ) współpracujemy do 1999 roku. W zakresie naszych usług znajduje się profesjonalne zawieranie umów leasingu nieruchomości. Jaka nieruchomość może być przedmiotem umowy leasingu? Oferujemy leasing nieruchomości zabudowanych takich jak: - budynki biurowe, - budynki handlowe ze szczególnym uwzględnieniem marketów, - budynki usługowe, - budynki i hale magazynowe i centra logistyczne, - budynki użyteczności publicznych, infrastrukturalne i przemysłowe, - lokale użytkowe pod wynajem, - lokale użytkowe pod kancelarie, gabinety lekarskie, przychodnie itp. Oferowane warunki leasingu to: - leasing operacyjny lub finansowy - okres leasingu do kilkunastu lat, - możliwość wyboru waluty: leasing złotówkowy lub dewizowy w EUR, - elastyczność w ustalaniu rat wynagrodzenia z tytułu umowy leasingu dostosowanych do możliwości finansowych i potrzeb klienta (raty stałe, zmienne, sezonowe) - opłata wstępna dostosowana do potrzeb Klienta - ustalona cena odkupu po okresie leasingu - stała lub zmienna stopa procentowa - możliwość negocjowania indywidualnych warunków Dla lokali użytkowych oferujemy maksymalnie uproszczoną procedurę zawarcia umowy w ramach programu leasingu lokali użytkowych.

  Data dodania: 23 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Jobman.pl - Oferty pracy, doradztwo personalne, leasing pracowniczy, praca tymczasowa. Agencja Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej »

  Misją JOBMAN.pl jest kreowanie skutecznych rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej. Oferty pracy stałej i dorywczej dla uczniów i studentów, doradztwo personalne i leasing pracowniczy. Elastyczne zasady pracy. Posiadamy przedstawicielstwa w miastach : Krakó

  Data dodania: 22 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów pod hipotekę jako cenne źródło treści o kredytach »

  Pojawiające się na rynku nieruchomości nowe, interesujące domu sprzyjają zaciąganiu kredytów pod hipotekę przez mężczyźni i kobiety planujące przeprowadzkę. Zainteresowani tą formą pozyskania środków pieniężnych kredytobiorcy zapewne śpiesznie zdadzą sobie sprawę, że w gronie kilkudziesięciu dostępnych na rynku ofert kredytów po zastaw domu/mieszania, niewyobrażalnie trudno znaleźć kredyt doskonale spełniający ich oczekiwania. Poradą w tym nieprostym zadaniu służą miesięczniki i strony internetowe WWW publikujące okresowo ranking kredytów po zastaw domu/mieszania.Tego rodzaju zestawienia przygotowywane są zwykle poprzez profesjonalistów z branży finansowej i uwzględniają charakterystyczne cechy wpływające na elegancja każdego z kredytów pod hipotekę. Przeważnie w rankingu wyszukać można takie informacje jak średnie oprocentowanie, koszty związane z przyznaniem kredytu i maksymalny, akceptowany poprzez bank okres jego spłaty. W bardziej wnikliwych analizach autorzy przeprowadzają symulacje spłaty przy określonych warunkach, dzięki czemu takie rankingi z praktycznego punktu widzenia wydają się bardziej atrakcyjne. A dodatkowo kredyt hipoteczny rankingi pozwalają zorientować się, jakie wymagania musi spełnić dłużnik pożyczki starający się o przyznanie kredytu hipotecznego i czego przy określonych możliwościach inwestycyjnych ma możliwość oczekiwać. Mimo tego, że uzyskane z rankingów kredytów po zastaw domu/mieszania dane podane są zazwyczaj bardzo ogólnikowo, mogą stanowić doskonałą bazę do samodzielnej analizy ofert kredytów po zastaw domu/mieszania dostępnych na rynku.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • finansowanie środków transportu »

  For Finance zajmuje się pośrednictwem finansowym związanym z rynkiem samochodowym. W ofercie posiadamy kredyty na samochód bez wpłaty własnej w procedurze uproszczonej. Specjalizujemy się także w leasingu samochodów i motocykli . W naszej ofercie również korzystne ubezpieczenia komunikacyjne. Dojeżdżamy do Klientów na terenie województwa dolnośląskiego i sąsiednich.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing nieruchomości - Leasing Adviser »

  Firma Leasing Adviser jest Przedstawicielem Millennium Leasing Sp. z o.o. Z Millennium Leasing ( wcześniej BEL Leasing ) współpracujemy do 1999 roku. W zakresie naszych usług znajduje się profesjonalne zawieranie umów leasingu nieruchomości. Jaka nieruchomość może być przedmiotem umowy leasingu? Oferujemy leasing nieruchomości zabudowanych takich jak: - budynki biurowe, - budynki handlowe ze szczególnym uwzględnieniem marketów, - budynki usługowe, - budynki i hale magazynowe i centra logistyczne, - budynki użyteczności publicznych, infrastrukturalne i przemysłowe, - lokale użytkowe pod wynajem, - lokale użytkowe pod kancelarie, gabinety lekarskie, przychodnie itp. Oferowane warunki leasingu to: - leasing operacyjny lub finansowy - okres leasingu do kilkunastu lat, - możliwość wyboru waluty: leasing złotówkowy lub dewizowy w EUR, - elastyczność w ustalaniu rat wynagrodzenia z tytułu umowy leasingu dostosowanych do możliwości finansowych i potrzeb klienta (raty stałe, zmienne, sezonowe) - opłata wstępna dostosowana do potrzeb Klienta - ustalona cena odkupu po okresie leasingu - stała lub zmienna stopa procentowa - możliwość negocjowania indywidualnych warunków Dla lokali użytkowych oferujemy maksymalnie uproszczoną procedurę zawarcia umowy w ramach programu leasingu lokali użytkowych.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenia, leasing »

  Zapraszamy do zapoznania się z ubezpieczeniami samochodowymi. U nas tanio kupisz ubezpieczenia w różnych instytucjach. Znajdziesz tez informację powiązaną o leasingu. Skoro masz firmę i chcesz mieć np samochód to u nas znajdziesz dl asiebie odpowiedni leasing i jeszcze się ubezpieczysz. Nie zwlekaj bo może być za późno i ucieknie ci szansa skorzystania z taniej oferty na rynku.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing, Kredyty dla firm i osób prywatnych, sprzedaż - Twój doradca finansowy AGH Consulting »

  Witamy na stronie AGH Consulting. Znajdziecie tu Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące leasingu maszyn i urządzęń, kredytów dla firm i produktów, które sprzedajemy. Oferujemy Państwu dostęp do kilkunastu firm leasingowych oraz banków, w związku z czym zawsze znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Leasing nieruchomości - Leasing Adviser »

  Firma Leasing Adviser jest Przedstawicielem Millennium Leasing Sp. z o.o. Z Millennium Leasing ( wcześniej BEL Leasing ) współpracujemy do 1999 roku. W zakresie naszych usług znajduje się profesjonalne zawieranie umów leasingu nieruchomości. Jaka nieruchomość może być przedmiotem umowy leasingu? Oferujemy leasing nieruchomości zabudowanych takich jak: - budynki biurowe, - budynki handlowe ze szczególnym uwzględnieniem marketów, - budynki usługowe, - budynki i hale magazynowe i centra logistyczne, - budynki użyteczności publicznych, infrastrukturalne i przemysłowe, - lokale użytkowe pod wynajem, - lokale użytkowe pod kancelarie, gabinety lekarskie, przychodnie itp. Oferowane warunki leasingu to: - leasing operacyjny lub finansowy - okres leasingu do kilkunastu lat, - możliwość wyboru waluty: leasing złotówkowy lub dewizowy w EUR, - elastyczność w ustalaniu rat wynagrodzenia z tytułu umowy leasingu dostosowanych do możliwości finansowych i potrzeb klienta (raty stałe, zmienne, sezonowe) - opłata wstępna dostosowana do potrzeb Klienta - ustalona cena odkupu po okresie leasingu - stała lub zmienna stopa procentowa - możliwość negocjowania indywidualnych warunków Dla lokali użytkowych oferujemy maksymalnie uproszczoną procedurę zawarcia umowy w ramach programu leasingu lokali użytkowych.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt, Gotówka, Pożyczka, Ubezpieczenie, »

  Kredyt, Gotówka, Pożyczka, Ubezpieczenie, OC, Konta, Leasing, Kredyt Hipoteczny - to wszystko w jednym serwisie.W naszym panelu finansowym porównasz ofertę banków, wykupisz dobra tanią polisę. Z nami zaoszczędzisz!!!

  Data dodania: 24 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Leasing nieruchomości - Leasing Adviser »

  Firma Leasing Adviser jest Przedstawicielem Millennium Leasing Sp. z o.o. Z Millennium Leasing ( wcześniej BEL Leasing ) współpracujemy do 1999 roku. W zakresie naszych usług znajduje się profesjonalne zawieranie umów leasingu nieruchomości. Jaka nieruchomość może być przedmiotem umowy leasingu? Oferujemy leasing nieruchomości zabudowanych takich jak: - budynki biurowe, - budynki handlowe ze szczególnym uwzględnieniem marketów, - budynki usługowe, - budynki i hale magazynowe i centra logistyczne, - budynki użyteczności publicznych, infrastrukturalne i przemysłowe, - lokale użytkowe pod wynajem, - lokale użytkowe pod kancelarie, gabinety lekarskie, przychodnie itp. Oferowane warunki leasingu to: - leasing operacyjny lub finansowy - okres leasingu do kilkunastu lat, - możliwość wyboru waluty: leasing złotówkowy lub dewizowy w EUR, - elastyczność w ustalaniu rat wynagrodzenia z tytułu umowy leasingu dostosowanych do możliwości finansowych i potrzeb klienta (raty stałe, zmienne, sezonowe) - opłata wstępna dostosowana do potrzeb Klienta - ustalona cena odkupu po okresie leasingu - stała lub zmienna stopa procentowa - możliwość negocjowania indywidualnych warunków Dla lokali użytkowych oferujemy maksymalnie uproszczoną procedurę zawarcia umowy w ramach programu leasingu lokali użytkowych.

  Data dodania: 19 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Motoryzacja, auta, samochody, na tej stronie znajdziesz wszystko to co szukasz, serwis ten powstał właśnie dla Ciebie. Obiecujemy, jak poszukasz to znajdziesz wiele informacji tutaj. »

  Witamy serdecznie na naszej witrynie. Znajdziesz tutaj wiele informacji o motoryzacji. Mamy tutaj wiele ciekawych informacji na temat który szukasz. Gwarantujemy, jeżeli szukasz czegoś związane z autami... to jest tutaj.

  Data dodania: 02 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Leasing dla firm - Equity Leasing »

  Equity Leasing jest brokerem usług leasingowych, należącym do grupy finansowej Unilink. W swojej ofercie mamy takie produkty jak: leasing sprzętu IT, leasing sprzętu biurowego oraz maszyn, samochodów i nieruchomości. Nasi profesjonalni doradcy pomogą rozwiązać wszelkie Państwa wątpliwości związane z usługami leasingowymi.

  Data dodania: 07 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zestawienie finansowych ofert: kredyty, konta, kredyty samochodowe, leasing »

  Zestawienie kredytów. Kredyt gotówkowy,kredyt samochodowy, kredyt mieszkaniowy, Leasing - wygodnie wszystko w jednym miejscu ! Na stronie dostęp do wniosków on-line . Porównanie aktualnych ofert banków na polskim rynku .

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednicto Kredytowe - Profesjonalnie i tanio »

  Zajmujemy się doradztwem gospodarczym, przygotowaniem wniosków o dotacje ze środków unijnych (również ARiMR). Prowadzimy także biuro rachunkowe (specjalizacja księgi handlowe, obrót wewnątrzwspólnotowy). Staramy się ciągle rozszerzać naszą ofertę, na dzień dzisiejszy oprócz podstawowej działalności, oferujemy pośrednictwo w uzyskaniu kredytu, leasingu, gwarancji bankowych a także rozbudowane kampanie reklamowe.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korzystne kredyty »

  Korzystne kredyty na stronie korzystnekredyty.info . Przedstawiamy Ci oferty korzystnych kredytów na każdą kieszeń. Bez najmniejszych problemów szybko i sprawnie załatwisz sobie na naszej stronie upragniony kredyt.

  Data dodania: 18 07 2008 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »