Strony związane z hasłem 'odszkodowanie':

 • Odszkodowania »

  Centrum obsługi powypadkowej Codex Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie (oddziały w całej Polsce) oferuje usługi z zakresu uzyskiwania odszkodowań po wypadkach przy pracy. Zaangażowanie pracowników i profesjonalne podejście do każdej ze spraw to gwarancja skutecznego sfinalizowanie każdego z postępowań. Na stronie firmy ponadto znajduje się formularz umożliwiający wstępne zgłoszenie zdarzenia oraz konsultacji online. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA Krakowiński amp;#038; Krakowińska »

  KANCELARIA ADWOKACKA Krakowiński amp;#038; Krakowińska - porady prawne w całym zakresie, pomoc prawna i doradztwo prawne na najwyższym poziomie, obsługa prawna zarówno firm jak i osób fizycznych, odszkodowania - cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne. Sprawy rozwodowe. Porady z zakresu prawa pracy, kompleksowa obsługa prawna dla osób prywatnych i firm - Łódź. Zapraszamy

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • odzyskaj odszkodowanie »

  Czy mam prawo - Oczywiście że tak, często firma ubezpieczeniowa przyznaje nam mniejszą kwotę, która jest nie adekwatna do wyrządzonej szkody oraz jak najbardziej nie zadowalająca, wtedy mamy prawo dobiegać się zmiany tego postanowienia i żądać większej kwoty o jakiej mówi umowa miedzy nami a firmą ubezpieczeniową.

  Data dodania: 14 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie »

  Nie wszyscy wiedzą, jak wyboista jest droga po odszkodowanie, a jeszcze mniej może się poszczycić swoją skutecznością. Dzięki naszemu poradnikowi wszelkie spory będą prostsze, a być może łatwiej także będzie Ci otrzymać odszkodowanie pełnej wysokości. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie w UK »

  Serwis przeznaczony dla osób które uczestniczyły w wypadkach na terenie UK (Anglii, Walii, Szkocji).

  Data dodania: 10 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek przy pracy »

  Jeśli przydarzył Ci się nieszczęśliwy wypadek związany z pracą, skorzystaj z naszego informatora i dowiedz się, jak uzyskać odszkodowanie.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ODSZKODOWANIE euco »

  Europejskie Centrum Odszkodowań w Legnicy posiada wykwalifikowaną kadrę prawników pomagającą odzyskać najwyższe ODSZKODOWANIE

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Bożena Starzewska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Starzewskiej świadczy pełen zakres obsługi prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz zaangażowanie wkładane w realizację powierzonych spraw, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdego zleconego problemu, z całą pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.
  Prowadzimy sprawy z zakresu: prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego – prawa spółek, prawa zamówień publicznych – przetargów publicznych, prawa rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowań odszkodowawczych
  W celu poznania szczegółowej oferty i zakresu działań naszej kancelarii zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie internetowej, lub kontakt z kancelarią. Tel. 691303025.
  Niniejszy wpis ma charakter informacyjne, i nie stanowi reklamy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • odzyskaj odszkodowania »

  Czy mam prawo - Oczywiście że tak, często firma ubezpieczeniowa przyznaje nam nie zadowalajaca kwotę, która jest nie adekwatna do wyrządzonej szkody oraz zdecydowanie nie zadowalająca, wtedy mamy prawo dobiegać się zmiany tego postanowienia i żądać większej kasy o jakiej mówi umowa miedzy nami a firmą ubezpieczeniową.

  Data dodania: 13 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe w UK »

  Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób, które doznały obrażeń ciała na skutek wypadków przy pracy oraz wypadków drogowych. Pomagamy wszystkim, którzy mieli wypadek na terenie Polski, Anglii, Walii i Szkocji.Dzięki serwisowi każdy poszkodowany w wypadku może w szybki i łatwy sposób zgłosić chęć uzyskania odszkodowania niezależnie od miejsca pobytu.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Błędy medyczne »

  Nasz serwis powstał w celu pomocy osobom, które walczą z konsekwencjami błędów popełnianych w szpitalu. U nas dowiesz się, co w takim wypadku Ci się należy, a także znajdziesz adresy firm, które mogą pomóc Ci w sporach o należne odszkodowanie. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie w UK »

  Serwis przeznaczony dla osób które uczestniczyły w wypadkach na terenie UK (Anglii, Walii, Szkocji).

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w UK »

  Ciekawe porady i informacje dla osób które chcą uzyskać odszkodowanie na terenie UK. Bezpłatnie.

  Data dodania: 19 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • odzyskaj odszkodowanie »

  Czy mam prawo - Oczywiście że tak, często firma ubezpieczeniowa przyznaje nam nie zadowalajaca kwotę, która jest nie adekwatna do wyrządzonej szkody oraz zdecydowanie nie zadowalająca, wtedy mamy prawo dobiegać się zmiany tego postanowienia i żądać większej kasy o jakiej mówi umowa miedzy nami a firmą ubezpieczeniową.

  Data dodania: 14 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek »

  Kiedy przydarzy nam się nieszczęśliwy wypadek, zwykle nie troszczymy się o formalności i skupiamy na naszym zdrowiu. Tym czasem błędy formalne mogą spowodować obniżenie wysokości wypłaconego nam odszkodowania.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w Anglii »

  Ciekawe informacje dla wszystkich którzy uczestniczyli w wypadku na terenie Zjednoczonego Królestwa.

  Data dodania: 21 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • http://odszkodowaniaonline.co.uk/ »

  Bez względu na to, czy byłeś kierowcą, pasażerem, rowerzystą czy też przechodniem, jeżeli tylko doszło do wypadku nie z Twojej winy, to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie za doznane w wyniku tego wypadku obrażenia.Dzięki naszemu serwisowi możesz bezpłatnie uzyskać wysokie odszkodowanie w pl.Sprawdź naszą ofertę otrzymania wysokiego odszkodowania.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »