Strony związane z hasłem 'operacje plastyczne':

 • Chirurgia Plastyczna »

  Strona o operacjach plastycznych. Na naszych stronach znajdziecie Państwoinformacje na temat chirurgii plastycznej, zdjęcia z operacji i opisy różnych zabiegów chirurgicznych.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Chirurgia plastyczna - www.chirurgia-plastyczna.com - Dr. Turowski. Klinika chirurgii plastycznej, kosmetycznej i rekonstrukcyjnej. Zabiegi korekcyjne wad wrodzonych, plastyczne usuwanie znamion i narośli skórnych, leczenie urazów i złamań twarzy, reki, l

  Data dodania: 18 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna »

  Na naszym blogu znajdziecie najświeższe informacje o chirurgii plastycznej., zdjęcia przed i po operacyjne, cennik, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, pełna informacja o operacjach kosmetycznych.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna »

  Strona o chirurgii plastycznej. Na naszych stronach znajdziecie Państwoinformacje na temat chirurgii plastycznej, zdjęcia z operacji i opisy różnych zabiegów chirurgicznych.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne gwiazd »

  Każdemu z nas zależy na tym, żeby zatrzymać proces starzenia się, a wręcz go cofnąć. Chcielibyśmy być wiecznie młodzi i piękni. Stosujemy kremy przeciw zmarszczkom, łudząc się, że nas odmłodzą. Wielu ludzi posuwa się wręcz, do zabiegów chirurgicznych, żeby pozostać młodym i poprawić niedoskonałości ciała. Nasza strona, poświęcona jest operacjom plastycznym gwiazd. Operacjom, które przyniosły pożądany efekt, jak również tym nieudanym korektom, które oszpeciły twarz, piersi oraz inne części ciała znanych ludzi. Postaramy się też, odkryć gwiazdy po operacjach plastycznych, które są wzorem pięknych piersi, pupy czy także twarzy. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna »

  Blog o operacjach plastycznych. Operacje plastyczne, chirurgia plastyczna, powiększanie piersi, liposukcja, plastyka brzucha, odchudzanie, korekcja nosa, lifting twarzy i inne.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »