Strony związane z hasłem 'podział majątku':

 • Kancelaria Radcy Prawnego Bożena Starzewska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Starzewskiej świadczy pełen zakres obsługi prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz zaangażowanie wkładane w realizację powierzonych spraw, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdego zleconego problemu, z całą pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.
  Prowadzimy sprawy z zakresu: prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego – prawa spółek, prawa zamówień publicznych – przetargów publicznych, prawa rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowań odszkodowawczych
  W celu poznania szczegółowej oferty i zakresu działań naszej kancelarii zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie internetowej, lub kontakt z kancelarią. Tel. 691303025.
  Niniejszy wpis ma charakter informacyjne, i nie stanowi reklamy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną osób fizycznych oraz małych przedsiębiorstw, fundacji i stowarzyszeń. Występuje jako pełnomocnik w sprawach cywilnych, obrońca w sprawach karnych i o wykroczenia. Ochrona prawna Klientów przed sądem jak i przy załatwianiu spraw osobistych, majątkowych, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej lub non - profit.

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »