Strony związane z hasłem 'praca':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Ogłoszenia praca »

  U nas możesz dodać darmowe ogłoszenia w różnych kategoriach: Dam pracę Szukam pracy Nieruchomości Motoryzacja Turystyka Zwierzęta Usługi Internet Odzież Komputery GSM itd.Możesz dodawać bezpłatnie ogłoszenia a co najważniejsze możesz je także w każdej chwili edytować.

  Data dodania: 11 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia katowice »

  Dobre ogłoszenia dla miasta Katowic i całego śląska znajdziesz w naszym portalu internetowych. U nas znajdziesz najlepsze ogłoszenia drobne, motoryzacyjne oraz nieruchomości. Nie czekaj. Sprawdź już dziś.

  Data dodania: 28 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • podyplomowe studia »

  studia podyplomowe - najlepszy sposób na rozwój kariery

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BiznesMonitor - wyniki w firmie »

  Serwis dla specjalistów, przedsiębiorczych. Informacje z zakresu analizy wyceny i audytu, planowania finansowego. Działy planowanie działalności, organizowanie, franczyza, wyposażenie, forum, grupy, społeczność, ogłoszenia biznesowe, ogłoszenia praca, katalog firmy.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sekretarki »

  Wyróżnia się bez zarzutu prezencją. Umie wyznaczać priorytety. Ma wysokie predyspozycje interpersonalne. Para się organizacją zebrania biznesowe, zetknięcie z partnerami i interesantami. Jest w stanie wykorzystywać centralę telefoniczną. Zarządza kalendarz spotkań. Przelicza firmowe koszty szefa. Porządkuje i spina najbardziej warte sugestie dane. sekretarki redaguja nie zbędne wiadomości, niezbędne przed spotkaniami tak jak wewnętrznymi jak i zewnętrznymi. sekretarkiKontroluje pocztę elektroniczną wychodzącą i przychodzącą, sprawuje kontrolę o terminowe jej nadsyłanie.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Open Rentier- renta dożywotnia »

  Jak skutecznie zarabiać po przez własną domenę Czym jest renta dożywotnia Czym jest OpenRentier Sprawdź sam możliwości OpenMlm nie ryzykując nic.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Finansowych »

  Katalog Stron Finansowych ma na celu zrzeszenie wartościowych polskich stron o tematyce: gospodarka, biznes, handel, fundusze, podatki, ekonomia, praca, marketing czy bankowość. Darmowe pozycjonowanie, nowoczesne modyfikacje seo i linki bezpośrednie.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z tytułu pracy zagranicą. »

  Najistotniejsze fakty dotyczące osób, które pracowały poza granicami Polski są zwykle bardzo zagmatwane i jeszcze trudniejsze do odnalezienia w internecie. Zaprezentowanie szczegółowych informacji dotyczących zwrotu z nadpłaty podatku dochodowego za pracę za granicą to dość problematyczna. Czynnikiem mającym na to główny wpływ jest wiele kwestii związanych z prawem podatkowym odmiennym przecież dla każdego kraju. Czy zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać nad tym czy i Ty możesz odzyskać nadpłacony zwrot podatku z tytułu pracy poza granicami Polski? Należałoby przemyśleć kwestię uzyskania pomocy od osób rozliczających podatek z zagranicy, aby odebrać należący do nas zwrot podatku w jak najszybszym okresie. Zwracajmy jednak uwagę na to, że kwoty jakie pobierane są za pomoc w rozliczeniu najczęściej wahają się od 7 % do aż 17 %. Najistotniejszymi wiadomościami jakie powinniśmy wszyscy wiedzieć, są terminy rozliczania się. Zwrot podatku to sprawa nieobowiązkowa, ale sumy które można odzyskać przewyższają kilkaset euro. Jedyny przypadek, w którym należałoby złożyć zeznanie występuje wtedy, kiedy pracowaliśmy w jakimś państwie jako osoby samozatrudnione, czyli prowadzące własną działalność. Zdarza się, że w internecie odszukać możemy kalkulatory podatkowe, które ułatwiają określić zwrot podatku, dzięki nim łatwo dowiemy się czy w naszym wypadku warto ubiegać się o zwrot podatku. PR: " mce_href="javascript:">wait... I: " mce_href="javascript:">wait... L: " mce_href="javascript:">wait... LD: " mce_href="javascript:">wait... I: " mce_href="javascript:">wait... " mce_href="javascript:">wait... Rank: " mce_href="javascript:">wait... Traffic: " mce_href="javascript:">wait... Price: " mce_href="javascript:">wait... C: " mce_href="javascript:">wait...

  Data dodania: 09 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • pośrednictwo »

  Jesteś kierownikiem restauracji, przygotowujesz konferencje o tematyce, aktywne dochodzenie do konkluzji o konieczności angażowania także prawo pracy, dla specjalistów Izolacje, termoizolacje, hydroizolacje lub Meble tapicerowane. Serwujesz Żurek śląski, Rolada śląska, białe kluski, kapusta czerwona duszona, Sałatka Macedonia z syropem klonowym i gałką lodów to wykwalifikowanych kucharzy znajdziesz na portalu posrednictwopracy.info.pl. Po pysznym wyżywieniu administratorzy systemów i pracownicy służb informatycznych w przedsiębiorstwie z radością pograją w Zorba dla dzieci i Trampoliny .

  Data dodania: 22 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dodatkowa kasa »

  Zarabianie w sieci to sposób na dodatkową kasę. Na początku traktujmy go jako faktycznie jedynie dodatek do obecnego zajęcia, ale później... ale o tym dowiesz się na naszej www

  Data dodania: 17 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • podłoże »

  warzyw i owoców nadpsutych, sfermentowanych, nie wyrośniętych lub przejrzałych, zwiędniętych, bardzo zabrudzonych itp., które nie nadają się na surówki zarówno ze względów smakowych jak i higienicznych.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radomsko »

  Radomsko - gazeta internetowa, informacje z miasta radomska, portal informacyjny, ślub radomsko, firmy z radomska, imprezy, rks, extreme sport, radomsko, sport radomsko, Giełda samochodowa, oferty pracy, informacje, rozrywka, apteki radomsko

  Data dodania: 21 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Polecamy usługi najstarszego w kraju serwisu zajmującego się pomocą w pisaniu wzorów prac magisterskich i licencjackich. Oferujemy pomoc przy pisaniu planu pracy, układaniu bibliografii, czy pisaniu kompletnego wzoru na pracę magisterską lub licencjacką.

  Data dodania: 06 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • praca »

  Jesteś właścicielem hotelu, organizujesz spotkania na temat, ocenianie pracowników; i Dynamika wystąpienia dla specjalistów Instytuty, ośrodki badawczo rozwojowe albo Chirurgia. Podajesz Zupa jarzynowa, Bufet sałatkowy, Kasza gryczana / perłowa/ jęczmienna/ kus-kus to najlepszych barmanów znajdziesz na portalu praca.aid.pl. Po pysznym pożywieniu dyrektorzy controllingów czy też pracownicy działu marketingu z radością zagrają w Mega rura i Zjeżdżalnia gigant.

  Data dodania: 21 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Praca w domu i zarabianie przez internet | Net-Zarabianie »

  Praca w domu i zarabianie przez internet. Telepraca; Zarabianie, praca w internecie w Net-Zarabianie; mity czy fakty?

  Data dodania: 27 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Katalog fm makeup »

  tanie perfumy, feromony, wody po goleniu, żele pod prysznic, dezodoranty, kosmetyki dla dzieci i dorosłych

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z tytułu pracy zagranicą. »

  Najciekawsze informacje dotyczące osób, które pracowały poza granicami Rzeczpospolitej są często bardzo zagmatwane i jeszcze cięższe do znalezienia w internecie. Zaprezentowanie precyzyjnych informacji dotykających kwestii zwrotu z nadpłaconego podatku dochodowego za pracę za granicą to raczej trudny problem. Czynnikiem mającym na to główny wpływ jest wiele kwestii dotyczących prawa podatkowego odmiennego przecież dla poszczególnych państw. Czy zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać nad tym czy i Tobie należy się zwrot podatku z tytułu pracy poza granicami Polski? Warto zastanowić się nad uzyskaniem pomocy od osób rozliczających podatek z zagranicy, aby odzyskać należny nam zwrot podatku w jak najszybszym czasie. Pamiętajmy jednak o tym, że stawki jakie potrącane są za pomoc przy złożeniu zeznania najczęściej należą do przedziału od 7 % do aż 17 %. Najbardziej znaczącymi informacjami jakie powinny być każdemu znane, są daty składania zeznań podatkowych. Zwrot podatku to kwestia nieobowiązkowa, ale sumy które można odzyskać przekraczają kilkaset funtów. Jedyny przypadek, w którym powinniśmy złożyć zeznanie występuje w przypadku, gdy byliśmy zatrudnieni w jakimś państwie jako osoby samozatrudnione, czyli te, które założyły własne przedsiębiorstwo. Często w internecie odnaleźć możemy kalkulatory podatkowe, pomagające wyznaczyć zwrot podatku, korzystając z nich szybko dowiemy się czy w naszym przypaku warto ubiegać się o zwrot podatku. PR: " mce_href="javascript:">wait... I: " mce_href="javascript:">wait... L: " mce_href="javascript:">wait... LD: " mce_href="javascript:">wait... I: " mce_href="javascript:">wait... " mce_href="javascript:">wait... Rank: " mce_href="javascript:">wait... Traffic: " mce_href="javascript:">wait... Price: " mce_href="javascript:">wait... C: " mce_href="javascript:">wait...

  Data dodania: 19 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kasa fiskalna »

  Centrum Kas fiskalnych u nas naprawisz swoją kasę, zrobisz przegląd, oraz możesz także kupić nową kasę. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 03 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Żywiec Praca »

  Nowoczesny serwis z ofertami pracy okolic Żywca i Bielska-Białej, Skoczowa, Cieszyna, Kęt, Wisły, Węgierskiej Górki i Szczyrku. Atrakcyjna praca w Grupie Żywiec. Najlepsi pracownicy z powiatu Żywieckiego. codziennie świeże oferty pracy. Praca

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Praca Gdańsk »

  Serwis poświęcony osobom poszukującym stałego zatrudnienia. Praca, oferty pracy w Gdańsku. infoPraca jest jednym z wiodących serwisów pracy. Praca, Oferty pracy. infoPraca jest serwisem najnowszej generacji. Znajdź wymarzoną pracę w Polsce już dziś.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »