Strony związane z hasłem 'polityka':

1 · 2 · następna strona »
 • Stanisław Kluza »

  Stanisław Kluza o zniwelowania współczynnika dzietności Stanisław Kluza krytycznie wypowiada się na zagadnienie działań rządu zapobiegających spadkowi współczynnika dzietności w Polsce., ,Od sześciu lat cyfra ludności w Polsce ciągle spadaquot; napisał Stanisław Kluza w artykule dla Money.pl w marcu 2005r. Wydłuża się jednakże średnia długość życia Polaków, przy jednoczesnym zredukowania liczby urodzeń. Wahania liczby urodzeń i kolejne wyże, a oprócz tego niże demograficzne, to non stop konsekwencja II Wojny Światowej. Jednak w chwili obecnej pojawia się nowy czynnik niżu demograficznego, uzasadnia Stanisław Kluza. Młodzi Mieszkańcy Polski obawiają się posiadać dzieci, ze względu na niekorzystne prawo podatkowe, które nadmiernie obciąża budżety rodzin z dziećmi. Stanisław Kluza pełni współcześnie funkcję przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • hokej »

  Zabiegi te są konieczne ze względu na silne zanieczyszczenie warzyw ziemią i różnego rodzaju drobnoustrojami, wśród których są i chorobotwórcze

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • metrodziennik.pl - portal internetowy »

  Największy portal internetowy w polskim Internecie ! metrodziennik.pl

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Forum grudziądzan »

  Forum grudziadzn, dyskucje, opinie, wiadomości

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • info24h.com.pl - portal faktów »

  Portal internetowy

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adamowicz.biz - blog! »

  Blog autorki, człowieka który wyśmiewa wszystko to co jest złe nie tylko w naszym kraju, polityce, ale i w innych dziedzinach życia. Piszemy o poważnych sprawach w poważny sposób oraz uwięzłym językiem. Szukam mądrości życiowych i dzielę się nią z tymi ws

  Data dodania: 03 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • fakty »

  RMF24.PL- zawsze aktualne wiadomości (Polska, Świat). Najważniejsze informacje z kraju i świata, newsy, fakty dnia, najnowsze wiadomości, polityka. Archiwum wiadomości i info. Wydarzenia z ostatniej chwili i wiele wiele innych to są fakty w RMF24.PL.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Generator komiksów politycznych Plurix, komiks, komiksy »

  Wbudowany generator umożliwia modyfikowanie tła, wybór liczby i typu postaci, dodanie pozy, gadżet oraz stanów emocjonalnych naszych bohaterów komiksu. Wygenerowany komiks może być przesłany w formie linka, ale również można osadzić go na swojej stronie, blogu czy też forum.Teraz nie trzeba umieć rysować, żeby stworzyć swój własny komiks.

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fakteo - WiadomoĹ�ci, Informacje, Newsy, Ĺ�wiat, Polityka, Wydarzenia, Fakty »

  Najnowsze informacje z kraju i ze �wiata. Polska polityka i gospodarka. Sport. Filmy. Plotki. Forum dyskusyjne.

  Data dodania: 12 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bracia Polscy, arianie »

  Bracia Polscy. Kompendium wiedzy o braciach polskich, arianach, socynianach. Dzieła braci polskich, arian, artykuły, opracowania, książki w pdf. Ideologia arian, braci polskich, miguel servet, faust socyn, grzegorz paweł, piotr z goniądza, szymon budny, jan crell, zbigniew ogonowski

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polityka, blog, blogi, polityka polska »

  Serwis zawiera w formie blogowej aktualności z Polski i ze świata. Treść głównie oparta jest na komentarzach ze świata polityki oraz ukazuje aktualne wątki społeczno-gospodarcze. Prócz komentarzy można również poczytać komiksy oraz pooglądać filmy.

  Data dodania: 19 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Newsy,plotki,wydarzenia »

  Serwis informacyjny.Najnowszewydarzenia polityczne, sportowe, muzyczne. Nowości filmoweZ nami będziesz zawsze dobrze poinformowany

  Data dodania: 03 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • sklep książki »

  Książki, Informatyka, Turystyka, mapy, atlasy, Biznes, Prawo, akty prawne, Czasopisma, Dla dzieci, Dla młodzieży, Encyklopedie i słowniki, Ezoteryka, senniki, horoskopy, Fantastyka i fantasy, Nauki humanistyczne, Historia, Komiksy, Kulinaria, przepisy kul

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • fajnaprzygoda.pl - portal wiadmości »

  Takich plotek nie ma nawet Plotek.pl fajnaprzygoda.pl

  Data dodania: 03 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ograniczenie produkcji »

  Polecana witryna internetowa poświęcona jest głównie zagadnieniom biznesowym. Zamieszczone tu publikacje dotyczą wahań kursów walutowych oraz towarów rolnych. Osobny dział omawia doradztwo inwestycyjne i bilans elektronowy. Zachęcamy także do zapoznania się z wpisami dotyczącymi bezpieczeństwa.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Socjaldemokracja »

  Portal w całości poświęcony partiom lewicowym. Na bieżąco informujemy o poczynaniach partii i obiektywnie oceniamy polityczną rzeczywistość. Jest to jedyny niezależny blog publikujący wydarzanie i opinie dotyczące polskiej lewicy.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • gmo »

  GMO, organizmy genetycznie modyfikowane. Najświeższe informacje z rynku biotechnologicznego. Co nowego w Polsce w sprawie GMO. Nowe ustawy, materiały edukacyjne. Tylko rzetelne informacje często aktualizowane.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALDE Polska - międzynarodowa organizacja »

  ALDE Polska to Polski oddział międzynarodowej organizacji ALDE. Zajmuje się szeroko pojętymi zagadnieniami związanymi - bliżej lub dalej - z polityką. Organizacja - pomimo iż jest podmiotem prawnym - stara się działać też na gruncie prywatnym. I tak - współpracując z Unią Europejską, próbuje reklamować pokój na świecie. Opiera się oprócz tego oprzeć o federalną tradycję. Kolejnymi postulatami ALDE (na gruncie lokalnym - w poszczególnych krajach, jak również globalnym - działając na terenie całej Unii Europejskiej) jest uczynienie z UE światowego mocarstwa. Dzięki takiemu biegowi rzeczy, istniałaby sposobność spadku przepaści pośród wymiarami gospodarczym a politycznym wewnątrz jej struktur. ALDE próbuje również propagować i wyrównywać poziom wiedzy na wszystkich poziomach, dla wszystkich mieszkańców Unii. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu gospodarczemu i umacnianiu już ugruntowanej pozycji niedużych i średnich przedsiębiorstw, jesteśmy w stanie zwalczać oszustwa inwestycyjne, a dodatkowo eliminować zbędną biurokrację. Kolejnymi, chwalebnymi elementami naszej działalności jest propagowanie zdrowego typu życia i uczynienie z Europy, światowego lidera w zakresie ochrony środowiska. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu zapoznania się ze elementami wszystkich omawianych w tym tekście akcji.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog maxxa »

  Pod tum adresem możesz przeczytać wartościowyartykuł związany z polityką i społeczeństwem. Autor zamieszcza w nim ciekawe wiadomości, które są bardzo często poszukiwane przez użytkowników internetu, a nie jest łatwo je znaleźć - więc są szczególnie cenne. Znaczny odsetek odwiedzających wraca w to miejsce wielokrotnie, a wielu w bardzo sympatyczny sposób wpisuje podziękowania w naszej księdze gości.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • polityczni gracze »

  Stało się. Po raz kolejny nasz rząd udowadnia nam, jak traktuje uczciwą pracę i obowiązek wobec społeczeństwa. Nie warto tutaj zwracać za bardzo uwagi jaka partia aktualnie rządzi. Afery związane z hazardem istnieją już kilkanaście lat, zmieniali się tylko polityczni gracze.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »