Strony związane z hasłem 'medytacje':

 • Sri Chinmoy odpowiada na pytania dotyczące medytacji »

  Sri Chinmoy odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące doskonalenia siebie

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medytacja »

  Na tym wortalu możesz przeczytać wartościowyartykuł związany z rozwojem osobistym. Autor podał w nim ciekawe informacje, które są z mozołem poszukiwane przez użytkowników internetu, a nie jest łatwo je znaleźć - więc są nadzwyczaj cenne. Niewielki odsetek odwiedzających powraca do tego portalu kilkukrotnie, a wielu w bardzo sympatyczny sposób wpisuje podziękowania w portalowej księdze gości.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mądrość Sri Chinmoy »

  Blog dotyczący duchowego rozwoju w interpretacji mistrza duchowego Sri Chinmoya. Mistrz duchowy Sri Chinmoy odpowiada na najważniejsze pytania swoich uczniów. Praktykowanie jogi wymaga od każdego odnalezienia w sobie wszystkich dobrych i złych cech, oraz pracę nad nimi.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sri Chimnoy w ogrodzie serca »

  Blog poświęcony jest tej części bogatej twórczości literackiej Sri Chinmoya, na którą składają się opowiadania ludowe, przypowieści, historie prawdziwe oraz legendy o tematyce duchowej. Niektóre z nich wywodzą się z przekazywanych od wieków opowieści o żyjących niegdyś mistrzach duchowych Indii.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medytacje »

  Emm.xt.pl jest stroną gdzie można zdobyć dużą ilość aktualnych informacji na tematy rozwoju osobistego. Moją stonkę zazwyczaj przeglądają ludzie zainteresowani uzyskaniem praktycznych informacji, które mogą zdobyć dzięki dokładnemu przeczytaniu publikowanych artykułów, a z drugiej strony, nasz magazyn www pozwala odwiedzającym na kontakt z innymi użytkownikami poprzez grupę dyskusyjną. Dotychczas do naszego wortalu dodarło ponad dziesięć tysięcy internautów, z czego już dwustu zdecydowało się na założenie profilu.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »