Strony związane z hasłem 'pompy ciepła':

 • technologie ogrzewania domów »

  artykuł poświęcony podstawowym informacjom dotyczących pomp ciepła. Czym są do czego służą, jakie mają zastosowanie

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Słońce i deszcz dostarczają bardzo dużą ilość bezpłatnej oraz odnawialnej energii, pobieranej przez grunt i powietrze. Pompy ciepła stały się narzędziem do idealnego jej wykorzystania, dzięki sposobności przetwarzania jej w ekologiczne ogrzewanie, z którego mogą skorzystać mieszkańcy domów. Firma De Dietrich specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży innowacyjnych systemów grzewczych, opartych na zasadzie ekologicznego ogrzewania oraz komfortu - urządzeń dbających o maksymalną wydajność pracy, oszczędność energii i szanujących środowisko naturalne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy De Dietrich.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montaż kotłowni, Junkers, Termet, Vaillant, Saunier Duval, Warszawa »

  instalujemy kotły c.o. w Warszawie, montujemy kotły c.o. w Warszawie, Junkers, Vaillant, Termet, Saunier Duval, grzejniki, serwis

  Data dodania: 26 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Odnawialna energia »

  Zadam pytanie czy w ogóle takie coś jest możliwe W teraźniejszych czasach w ogromnej liczbie przypadków szukamy różnych, oszczędnych rozwiązań, a dzięki wciąż napierającej technologii, jest możliwość wybudowania lokalu mieszkalnego tracącego minimum energii. Przede wszystkim ceny paliw wciąż rosną, a także rosną również koszta prądu i ogrzewania, w czasie kryzysu oraz konfliktów narodowych nigdy nie wiemy, która z energii pozostanie nam zabrana. Niewątpliwie nie jest możliwe w naszym klimacie wybudowanie lokalu mieszkalnego, którego nie w przyszłości powinno się w czasie zimy ogrzewać, jednakże można postawić taką budowę lokalu mieszkalnego, aby takiej energii pobierała bardzo mało, a do maksimum pobierała energię słoneczną, a oprócz tego wiatr takie energii nazywa się paliwa alternatywe . Do tego celu służy rozbudowa baterii działających na światło, które ogrzewają wodę w domach, a oprócz tego budowanie energii geotermalnej, która może dostarczyć dużo energii. Na początku budowaniem takich domów głównie zajmowali się tylko zieloni oraz inni ludzie wynalazku, natomiast nawet po kilku latach też biznesmeni z branży budowniczej zaczęli realizować różne schematy. Powinniśmy też tworzyć takie budowy mieszkania, ażeby przez dach, a dodatkowo izolowane ścianki dostarczał jak najwięcej ciepła poprzez cały rok. Takie inwestycje ekologiczne i bardzo tanie w użytkowaniu, są obecnie raczej drogie w samej budowie, jednak niewątpliwie opłaca się na początku zainwestować w budową elektrowni wiatrakowej lub skorzystanie z biogazu, żeby w przyszłości {pozbyć|wyzbyć się różnych kosztów za prąd i wodę i ciepło.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kotły co, ogrzewanie podłogowe »

  Strona InstalacjeBudowlane.pl jest internetowym spisem firm branży budowniczej i instalacji wewnątrz budynków. Posiadamy wiele materiałów na temat stawiania własnego domu, ocieplania, remontów, renowacji i konserwacji. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 25 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory Słoneczne »

  Kominki - Dystrybucja systemów oraz instalacji grzewczych renomowanych producentów.Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 30 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Solarus.pl - pompa ciepła, fotowoltaika, systemy PV, solary, turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe, generatory prądu, energia alternatywna. »

  Firma Solarus.pl zajmuje się importem i dystrybucją oraz serwisem alternatywnych źródeł energii takich jak pompy ciepła, generatory i turbiny wiatrowe, kompletne elektrownie wiatrowe, panele fotowoltaiczne. Zapewniamy najlepsze warunki współpracy.

  Data dodania: 14 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Łódź »

  Ceny energii rosną w strasznym tempie. Co zrobić żeby je obniżyć, a ma możliwość da się je tak zmniejszyć, że nie będą zauważalne dla i tak już obciążonego budżetu domowego. Pewnie wielu ludzi zastanawia się jak możliwe jest oszczędzanie gotówki na energii, czy to elektrycznej, czy cieplnej. Jednym z wielu rozwiązań coraz bardzo często stosowanych w celu poprawy budżetu a także przy okazji w tej samej chwili ekologii, jest montaż systemów pozyskiwania energii ze słońca. Kolektory słoneczne zamontowane w dużej liczbie przypadków na dachu budynku (w wielu wypadkach również obok budynku na specjalnie przygotowanych stelażach) są tak stworzone, że poprzez płyn solarny znajdujący się wewnątrz kolektora przesyłają przejętą z promieni słonecznych energię cieplną do znajdującej się w innym pomieszczeniu pompy ciepła. Ta z kolei pokazuje dalej tą energię dzięki czemu ogrzewana ma możliwość zostać woda. W ten metodę zaoszczędzamy pieniądze wydane na energię cieplną (węgiel, drewno) albo energię elektryczną potrzebną na ogrzanie wody poprzez przepływowy ogrzewacz. Powinno się jednak pamiętać ażeby konserwować posiadane solary, a oprócz tego robić przeglądy techniczne a będą nam służyły poprzez długie lata oszczędzając dzięki temu nasze ciężko zarobione pieniądze.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »