Strony związane z hasłem 'medytacja':

 • Sri Chinmoy odpowiada na pytania dotyczące medytacji »

  Sri Chinmoy odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące doskonalenia siebie

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Shamanika szamanizm-ezoteryka-okultyzm »

  Forum Shamanika jest miejscem wymiany doświadczeń i wiedzy w dziedzinie szamanizmu, ezoteryki i okultyzmu.Zapraszamy na Forum, gdzie można porozmawiać nie tylko o runach, ale też na wiele innych tematów.Można tam znaleźć m.in. działy:- Runy,- Szamanizm i Neoszamanizm,- Świadome Śnienie,- Magia Ludowa,- Folklor Ludowy,- Inne Ścieżki (Hermetyzm, Gnostycyzm, Nekromancja),- Religioznawstwo,- Doświadczenia Duchowe.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chrześcijański serwis www »

  Serwis Mateusz -wiadomości, opinie, komentarze. Najstarszy polski serwis chrześcijański. Czytania, komentarze, reportaże. Zawsze na bieżąco!

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śnimy odkąd istniejemy, śnienie i sny są nieodłączną naszą częścią, poznając je poznamy samych siebie »

  Postanowiliśmy stworzyć tą stronę związaną ze śnieniem dla wszystkich tych, którzy zaczynają dostrzegać że nie wszystko jest tym, czym się wydaje być.Uważność - medytacja amp;gt; Zmiany świadomości - rozwój amp;lt; RuchWielu z nas sądzi, że potrzebne są specjalistyczne ćwiczenia, bardzo tajemne techniki, inicjacje wysokiego stopnia, a może jest inaczej... W rzeczach prostych i codziennych ukryta jest ścieżka, która tak naprawdę nigdy nie była ukryta. Przyzwyczajenia pchają nasz umysł w myślenie że tylko rzeczy wyjątkowe i bardzo skomplikowanie są wstanie odkryć przed nami cały Wszechświat.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medytacja »

  Na tym wortalu możesz przeczytać wartościowyartykuł związany z rozwojem osobistym. Autor podał w nim ciekawe informacje, które są z mozołem poszukiwane przez użytkowników internetu, a nie jest łatwo je znaleźć - więc są nadzwyczaj cenne. Niewielki odsetek odwiedzających powraca do tego portalu kilkukrotnie, a wielu w bardzo sympatyczny sposób wpisuje podziękowania w portalowej księdze gości.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mądrość Sri Chinmoy »

  Blog dotyczący duchowego rozwoju w interpretacji mistrza duchowego Sri Chinmoya. Mistrz duchowy Sri Chinmoy odpowiada na najważniejsze pytania swoich uczniów. Praktykowanie jogi wymaga od każdego odnalezienia w sobie wszystkich dobrych i złych cech, oraz pracę nad nimi.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sri Chimnoy w ogrodzie serca »

  Blog poświęcony jest tej części bogatej twórczości literackiej Sri Chinmoya, na którą składają się opowiadania ludowe, przypowieści, historie prawdziwe oraz legendy o tematyce duchowej. Niektóre z nich wywodzą się z przekazywanych od wieków opowieści o żyjących niegdyś mistrzach duchowych Indii.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medytacje »

  Emm.xt.pl jest stroną gdzie można zdobyć dużą ilość aktualnych informacji na tematy rozwoju osobistego. Moją stonkę zazwyczaj przeglądają ludzie zainteresowani uzyskaniem praktycznych informacji, które mogą zdobyć dzięki dokładnemu przeczytaniu publikowanych artykułów, a z drugiej strony, nasz magazyn www pozwala odwiedzającym na kontakt z innymi użytkownikami poprzez grupę dyskusyjną. Dotychczas do naszego wortalu dodarło ponad dziesięć tysięcy internautów, z czego już dwustu zdecydowało się na założenie profilu.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oobe, obe, out of body experience, doznania poza ciałem, lucid dreams, ld, śnienie, świadome sny, świadomy sen »

  Jeśli interesuje Cie to co tajemnicze i do końca nie poznane, to trafiłeś w dobre miejsce.Stworzyliśmy stronę specjalnie dla ciebie.Forum Oobe - jest przewodnikiem po zjawiskach związanych ze snami.Obeforum.pl jest stroną internetową i miejscem gdzie możesz wymienić się z innymi ludźmi doświadczeniem na tematy związane ze śnieniem, oobe, lucid dreams, medytacją i wszystkimi tematami związanymi z ogólnie pojętym rozwojem duchowym.Obeforum.pl ma służyć pomocą na drodze do doświadczania i duchowego rozwoju.Zapraszamy wszystkich których interesuje niezgłębiony świat snów czy oobe.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »