Strony związane z hasłem 'projekty domów':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Pracownia architektoniczna »

  Biuro uslug architektonicznych PROFIL sp z o.o. - architektura i urbanistyka: pełen zakres prac projektowych. Pracownia architektoniczna "Profil" Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego, prowadzenia inwestycji budowlanych a także nadzoru konserwatorskiego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domyjednorodzinne »

  Serwis dla budowlańców - na stronie porady dla budujących domy - inwestorów i budowlanych, oferta materiałów i technologii stosowanych w budownictwie, spis firm budowlanych, informacje z dziedziny prawa budowlanego i innych prawnych uwarunkowań budownictwa

  Data dodania: 02 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Budownictwo - Podjęliśmy decyzję wspólnie z małżonkiem, że postawimy dla siebie dom. Decyzja nie była prosta, bo dopiero co zawarliśmy związek małżeński, odbyli my podróż poślubną i byłam w ciąży.Gdy jednak rozeznaliśmy ceny normalnych mieszkań w pobliżu centrum lub w samym centrum to zapały nam zbladły. To ilewłaściciele chcą obecnie za mieszkania nie mieści się w głowie. Doszliśmy do wniosku, że nie możemy sobie pozwolić na nieustający wynajem lokum za ogromne kwoty na miesiąc. Postanowiliśmy, że postawimy sobie dom i będzie on nam służył już na na pokolenia. Tym bardziej, że planowaliśmy mieć trójkę, może czwórkę dzieci.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Projekty domów - Obecnie coraz więcej ludzi zleca projekty domów, gdyż są one konieczne do zapoczątkowania budowy. Każdy pilnuje, by projekt był wykonany starannie, gdyż od niego zależy wizerunek budynku, w którym będziemy żyć w przyszłości.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projekty budynków, mieszkań oraz innych budowli mieszkalnych, sprzedaż na terenie całego kraju

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów nowoczesne »

  Jednym z największych pragnień sporej grupy osób jest swój dom i znacznie więcej osób stać na realizacje tych pragnień. Dzisiaj dostępne projekty domów są wykonywane w bardzo wysokich standardach, dlatego każdy budynek jest tak mocno atrakcyjny. Domy, które są obecnie stawiane mają sporo udogodnieńulepszeń, które nie były dostępne wcześniej. Najczęściej wykorzystywanym usprawnieniem jest zaprojektowanie domu mocno energooszczędnego i posiadającego ogromne wyciszenie, dzięki czemu nikt na zewnątrznie może usłyszeć, co jest wewnątrz.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • projekty gotowe i indywidualne »

  Znalazłam w sieci Internet projekty domów energooszczędnych. Zaciekawiły mnie te schematy. DO tej pory nie interesowały mnie takie domy, ale zaczęłam im sie bliżej przyglądać. Otóż dowiedziałam się, że lokale mieszkalne energooszczędne mają mniejszy wpływ na zanieczyszczenie środowiska, oszczędzają zasoby naturalne, są mniej uzależnione od importu surowców energetycznych. Budynek energooszczędny jest to taki budynek, w którym zastosowano niezbite rozwiązania projektowe, a oprócz tego techniczne, które umożliwiają wykorzystanie go przy małym zużyciu energii, przy zapewnieniu odpowiednich, komfortowych warunków higieniczno-sanitarnych. Mieszkania tradycyjne nie mają takich ulepszeń, rozwiązań . Z kolei lokale mieszkalne nowoczesne mogą być już domami energooszczędnymi. Warto bliżej zaznajomić się z tym tematem. Budując mieszkanie energooszczędny wykonujemy inwestycję na przyszłe miesiące. Będziemy płacili mniejsze rachunki. Jeśli ktoś dba o środowisko naturalne, to też powinien zainteresować się tym tematem. Schematy domów energooszczędnych można odnaleźć w internetowej rzeczywistości, jak i w biurach projektowych.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości - Górski Nieruchomości »

  Biuro Nieruchomości GÓRSKI NIERUCHOMOŚCI. Sprzedaż, kupno i wynajem nieruchomości z Zamościa, Roztocza, Lubelszczyzny i całego kraju. Domy, mieszkania, działki budowlane i rekreacyjne, siedliska, gospodarstwa, lokale użytkowe, obiekty komercyjne.Gotowe pr

  Data dodania: 01 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów myszków »

  Codziennie budynki o 12:00 przujmujemy interesantów

  Data dodania: 12 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy »

  Serwis dla budujących - rzetelne porady dla budujących domy jednorodzinne, przeprowadzających remont i wyposażających mieszkanie, wiadomości z rynku budowlanego, prawo budowlane, przegląd firm budowlanych oraz projekty domów

  Data dodania: 24 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dom »

  Portal budowlany - profesjonalne porady dla budujących dom, przeprowadzających remont i wyposażających mieszkanie, wiadomości z rynku budowlanego, prawo budowlane, przegląd firm budowlanych oraz projekty domów jednorodzinnych

  Data dodania: 03 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Budowa domu - Projekty domów jednorodzinnych opracować nie jest tak łatwo. Preferuję tworzyć projekty bloków mieszkalnych, bowiem w nich nie potrzebna jest tak duża profesjonalność i precyzja. W domkach indywidualnych natomiast jest o taka trudność, że wymagany jest projekt ogrodu, znacznie częściej basenu, kącika rekreacyjnego dla milusińskich. I teraz rozpoczynają się stopnie, bo każdy inwestor jest nastawiony na różne projekty domów parterowych. Dla jednego będzie tradycyjna prostota, dla innego już nie. Jeden liczy, że wykonam mu taki basen, że otoczenie zatka z zazdrości a drugi oczekuje, żeby basenik był malutki tak, by się tylko ochłodzić leciutko w letnie, gorące dni.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • nieruchomosci »

  Gotowe projekty domów jednorodzinych - zapraszam na mojego bloga gdzie znajdą panstwo informacje na temat projektów domów jednorodzinych ale nietylko kazdy z nas znajdzie cos dla siebie zapraszam do częsych odwiedzin mojego bloga i na strone reklamowana przezemnie www

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • producent domów drewnianych »

  Splendor - producent domów drewnianych. Jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych producentów domów drewnianych w Polsce. Budujemy domki drewniane, letniskowe, całoroczne, konstrukcje szkieletowe, wykorzystujemy technologię kanadyjską.

  Data dodania: 10 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Strona firmy oferującej gotowe projekty domów oraz inne, realizowane specjalnie pod zamówienie klienta. Prototypy naszych domów, wraz ze szczegółowym rozplanowaniem każdego, można zobaczyć na stronie. W ofercie ponadto garaże oraz pomieszczenia gospodarcz

  Data dodania: 23 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Projekty garaży »

  Domy z drewna - Serwis internetowy na tematy budowlane. Chcesz budować dom - nie orientujesz się co załatwić najpierw, jak do tego podejść? Ten portal jest przede wszystkim dla początkujących - przyswoisz prawo budowlane, zapoznasz się co trzeba załatwić w powiecie, jakie umowy obowiązują. Pomożemy w wybieraniu materiałów i technologii najlepszych do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym.

  Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domy jednorodzinne »

  Dom - Standardy mieszkania przeważającej grupy ludzi mocno się polepszają i w związku z tym rozpoczyna się budownictwo większej liczby nowych domów, które mają być spełnieniem pragnień prawie każdego z ludzi. W tym punkcie istotne są projekty domów, które powinny powstawać w profesjonalnych przedsiębiorstwach, aby miały wygląd tak jak zleceniodawcy sobie tego oczekują.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Zastanawiasz się, gdzie najlepiej szukać projektu dla swojego domu Dobrze trafiłeś. Zajrzyj na stronę internetową biuroprojektow.malopolska.pl - bazę biur projektów. Na rynku dostępnych jest na chwilę obecną sporo biur projektowych, które oferują szeroki wybór projektów domów.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Chcesz budować dom - nie masz pojęcia co trzeba załatwić, jak się do tego przymierzyć? Ten serwis jest właśnie dla Ciebie - poznasz prawo budowlane, poznasz się co trzeba załatwić w powiecie, jakie umowy obowiązują. Pomożemy w wybieraniu materiałów i technologii przydatnych do zastosowania w budownictwie jednorodzinnym

  Data dodania: 21 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  W Internecie znaleźć można wiele stron poświęconych tematyce budowlanej. Istnieje tam także wiele ofert powiązanych z robieniem takich robót jak projekty domów jednorodzinnych. Zawodowcy zajmujący się schematami z owej branży są w stanie zaoferować mnóstwo ciekawych rozstrzygnięć architektonicznych, które są niezmiernie funkcjonalne. W internecie odkryć można również skończone projekty zużytkowania terenu oraz fachowe porady doświadczonych projektantów. Każdy z pomysłów zostaje indywidualnie dostosowany do działki i jej warunków zabudowy. Każdy zainteresowany takimi specjalistycznymi propozycjami powinien skontaktować się z jednym z biur wykonującym projekty domów. Znaleźć tam można albowiem bardzo rzetelny oraz pomysłowy zespół fachowców gotowych na wykonanie nawet najbardziej wymyślnego projektu. Ich wiedza i doświadczenie są niezastąpione w stworzeniu wymarzonego domu, jaki pierwszorzędnie będzie pasować do potrzeb jego lokatorów.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »