Strony związane z hasłem 'praca':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Ogłoszenia praca »

  U nas możesz dodać darmowe ogłoszenia w różnych kategoriach: Dam pracę Szukam pracy Nieruchomości Motoryzacja Turystyka Zwierzęta Usługi Internet Odzież Komputery GSM itd.Możesz dodawać bezpłatnie ogłoszenia a co najważniejsze możesz je także w każdej chwili edytować.

  Data dodania: 11 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia katowice »

  Dobre ogłoszenia dla miasta Katowic i całego śląska znajdziesz w naszym portalu internetowych. U nas znajdziesz najlepsze ogłoszenia drobne, motoryzacyjne oraz nieruchomości. Nie czekaj. Sprawdź już dziś.

  Data dodania: 28 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • podyplomowe studia »

  studia podyplomowe - najlepszy sposób na rozwój kariery

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BiznesMonitor - wyniki w firmie »

  Serwis dla specjalistów, przedsiębiorczych. Informacje z zakresu analizy wyceny i audytu, planowania finansowego. Działy planowanie działalności, organizowanie, franczyza, wyposażenie, forum, grupy, społeczność, ogłoszenia biznesowe, ogłoszenia praca, katalog firmy.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • praca za granicą »

  Poszukujesz zajecia ktore pozwoli Ci na więcej swobody ? Dusisz się w ramach pracy etatowej ? Nasz serwis jest miejscem idealnym dla Ciebie, dowiesz się z niego o sposobach zarabiania poprzez Internet, bez wychodzenia z domu, tylko sprawdzone metody przyn

  Data dodania: 14 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sekretarki »

  Wyróżnia się bez zarzutu prezencją. Umie wyznaczać priorytety. Ma wysokie predyspozycje interpersonalne. Para się organizacją zebrania biznesowe, zetknięcie z partnerami i interesantami. Jest w stanie wykorzystywać centralę telefoniczną. Zarządza kalendarz spotkań. Przelicza firmowe koszty szefa. Porządkuje i spina najbardziej warte sugestie dane. sekretarki redaguja nie zbędne wiadomości, niezbędne przed spotkaniami tak jak wewnętrznymi jak i zewnętrznymi. sekretarkiKontroluje pocztę elektroniczną wychodzącą i przychodzącą, sprawuje kontrolę o terminowe jej nadsyłanie.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Open Rentier- renta dożywotnia »

  Jak skutecznie zarabiać po przez własną domenę Czym jest renta dożywotnia Czym jest OpenRentier Sprawdź sam możliwości OpenMlm nie ryzykując nic.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Finansowych »

  Katalog Stron Finansowych ma na celu zrzeszenie wartościowych polskich stron o tematyce: gospodarka, biznes, handel, fundusze, podatki, ekonomia, praca, marketing czy bankowość. Darmowe pozycjonowanie, nowoczesne modyfikacje seo i linki bezpośrednie.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z tytułu pracy zagranicą. »

  Najistotniejsze fakty dotyczące osób, które pracowały poza granicami Polski są zwykle bardzo zagmatwane i jeszcze trudniejsze do odnalezienia w internecie. Zaprezentowanie szczegółowych informacji dotyczących zwrotu z nadpłaty podatku dochodowego za pracę za granicą to dość problematyczna. Czynnikiem mającym na to główny wpływ jest wiele kwestii związanych z prawem podatkowym odmiennym przecież dla każdego kraju. Czy zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać nad tym czy i Ty możesz odzyskać nadpłacony zwrot podatku z tytułu pracy poza granicami Polski? Należałoby przemyśleć kwestię uzyskania pomocy od osób rozliczających podatek z zagranicy, aby odebrać należący do nas zwrot podatku w jak najszybszym okresie. Zwracajmy jednak uwagę na to, że kwoty jakie pobierane są za pomoc w rozliczeniu najczęściej wahają się od 7 % do aż 17 %. Najistotniejszymi wiadomościami jakie powinniśmy wszyscy wiedzieć, są terminy rozliczania się. Zwrot podatku to sprawa nieobowiązkowa, ale sumy które można odzyskać przewyższają kilkaset euro. Jedyny przypadek, w którym należałoby złożyć zeznanie występuje wtedy, kiedy pracowaliśmy w jakimś państwie jako osoby samozatrudnione, czyli prowadzące własną działalność. Zdarza się, że w internecie odszukać możemy kalkulatory podatkowe, które ułatwiają określić zwrot podatku, dzięki nim łatwo dowiemy się czy w naszym wypadku warto ubiegać się o zwrot podatku. PR: " mce_href="javascript:">wait... I: " mce_href="javascript:">wait... L: " mce_href="javascript:">wait... LD: " mce_href="javascript:">wait... I: " mce_href="javascript:">wait... " mce_href="javascript:">wait... Rank: " mce_href="javascript:">wait... Traffic: " mce_href="javascript:">wait... Price: " mce_href="javascript:">wait... C: " mce_href="javascript:">wait...

  Data dodania: 09 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • pośrednictwo »

  Jesteś kierownikiem restauracji, przygotowujesz konferencje o tematyce, aktywne dochodzenie do konkluzji o konieczności angażowania także prawo pracy, dla specjalistów Izolacje, termoizolacje, hydroizolacje lub Meble tapicerowane. Serwujesz Żurek śląski, Rolada śląska, białe kluski, kapusta czerwona duszona, Sałatka Macedonia z syropem klonowym i gałką lodów to wykwalifikowanych kucharzy znajdziesz na portalu posrednictwopracy.info.pl. Po pysznym wyżywieniu administratorzy systemów i pracownicy służb informatycznych w przedsiębiorstwie z radością pograją w Zorba dla dzieci i Trampoliny .

  Data dodania: 22 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dodatkowa kasa »

  Zarabianie w sieci to sposób na dodatkową kasę. Na początku traktujmy go jako faktycznie jedynie dodatek do obecnego zajęcia, ale później... ale o tym dowiesz się na naszej www

  Data dodania: 17 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • podłoże »

  warzyw i owoców nadpsutych, sfermentowanych, nie wyrośniętych lub przejrzałych, zwiędniętych, bardzo zabrudzonych itp., które nie nadają się na surówki zarówno ze względów smakowych jak i higienicznych.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radomsko »

  Radomsko - gazeta internetowa, informacje z miasta radomska, portal informacyjny, ślub radomsko, firmy z radomska, imprezy, rks, extreme sport, radomsko, sport radomsko, Giełda samochodowa, oferty pracy, informacje, rozrywka, apteki radomsko

  Data dodania: 21 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Polecamy usługi najstarszego w kraju serwisu zajmującego się pomocą w pisaniu wzorów prac magisterskich i licencjackich. Oferujemy pomoc przy pisaniu planu pracy, układaniu bibliografii, czy pisaniu kompletnego wzoru na pracę magisterską lub licencjacką.

  Data dodania: 06 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • praca »

  Jesteś właścicielem hotelu, organizujesz spotkania na temat, ocenianie pracowników; i Dynamika wystąpienia dla specjalistów Instytuty, ośrodki badawczo rozwojowe albo Chirurgia. Podajesz Zupa jarzynowa, Bufet sałatkowy, Kasza gryczana / perłowa/ jęczmienna/ kus-kus to najlepszych barmanów znajdziesz na portalu praca.aid.pl. Po pysznym pożywieniu dyrektorzy controllingów czy też pracownicy działu marketingu z radością zagrają w Mega rura i Zjeżdżalnia gigant.

  Data dodania: 21 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Praca w domu i zarabianie przez internet | Net-Zarabianie »

  Praca w domu i zarabianie przez internet. Telepraca; Zarabianie, praca w internecie w Net-Zarabianie; mity czy fakty?

  Data dodania: 27 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Katalog fm makeup »

  tanie perfumy, feromony, wody po goleniu, żele pod prysznic, dezodoranty, kosmetyki dla dzieci i dorosłych

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tczew - Internetowy Serwis Informacyjny Miasta »

  Miasto Tczew, czyli wydarzenia, wiadomości z Tczewa. Reklama Tczew, ogłoszenia, Telewizja Tczew, praca, katalog firm, sport. Gastronomia, restauracje, bary, noclegi, imprezy w Tczewie. Kronika policyjna, historia, zabytki, mapa miasta Tczewa.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • praca w holandi »

  hollandcontracting.pl - praca w Holandii, praca w Holandi

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Serwis GazetaPraca.pl. Codziennie tysiące aktualnych ofert pracy w kraju i za granicą. Najnowsze wiadomości z rynku pracy. Serwis zawiera także poradniki zawodowe, jak napisać Cv czy list motywacyjny.

  Data dodania: 06 08 2008 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »