Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • KGNET Piekary Śląskie - Internetowy sklep komputerowy »

  Internetowy sklep komputerowy oferujący: komputery, urządzenia sieciowe notebooki, multimedia, Foto-Video, oprogramowanie, notebooki, tusze i tonery, drukarki, faksy, skanery oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dla biura i domu. Największy wybór za najniższą cenę, ekspresowa dostawa i najwyższa jakość usług.

  Data dodania: 28 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa obsluga firm w instalacje teleinformatyczne, instalacje elektryczne i telefoniczne, centrale telefoniczne,inteligentne instalacje budynkow, kontrola dostepu i rejestracja czasu pracy »

  Firma GTS Grupa oferuje usługi informatyczne. Naszymi głównymi Klientami są firmy oraz instytucje, którym zapewniamy obsługę w zakresie administracji sprzętem komputerowym i siecią,dostawy materiałów eksploatacyjnych oraz serwis urządzeń komputerowo-biurowych.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie MAXeBiznes »

  Perfekcyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw gastronomicznych, branży usług i przedsiębiorstw produkcyjnych. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą obsługę IT w obszarze zarządzania firmą. Umożliwia na integrację oraz usprawnienie w obszarach operacyjnych, kierowniczym oraz strategicznym głównych procesów korporacji gdzie ważne są systemy klasy ERP. To oprogramowanie pozwala pełną swobodę w zakresie stosowania różnych baz danych (w tym Sybase, Ms SQL, bazy Sybase), dobrych platform sprzętowych lub uznanych operacyjnych systemów.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Komputerowe »

  Naprawa komputerów, serwis komputerowy w Bydgoszczy. Nasze pogotowie komputerowe wykonuje usługi szybko, tanio i solidnie. Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe dla każdego klienta. Zepsuł Ci się komputer Naprawimy,usuniemy wirusy i złośliwe oprogramowanie. Zadzwoń 502-837-633 - dojazd na terenie Bydgoszcz gratis. Dla stałych klientów 20% rabat.

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eset Nod32 »

  Jesteśmy od wielu lat autoryzowanym partnerem Esetu. Oferujemy po przystępnych cenach program antywirusowy NOD32. To szybki i skuteczny antywirus ze świetną heurystyką. Program jest w polskiej wersji językowej i zwalcza wirusy, backdoory, trojany i robaki internetowe. Skuteczność aplikacji Nod32 została potwierdzona kolejnymi nagrodami VB100% i AV Comparatives.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy erp »

  Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw gastronomicznych, usługowych i firm produkcyjnych. To informatyczne rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą obsługę IT w zakresie kontrolowania organizacją. Umożliwia na integrację i znacznie usprawnia na szczeblu operacyjnym, w obszarach kierowniczych i strategicznym głównych procesów firmy gdzie ważne są systemy ebiznesowe. To oprogramowanie umożliwia na swobodę w stosowaniu różnych baz danych (w tym Oracle, Ms SQL, bazy Sybase), dobrych platform sprzętowych i operacyjnych systemów.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Sprzedaż i wdrożenia oprogramowania wspomagającego pracę w kadrach i księgowości. Oprogramowanie Wf-Gang to program kadrowo płacowy przeznaczony dla firm oraz biur rachunkowych. Doradzamy przy wyborze odpowiedniej wersji oprogramowania, przeprowadzamy ins

  Data dodania: 13 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż, naprawy, modernizacje komputerowe »

  Świadczymy usługi dla firm w tym opiekujemy się oprogramowanie i sprzętem komputerowym w firmie oraz rozbudowujemy sieć informatyczną i udoskonalamy ją.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solidne systemy MAXeBiznes »

  Doskonałe rozwiązanie dla organizacji handlowych, branży usług i producentów. To informatyczne rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą obsługę IT w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Pozwala połączenie oraz znacznie usprawnia na szczeblu operacyjnym, w obszarach kierowniczych i strategicznym podstawowych procesów korporacji gdzie ważne są systemy biznesowe. Ten program umożliwia na swobodę w stosowaniu baz danych (w tym Oracle, Ms SQL, bazy Oracle), platform sprzętu i dowolnych systemów.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Favor Przedsiębiorstwo Usługowe »

  Firma znajduje się na rynku od 1 lutego 2007 r. Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą informatyczną przedsiębiorstw, instytucji oraz osób fizycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne usługi informatyczne, wśród nich m.in. tworzenie stron internetowych i ich promocja. Zajmujemy się również sprzedażą oprogramowania i sprzętu komputerowego i biurowego. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Profdeveloper - System sprzedaży mieszkań »

  Oprogramowanie dla Deweloperów - Informacje, nowości i opis CRM PROFDEVELOPER

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Protokoły »

  Na tym wortalu możesz odnaleźć ciekawyartykuł związany z sieciami. Autor napisał w nim ciekawe informacje, które są z mozołem poszukiwane przez internautów, a nie jest łatwo je znaleźć - więc są nadzwyczaj wartościowe. Niewielki odsetek odwiedzających wraca do tej strony kilkukrotnie, a wielu w bardzo miły sposób składa podziękowania w naszej księdze gości.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • JAZZ CRM - system crm, systemy crm, crm dla firm, demo crm, systemy sprzedaży, oprogramowanie dla firm »

  JAZZ CRM - system crm, systemy crm, crm dla firm, oprogramowanie dla firm, systemy sprzedaży, demo crm. System Jazz CRM zoptymalizuje pracę twojego zespołu oraz zwiększy wydajność jednostki, poprzez wyraźne wyznaczanie skonkretyzowanych celów. Według przeprowadzonych badań wydajność pracy zespołu dzięki zastosowaniu Jazz CRM może wzrosnąć o 43.4%.

  Data dodania: 17 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Elmark - drukarki fiskalne »

  Kompleksowa informatyczna obsługa firm. Serwis i oprogramowanie dla firm. Kasy i drukarki fiskalne, centrale telefoniczne, sieci, sprzedaż sprzętu komputerowego. Złoty partner firmy wapro oferujacej oprogramowanie dla firm - magazynowo sprzedazowe WF MAG, WF FAKTURKA, kadrowo-płacowe WF GANG, księgowe WF KAPER, WF FAKIR. Prowadzimy wdrożenia i szkolenia z obsługi tego oprogramowania.

  Data dodania: 29 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • VenCo - produkujemy i wdrażamy oprogramowanie dla firm klasy erp - Firmatic »

  VenCo działając na rynku od 1989 roku oferuje przede wszystkim doświadczenie i wiedzę, które w branży komputerowej są niezastąpione. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach sprzętu komputerowego, jego instalacji i konfiguracji. Prowadzimy obsługę informatycznę firm i pogotowie komputerowe. Produkujemy i wdrażamy oprogramowanie klasy ERP na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych - specjalizujemy się w zarządzaniu produkcją. Realizujemy sieci komputerowe - lokalne i rozległe. Instalujemy i konfigurujemy systemy operacyjne - Windows, Linux, Unix. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 21 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Solidne oprogramowanie produkcji MAXeBiznes »

  Perfekcyjne rozwiązanie dla firm gastronomicznych, branży usług i firm produkcyjnych. Takie rozwiązanie gwarantuje bardzo dobrą obsługę IT w zakresie kontrolowania organizacją. Pozwala całkowitą integracjęintegrację i znacznie usprawnia w obszarach operacyjnych, kierowniczym oraz strategicznym priorytetowych procesów korporacji gdzie ważne są ERP. Ta aplikacja umożliwia na swobodę w zakresie stosowania różnych baz danych (w tym Oracle, Ms SQL, bazy Sybase), znanych platform sprzętowych i dowolnych systemów.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • IMOBIT tworzenie oprogramowania dla firm »

  Oferujemy tworzenie profesjonalnego oprogramowania biznesowego. Nasze produkty to m.in. system kompletacji zleceń dla magazynów, oprogramowanie raportujące, pakiet analityczny dla firm. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta. Realizujemy również usługi z zakresu podwykonawstwa.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Favor Przedsiębiorstwo Usługowe »

  Firma znajduje się na rynku od 1 lutego 2007 r. Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą informatyczną przedsiębiorstw, instytucji oraz osób fizycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne usługi informatyczne, wśród nich m.in. tworzenie stron internetowych i ich promocja. Zajmujemy się również sprzedażą oprogramowania i sprzętu komputerowego i biurowego. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 17 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • alepecet.pl - portal internetowy »

  MacPC - PC, Windows, Hardware, Software, Testy, Internet, Download

  Data dodania: 24 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Programy za Darmo »

  Zbiór darmowych programów, gier, tapet, sterowników, spolszczeń na Windows, Linux oraz Mac Os X. Programy: Nero, CloneCd, 3DMark, ACDSee, DirectX9, GetRight, KaZaA, Norton AntiVirus, PowerDVD, Azureus, Winamp.

  Data dodania: 26 07 2008 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »