Strony związane z hasłem 'prawo pracy':

 • Trendy HR, HRM, HCM, ZZL, Human Resources, zarządzanie, kapitał ludzki, zasoby ludzkie, kariera, rekrutacja, prawo pracy »

  Portal wiedzy HR - zarządzanie kapitałem ludzkim, zarządzanie zasobami ludzkimi, kariera, rekrutacja, prawo pracy, zarządznia HR, HRM, HCM, ZZL, wzory dokumentów, wzory umów.Trendy HR. Wiedza nt zarządzania kapitałem ludzkim (HRM, HCM, ZZL)Rozwój i rekrutacja pracowników. Zagadnienia prawa pracyDokumenty, ustawy, słowniki pojęć, książki z zakresu HR

  Data dodania: 30 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Związek Zawodowy »

  W Inicjatywie Pracowniczej wszyscy jesteśmy równi, bez względu na funkcje jakie pełnimy, wykształcenie i wysokość zarobków. W swoim działaniu jesteśmy niezależni od pracodawców. Wiele naszych komisji zakładowych uznała, że nie będzie skorzystać z tzw. przywilejów związkowych, gdyż odbieramy je za przyczynę zniewolenia związków zawodowych. Nie chcemy od pracodawców etatów związkowych, biur, telefonów, faksów. Związki zawodowe biorące w tym Ci udział są w wielu wypadkach później ubezwłasnowolnione w swoim działaniu. Działacze przyzwyczajają się do tych wygód i niełatwo jest im z tego zrezygnować. Nasze zasady, dają nam pewną przewagę, pracodawca częstokroć nie wie ilu nas jest i kto trzeba do związku. Nie ma do nas dojścia, nie ma możliwość nas skorumpować, bo niczego od niego nie chcemy. Związek oczywiście korzysta z ustaw, niemniej jednak traktuje je jako broń, szczególnie wtedy, kiedy pracodawca represjonuje pracowników i związkowców.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Bożena Starzewska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Starzewskiej świadczy pełen zakres obsługi prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz zaangażowanie wkładane w realizację powierzonych spraw, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdego zleconego problemu, z całą pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.
  Prowadzimy sprawy z zakresu: prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego – prawa spółek, prawa zamówień publicznych – przetargów publicznych, prawa rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowań odszkodowawczych
  W celu poznania szczegółowej oferty i zakresu działań naszej kancelarii zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie internetowej, lub kontakt z kancelarią. Tel. 691303025.
  Niniejszy wpis ma charakter informacyjne, i nie stanowi reklamy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  Radca prawny Olsztyn - kancelaria radców prawnych. Profesjonalna obsługa firm, windykacja należności, dochodzenie odszkodowań, prawo pracy i prawo sportowe. Radca prawny Olsztyn.

  Data dodania: 18 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA, KURSY - oferty z całej Polski »

  SZKOLENIA, KURSY - oferty szkoleniowe, efs, szkolenia, kursy, seminaria, konferencje - największy katalog szkoleń i kursów w Polsce. Kategorie: księgowość, finanse, HR, zarządzanie, BHP, budownictwo, prawo, public relations, marketing, informatyka

  Data dodania: 23 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Lektor: szkolenia BHP, kursy BHP, szkolenia z zakresu ochrony przeciwp »

  Lektor: szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy BHP, kursy BHP, p.poż, pomiary oświetlenia, szkolenia z ochrony przeciwpożarowej, prawo pracy, ocena ryzyka

  Data dodania: 20 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy szkolenia »

  Prawo pracy szkolenia jak również porady - zostaliśmy nazwani znawcami w przedstawionym zakresie, dlatego jeżeli chciałbyś skorzystać z rady specjalisty, musisz przyjść dokładnie do naszej firmy!

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »