Strony związane z hasłem 'outsourcing':

1 · 2 · następna strona »
 • IT-assistance24 - outsourcing IT, szkolenia, sieci firmowe »

  Witaj, zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw.Oferujemy outsourcing IT, serwis partnerski na dogodnych warunkach, stałe dyżury naszych informatyków, szkolenia informatyczne.Projektujemy, wdrażamy, testujemy oraz serwisujemy i administrujemy sieci firmowe a także firmowe bazy danych.Wykonujemy kompleksową obsługę całych firm na dogodnych warunkach objętych umową - zawsze masz pewność, że ktoś pomoże!

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy informatyczne, outsourcing IT, web design, e-marketing »

  projektIT jest inny - wypełniamy lukę, która obecnie istnieje wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom zapewniamy dbający o szczegóły, praktyczny, realny, o szerokim zakresie, a co najważniejsze efektywny serwis.

  Data dodania: 22 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa obsluga firm w instalacje teleinformatyczne, instalacje elektryczne i telefoniczne, centrale telefoniczne,inteligentne instalacje budynkow, kontrola dostepu i rejestracja czasu pracy »

  Firma GTS Grupa oferuje usługi informatyczne. Naszymi głównymi Klientami są firmy oraz instytucje, którym zapewniamy obsługę w zakresie administracji sprzętem komputerowym i siecią,dostawy materiałów eksploatacyjnych oraz serwis urządzeń komputerowo-biurowych.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing »

  outsourcing IT

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audyt kadrowo-płacowy Poznań - audyt personalny - kadry płace ZUS - outsourcing kadr i płac »

  Pro Solvo to firma prowadzšca profesjonalnie outsourcing kadr i płac. Ponadto przeprowadzony przez nas audyt personalny oraz kadrowo-płacowy pomoże w pełni wykorzystać potencjał kadry każdej firmy. Dzięki nam zracjonalizujesz płace oraz ograniczysz kontakty z ZUS do minimum. Zapraszamy do naszej siedziby na terenie miasta Poznań.

  Data dodania: 09 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • IMOBIT tworzenie oprogramowania dla firm »

  Oferujemy tworzenie profesjonalnego oprogramowania biznesowego. Nasze produkty to m.in. system kompletacji zleceń dla magazynów, oprogramowanie raportujące, pakiet analityczny dla firm. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta. Realizujemy również usługi z zakresu podwykonawstwa.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www »

  F.D.G. STUDIO - projektowanie stron www, outsourcing zasobów www, programy na zlecenie. Zapraszamy do współpracy. Potrafimy się dopasować do Twoich potrzeb. Oferujemy starannie dobrane produkty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Osiąganie realnych korzyści przez naszych klientów, to nasz główny cel.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm »

  idIT to obsługa informatyczna wykonywana w pełnym zakresie. Zajmujemy się tworzeniem sieci od podstaw, wdrożeniami oraz administracją serwerami z każdym możliwym oprogramowaniem: Debian, Susse, Microsoft Server i wiele innych. Korzystamy w dużym zakresie z możliwości oferowanych przez zdalną pomoc.

  Data dodania: 24 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • obsługa stron www »

  Strona firmy zajmującej się doradztwem w kwestiach IT dla małych i średnich firm, outsourcingiem IT, przeprowadzaniem wdrożeń. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • GRID Systemy Informatyczne, Bielsko-Biała, Czechowice, Katowice »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania wykorzystujące pełną moc sieci komputerowej, scalające każdy aspekt bieżącego funkcjonowania firmy. Poprzez integrację usług VoIP, poczty elektronicznej, aplikacji CRM/ERP sprawiamy, że zasoby zostają wykorzystane optymalnie.

  Data dodania: 04 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Payroll - sprawy pracownicze »

  Za granicą wiele małych firm, a także działów zatrudnienia coraz częściej korzysta z usługi zwanej po angielsku outsourcing. Outsourcing jest to nic innego jak wynajęcie pracownika. Payroll to usługa biznesowa dotycząca płac pracowników i prowadzenia spra

  Data dodania: 16 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie stron internetowych »

  Agencja e-marketingu. Serwisy internetowe i aplikacje on-line, działania reklamowe, multimedia. Zobacz nasze portfolio.

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Technodrome Consulting :: Profesjonalna obsługa informatyczna firm : Outsourcing IT : informatyk : Administrator »

  Firma Technodrome od 1998r. z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi informatyczne dla małych i średnich firm, Outsourcing IT, Consulting. Jeżeli szukasz firmy komputerowej czy niezawodnego serwisu zapraszamy na naszą stronę www.technodrome.pl

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audax Sp. z o.o. - serwis, oprogramowanie, urządzenia fiskalne, komputery, peryferia - Informacje »

  Wdrażamy systemy informatyczne oraz zajmujemy się outsourcingiem IT. Prowadzimy szkolenia i kursy w zakresie obsługi oprogramowania. Dostarczamy i serwisujemy urządzenia fiskalne oraz sprzęt komputerowy. Projektujemy i wykonujemy sieci strukturalne oraz sieci radiowe WLAN, hosting oraz strony WWW. Wdrażamy BIP oraz Serwisy Internetowe dla jednostek samorządowych i placówek edukacyjnych.

  Data dodania: 05 02 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Firma Queris Sp. z o.o. wykorzystując najnowsze technologie oraz wiedzę i umiejętności naszych programistów i webdesignerów oferuje projektowanie stron internetowych oraz pozycjonowanie.

  Data dodania: 28 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • CDN partner kraków »

  Wdrażamy sprzedajemy i serwisujemy oprogramowanie Comarch CDN Optima i CDN Klasyka. Prowadzimy niezależne konsultacje i zewnętrzny audyt wdrożeń systemów. Posiadamy doświadczenie w realizacji rozwiązań terminalowych CDN Klasyka, CDN Optima oraz CDN XL.

  Data dodania: 06 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Regulamin pracy, audyt »

  Specjalizujemy się w outsourcingu w dziedzinie kadr, płac oraz innych zagadnień związanych z zatrudnianiem pracowników. Nasi wspólnicy i współpracownicy, działają na rynku od wielu lat, tworząc zespół doskonale przygotowanych specjalistów o wieloletnim do

  Data dodania: 14 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja i automatyzacji procesów biznesowych »

  Oferujemy Naszym Klientom nowoczesne narzędzia i rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb w takich obszarach jak usprawnianie obiegu informacji, raportowanie sprzedaży, zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT Wrocław »

  Firma RedRoot z Wrocławia działa na terenie całego kraju. Zajmujemy się głównie Outsourcingiem IT oraz projektowaniem stron WWW

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka »

  W działalności każdej firmy, a szczególnie przedsiębiorstwa produkcyjnego bądż handlowego pojawia się prędzej czy później konieczność rozwiązania wszelkich kwesti związanych zarówno z transportem jak i magazynowaniem produkowanych bądź sprzedawanych produktów. Na szczęście istnieje na rynku dość sporo firm świadczących usługi logistyczne, a oprócz tego najwyższej jakości obsługę logistyczną dla przedsiębiorstw. Firmy te zajmują się obsługą logistyczną w sposób kompleksowy. Skorzystanie z usług przedsiębiorstw logistycznych na zasadach tzw. outsourcingu, daje mnóstwo korzyści. Przede wszystkim pozwala na zorganizowanie wszelkich procesów logistycznych w sposób profesjonalny, a co za tym idzie też i atrakcyjniejszy cenowo. Gorąco zachęcamy do wykorzystywania usług logistycznych.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »