Strony związane z hasłem 'nauka':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Nauka Angielskiego »

  Informator językowy - informacje o kursach i szkoleniach językowych. Wiadomości dla lektorów poszukujących pracy oraz dla (osób chcących podjąć naukę języka obcego. Wiadomości o rozpoczynających się szkoleniach. Serdecznie zapraszamy na jezykonline.pl.

  Data dodania: 01 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stanisław Kluza »

  Stanisław Kluza o zniwelowania współczynnika dzietności Stanisław Kluza krytycznie wypowiada się na zagadnienie działań rządu zapobiegających spadkowi współczynnika dzietności w Polsce., ,Od sześciu lat cyfra ludności w Polsce ciągle spadaquot; napisał Stanisław Kluza w artykule dla Money.pl w marcu 2005r. Wydłuża się jednakże średnia długość życia Polaków, przy jednoczesnym zredukowania liczby urodzeń. Wahania liczby urodzeń i kolejne wyże, a oprócz tego niże demograficzne, to non stop konsekwencja II Wojny Światowej. Jednak w chwili obecnej pojawia się nowy czynnik niżu demograficznego, uzasadnia Stanisław Kluza. Młodzi Mieszkańcy Polski obawiają się posiadać dzieci, ze względu na niekorzystne prawo podatkowe, które nadmiernie obciąża budżety rodzin z dziećmi. Stanisław Kluza pełni współcześnie funkcję przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia motocyklowe »

  Moto Akademia - oferujemy kompletne kursy z zakresu prawa jazdy kategorii A oraz B. Z nami bez trudu zdasz egzamin na prawo jazdy. Oferujemy również szeroką gamę szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy, gdzie można jeszcze podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu pojazdu. Prowadzimy doszkalania w zakresie prawa jazdy kategorii A i B. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wesele »

  Kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Przygotowanie scenarisza ślubnego. Typowanie lokalizacji ślubu. Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych. Profesjonalna pomoc. Ogrniczenie stresu związanego z przygotowaniami. Szeroki wybór zaproszeń, pojazdów do ślubu. Dekoracja sal i kościołów

  Data dodania: 25 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs szybkiego czytania w Poznaniu »

  Chcesz zaznajomić się z nauką szybkiego czytania z prędkością blisko 800 - 1200 wyrazów/minutę i jednocześnie przyswajać treść na poziomie około 80% Pamiętaj o tym, iż przeciętny człowiek jest w stanie przeanalizować tekst na poziomie ok. 50-60 %.Szybkie czytanie w Poznaniu pozwoli Ci wytrenować swoją koncentrację i zsynchronizować obie półkule mózgu. Nie ma wątpliwości, że jest to świetna sprawa dla wszystkich osób, które w efektywny, spójny i trwały sposób mają zamiar przyswajać informacje, obojętnie z jakiej dziedziny. Niezastąpione narzędzie dla ludzi muszących się nieustannie doskonalić.Oprócz wymienionych powyżej zalet nauczysz się, w jaki sposób robić notatki za pomocą map myślowych, dzięki czemu nauka i zapamiętywanie stanie się prostsze i szybsze.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • książki językowe »

  Bogata oferta książek językowych, do nauki języków obcych, angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański. Zapoznaj się z naszą ofertą, niskie ceny. W naszej ofercie znajdziesz pełną ofertę wydawnictw: Oxford, Cambridge University Press, Longman, Macmillan, Express Publishing.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Pile »

  Jeśli chcesz posiadać własne prawo jazdy i bez problemu zdać egzamin na prawo jazdy przyjdź do nas na kurs prawa jazdy a przekonasz się sam, że jesteśmy najlepsza szkoła nauki jazdy w Pile

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • rozrywka,komputery »

  telefony,film,procesory,voip,rozrywka,systemy, telefonia,nauka,karty graficzne,fax,komputery

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka japońskiego »

  Japoński w Krakowie w super cenie - tylko 299 zł za semestr. Nie wierzysz Przyjdź i przekonaj się|! Na prawdę warto.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • nauka jazdy Wrocław »

  Auto-relax - nauka jazdy Wrocław, szkoła jazdy Wrocław, kursy prawa jazdy Wrocław

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobre strony »

  www.dobrestrony.akcesnet.pl to spis dobrych stron na bazie skryptu Freeglobes. Szukach ciekawe i dobre strony internetowe to zapraszamy do nas. Całkowicie moderowany i darmowy. Nie wymagamy linków zwrotnych ani opłat za wpis. zapraszamy Cię do umieszczeni

  Data dodania: 19 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nauka szybkiego czytania w Poznaniu »

  Chcesz zaznajomić się z nauką szybkiego czytania z szybkością około 800 - 1200 wyrazów/minutę i jednocześnie przyswajać treść tekstu na poziomie około 80% Pamiętaj o tym, iż przeciętna osoba jest w stanie przeanalizować tekst na poziomie ok. 50-60 %.Szybkie czytanie w Poznaniu pozwoli Ci wyćwiczyć swoją koncentrację i zsynchronizować pracę obu półkul mózgowych. Na pewno jest to świetna sprawa dla wszystkich osób, które w efektywny, trwały i spójny sposób mają zamiar zdobywać informacje, obojętnie z jakiej dziedziny. Genialne narzędzie dla osób muszących się ciągle doskonalić.Oprócz wymienionych powyżej zalet nauczysz się, jak sporządzać notatki za pomocą map myśli, dzięki czemu nauka oraz zapamiętywanie stanie się łatwiejsze i szybsze.

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Poznań, Prawo jazdy Poznań »

  Internetowa baza szkół jazdy w poznaniu. Szkoły jazdy, kategorie, informacje,promocje ! Z nami znajdziesz idealną szkołę jazdy dla Ciebie ! Katalog firm nauki jazdy, porównania, oceny i wiele innych ciekawych informacji.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs »

  W XXI wieku ludzie muszą uczyć się całe życie. Nie chodzi tylko o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, ale również o inne umiejętności, typu języki obce, marketing i reklama swoich możliwości, a nawet rozwój osobisty. Zapraszamy na stronę internetową poświęconą kursom.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • :: Extravaganza Studio Spa :: Agata Świecka »

  Extravaganza Studio Spa :: Agata Świecka - Studio SPA, Salon kosmetyczny, Warszawa Żoliborz. Makijaż permanetny, zabiegi laserowe, usuwanie zmarszczek, fotoodmładzanie, masaż, stylizacja, makijaż zwykyły i ślubny.

  Data dodania: 30 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sesja Egzaminacyjna - SYNERGIA - Obudzimy Twój Geniusz Raz Na Zawsze. »

  Portal wiedzy o rozwoju osobistym i umysłowym. Darmowe ebooki, artykuły i newsletter pisany przez profesjonalnych trenerów rozwoju osobistego. Obudzimy Twój Geniusz Raz Na Zawsze. - SYNERGIA - Twoja Sesja Egzaminacyjna

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bielsko-Biala, »

  Osrodek szkolenia kierowcow Professional zaprasza na forum dotyczace nauki jazdy w Bielsku-Bialej i okolicach. Dowiesz sie tu wszystkiego o prawie jazdy, trasach egzaminacyjnych, sposobach walki ze stresem, pierwszych doswiadczeniach za kierownica.

  Data dodania: 28 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • nauka jazdy Piła »

  Witamy serdecznie. Nasza szkoła nauki jazdy jest wybitnie doświadczoną szkoła na terenie Piły. Mamy doskonałą kadrę instruktorów, którzy bez żadnego problemu nauczą każdego prowadzić bardzo dobrze samochód.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy w Pile »

  Jeśli chcesz posiadać własne prawo jazdy i bez problemu zdać egzamin na prawo jazdy przyjdź do nas na kurs prawa jazdy a przekonasz się sam, że jesteśmy najlepsza szkoła nauki jazdy w Pile

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Nauka języka angielskiego. Serwis informacyjny dotyczący nauki języka angielskiego. Informacje na temat studiów z filologii, wykaz uczelni z kierunkiem lingwistyki. Adresy w których można zdobyć informacje na temat odbycia praktyk językowych lub pracy połączonej z nauką angielskiego. Wykaz ośrodków przeprowadzających kursy angielskiego. Informacje o certyfikatach FCE, CAE, CPE, Native Speaker.

  Data dodania: 24 05 2009 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »