Strony związane z hasłem 'projekty domów':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • nieruchomosci »

  Gotowe projekty domów jednorodzinych - zapraszam na mojego bloga gdzie znajdą panstwo informacje na temat projektów domów jednorodzinych ale nietylko kazdy z nas znajdzie cos dla siebie zapraszam do częsych odwiedzin mojego bloga i na strone reklamowana przezemnie www

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Projekty domów - Obecnie coraz więcej ludzi zleca projekty domów, gdyż są one konieczne do zapoczątkowania budowy. Każdy pilnuje, by projekt był wykonany starannie, gdyż od niego zależy wizerunek budynku, w którym będziemy żyć w przyszłości.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów nowoczesne »

  Jednym z największych pragnień sporej grupy osób jest swój dom i znacznie więcej osób stać na realizacje tych pragnień. Dzisiaj dostępne projekty domów są wykonywane w bardzo wysokich standardach, dlatego każdy budynek jest tak mocno atrakcyjny. Domy, które są obecnie stawiane mają sporo udogodnieńulepszeń, które nie były dostępne wcześniej. Najczęściej wykorzystywanym usprawnieniem jest zaprojektowanie domu mocno energooszczędnego i posiadającego ogromne wyciszenie, dzięki czemu nikt na zewnątrznie może usłyszeć, co jest wewnątrz.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domyjednorodzinne »

  Serwis dla budowlańców - na stronie porady dla budujących domy - inwestorów i budowlanych, oferta materiałów i technologii stosowanych w budownictwie, spis firm budowlanych, informacje z dziedziny prawa budowlanego i innych prawnych uwarunkowań budownictwa

  Data dodania: 02 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Serwis dla zamierzających budować domy jednorodzinne, zawierający porady dla profesjonalistów i inwestorów. W portalu zapoznasz się z procesem budowy, poznasz wszystkie aspekty prawne budowy domu, znajdziesz potrzebne materiały i technologie oraz firmę, która zbuduje Twój dom jednorodzinny

  Data dodania: 05 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia architektoniczna »

  Biuro uslug architektonicznych PROFIL sp z o.o. - architektura i urbanistyka: pełen zakres prac projektowych. Pracownia architektoniczna "Profil" Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego, prowadzenia inwestycji budowlanych a także nadzoru konserwatorskiego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty »

  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, na którym publikuję wpisy na różne tematy. Często piszę o rynku nieruchomości i mieszkaniach, podpowiadam w jaki sposób można zaaranżować wnętrze by wyglądało lepiej. Ponadto na stronie poruszane są tematy z zakresu biznesu oraz zdrowego trybu życia.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości - Górski Nieruchomości »

  Biuro Nieruchomości GÓRSKI NIERUCHOMOŚCI. Sprzedaż, kupno i wynajem nieruchomości z Zamościa, Roztocza, Lubelszczyzny i całego kraju. Domy, mieszkania, działki budowlane i rekreacyjne, siedliska, gospodarstwa, lokale użytkowe, obiekty komercyjne.Gotowe pr

  Data dodania: 01 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Nasza strona to gotowe projekty domów jednorodzinnych, garaży i budynków gospodarczych. Posiadamy w swojej ofercie około 40 gotowych projektów domów, ponad 90 gotowych projektów garaży.

  Data dodania: 02 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • projekty gotowe i indywidualne »

  Znalazłam w sieci Internet projekty domów energooszczędnych. Zaciekawiły mnie te schematy. DO tej pory nie interesowały mnie takie domy, ale zaczęłam im sie bliżej przyglądać. Otóż dowiedziałam się, że lokale mieszkalne energooszczędne mają mniejszy wpływ na zanieczyszczenie środowiska, oszczędzają zasoby naturalne, są mniej uzależnione od importu surowców energetycznych. Budynek energooszczędny jest to taki budynek, w którym zastosowano niezbite rozwiązania projektowe, a oprócz tego techniczne, które umożliwiają wykorzystanie go przy małym zużyciu energii, przy zapewnieniu odpowiednich, komfortowych warunków higieniczno-sanitarnych. Mieszkania tradycyjne nie mają takich ulepszeń, rozwiązań . Z kolei lokale mieszkalne nowoczesne mogą być już domami energooszczędnymi. Warto bliżej zaznajomić się z tym tematem. Budując mieszkanie energooszczędny wykonujemy inwestycję na przyszłe miesiące. Będziemy płacili mniejsze rachunki. Jeśli ktoś dba o środowisko naturalne, to też powinien zainteresować się tym tematem. Schematy domów energooszczędnych można odnaleźć w internetowej rzeczywistości, jak i w biurach projektowych.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projekty budynków, mieszkań oraz innych budowli mieszkalnych, sprzedaż na terenie całego kraju

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Budownictwo - Podjęliśmy decyzję wspólnie z małżonkiem, że postawimy dla siebie dom. Decyzja nie była prosta, bo dopiero co zawarliśmy związek małżeński, odbyli my podróż poślubną i byłam w ciąży.Gdy jednak rozeznaliśmy ceny normalnych mieszkań w pobliżu centrum lub w samym centrum to zapały nam zbladły. To ilewłaściciele chcą obecnie za mieszkania nie mieści się w głowie. Doszliśmy do wniosku, że nie możemy sobie pozwolić na nieustający wynajem lokum za ogromne kwoty na miesiąc. Postanowiliśmy, że postawimy sobie dom i będzie on nam służył już na na pokolenia. Tym bardziej, że planowaliśmy mieć trójkę, może czwórkę dzieci.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Strona firmy oferującej gotowe projekty domów oraz inne, realizowane specjalnie pod zamówienie klienta. Prototypy naszych domów, wraz ze szczegółowym rozplanowaniem każdego, można zobaczyć na stronie. W ofercie ponadto garaże oraz pomieszczenia gospodarcz

  Data dodania: 23 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Domy »

  Serwis dla budujących - rzetelne porady dla budujących domy jednorodzinne, przeprowadzających remont i wyposażających mieszkanie, wiadomości z rynku budowlanego, prawo budowlane, przegląd firm budowlanych oraz projekty domów

  Data dodania: 24 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty garaży »

  Domy z drewna - Serwis internetowy na tematy budowlane. Chcesz budować dom - nie orientujesz się co załatwić najpierw, jak do tego podejść? Ten portal jest przede wszystkim dla początkujących - przyswoisz prawo budowlane, zapoznasz się co trzeba załatwić w powiecie, jakie umowy obowiązują. Pomożemy w wybieraniu materiałów i technologii najlepszych do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym.

  Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Serwis internetowy na tematy budowlane. Zamierzasz budować dom - nie wiesz co trzeba załatwić, jak się do tego zabrać? Ten serwis jest właśnie dla Ciebie - poznasz prawo budowlane, dowiesz się co jest do załatwienia w gminie, jakie umowy obowiązują. Pomożemy w dobieraniu materiałów i technologii przydatnych do zastosowania w budownictwie jednorodzinnym.

  Data dodania: 29 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dom »

  Portal budowlany - profesjonalne porady dla budujących dom, przeprowadzających remont i wyposażających mieszkanie, wiadomości z rynku budowlanego, prawo budowlane, przegląd firm budowlanych oraz projekty domów jednorodzinnych

  Data dodania: 03 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  W Internecie znaleźć można wiele stron poświęconych tematyce budowlanej. Istnieje tam także wiele ofert powiązanych z robieniem takich robót jak projekty domów jednorodzinnych. Zawodowcy zajmujący się schematami z owej branży są w stanie zaoferować mnóstwo ciekawych rozstrzygnięć architektonicznych, które są niezmiernie funkcjonalne. W internecie odkryć można również skończone projekty zużytkowania terenu oraz fachowe porady doświadczonych projektantów. Każdy z pomysłów zostaje indywidualnie dostosowany do działki i jej warunków zabudowy. Każdy zainteresowany takimi specjalistycznymi propozycjami powinien skontaktować się z jednym z biur wykonującym projekty domów. Znaleźć tam można albowiem bardzo rzetelny oraz pomysłowy zespół fachowców gotowych na wykonanie nawet najbardziej wymyślnego projektu. Ich wiedza i doświadczenie są niezastąpione w stworzeniu wymarzonego domu, jaki pierwszorzędnie będzie pasować do potrzeb jego lokatorów.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów myszków »

  Codziennie budynki o 12:00 przujmujemy interesantów

  Data dodania: 12 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • SDG - Domy z bali »

  Projektowanie i budowa drewnianych domów. Polska spółka SDG zajmuje się projektowaniem, produkcją i budową drewnianych domów pod klucz z profilowanej belki, cedru, masywu sosny i modrzewia.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »