Strony związane z hasłem 'niedzica':

 • Atrakcje turystyczne w Pieninach »

  W wolnym czasie warto wyselekcjonować się w Pieniny. Oferta turystyczna regionu jest niewiarygodnie bogata, oprócz standardowego wypoczynku w górach tj. pieszych wędrówek czy sportów zimowych, lokalne władze przygotowują corocznie wiele atrakcji. Jedną z najciekawszych jest spływ tratwami górską rzeką Dunajec. Uczestnictwo w tej imprezie zapewnia wielkie emocje i dostarcza wielu niezapomnianych przeżyć.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Góralskie domki w pieninach »

  Góralski Domek w Pieninach zaprasza do siebie. Piękne okolice , czyste powietrze pozwoli Państwu wypocząć. Kwatery i Domki Góralskie do wynajęcia. Zapraszamy Serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje w Pieninach »

  W wolnym czasie warto wybrać się w Pieniny. Oferta turystyczna regionu jest niebywale bogata, poza standardowego wypoczynku w górach tj. pieszych wędrówek czy sportów zimowych, lokalne władze przygotowują corocznie kilka atrakcji. Jedną z najciekawszych jest spływ tratwami górską rzeką Dunajec. Uczestnictwo w tej imprezie gwarantuje wielkie emocje i dostarcza wielu niezapomnianych przeżyć.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »