Strony związane z hasłem 'Rachunkowe':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • księgowość olsztyn »

  BIuro rachunkowe Olsztyn to wykwalifikowany personel doskonale znający od podszewski tematy wszelkiego rodzaju rozliczeń z fiskusem. SKorzystaj z naszej oferty już dziś, dla nowych Klientów oferujemy promocje

  Data dodania: 14 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Z biegiem czasu, liczba obsługiwanych podmiotów znacznie się zwiększyła co zaowocowało rozszerzeniem wachlarza usług.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Polskie prawo ma twarz tzw. prawa stanowionego, tzn. negacja logiczna wykorzystuje w procesie stosowania prawa zjawiska precedensu, uniwersalnie występującego do wnętrza krajach anglosaskich.Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są:Źródłami wewnętrznie obowiązującego prawa są przede wszystkim uchwały plus zarządzenia.Główne gałęzie prawa to:Urzędowym źródłem poznania prawa Rzeczypospolitej Polskiej są, na podstawie ustawy spośród dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych tudzież niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. spośród 2000 r. Nr 62, poz. 718) dzienniki urzędowe

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auto Liczyk – biuro rachunkowe Warszawa »

  Profesjonalne biuro rachunkowe Warszawa - W obecnych czasach działające firmy księgowe, nastawiając się na maksymalny zysk chcąc pozyskać jak największą ilość klientów. Najczęściej zapominają wówczas o specyfice działalności firmy zlecającego, co negatywn

  Data dodania: 07 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe łódź - DORA »

  Biuro świadczy usługi kompleksowej obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej dla firm z Łodzi i okolic. Kancelaria i Biuro Podatkowe "Dora" powstało w 1991 roku. Nasza główna siedziba znajduje się w Łodzi, a II filia w Babiczkach. Firmy z nami współpracujące, mogą być pewne, że ich księgowość jest w dobrych rękach - rękach profesjonalistów, którzy znają zagadnienia podatkowe i rachunkowe od podszewki.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odsetki »

  Przed podjęciem tak ważnej decyzji jaką jest kredyt warto długo to przemyśleć. Po pierwsze niepokój powinny wprowadzać firmy, które podając się za przedstawicieli bankowych próbują wyłudzić od nas dodatkowe fundusze. Przed takimi i wieloma innymi oszustami przestrzega mocnykredyt.eu.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • SUPREME Kancelaria Podatkowa »

  Kancelaria Podatkowa amp;bdquo;SUPREMEamp;rdquo; powstała w październiku 2004r. Zajmujemy się obsługą prawno - podatkową podmiotów gospodarczych bez względu na formę organizacyjno-prawną.Pracujemy w metodę bardzo racjonalny, a ceny za nasze usługi są dostosowane do rozmiarów procedur, które wykonujemy na rzecz naszych kontrahentów. Naszą dewizą jest specjalistyczność, umiejętność rozwiązywania trudnych problemów podatkowych, komunikatywność, a dodatkowo upór w dążeniu do postawionych celów.Przepisy zarówno ustawy o rachunkowości jak i ustaw podatkowych nakładają na podatników szereg obowiązków, z których wywiązanie się praktycznie nie jest łatwe.Celem mojej działalności jest radę, a dosłownie całkowite odciążenie naszych kontrahentów od kontaktów z organami podatkowymi oraz dodatkowo od przyswajania skomplikowanych i zawiłych przepisów prawa podatkowego. Nawiązując współpracę a naszą kancelarią zyskujecie Państwo solidnego partnera w biznesie.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi podatkowe Wrocław »

  Prowadzę biuro rachunkowe od wielu lat. W tym czasie zdobyłem ogromne doświadczenie we współpracy z firmami różnej wielkości i wielu branż. Zainwestowałem w kapitał ludzki. Dzięki temu moja firma zatrudnia wybitnych specjalistów w zakresie księgowości i prawa podatkowego, których kompetencje gwarantują fachową obsługę Państwa firmy. Znajdziesz nas w folderach i katalogach pod nazwą biuro rachunkowe Wrocław.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Prowadzę biuro księgowe od wielu lat. W tym czasie zdobyłem ogromne doświadczenie we współpracy z firmami różnej wielkości i wielu branż. Zainwestowałem w kapitał ludzki. Dzięki temu moja firma zatrudnia wybitnych specjalistów w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego, których kompetencje gwarantują fachową obsługę Państwa przedsiębiorstwa. Znajdziesz nas w folderach i katalogach pod nazwą biuro rachunkowe Wrocław.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rachmistrzowie - usługi księgowe Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, biura wirtualne Warszawa, wnioski o dotacje, kredyt inwestycyjny »

  Rozliczamy firmy prowadzące działalność gospodarczą w każdej możliwej formie - osoby fizyczne i prawne w tym również fundacje i stowarzyszenia. Nasi Klienci otrzymują kompetentną, rzetelną, szybką oraz miłą obsługę w pełnym zakresie zagadnień związanych z obsługą finansowo - księgową: usługi księgowe Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, kredyt inwestycyjny

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Libra Sp. z o.o. - Dotacje unijne pomorskie, biuro rachunkowo księgowe Tczew, książka przychodów i rozchodów

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Biuro rachunkowe Marcińczak i Wspólnicy to zespół tworzony przez grono wykwalifikowanych osób, z wieloletnim doświadczeniem w branży usług rachunkowych. Oferujemy nasze usługi korporacjom i osobom prywatnym potrzebującym porad podatkowych. Na podanej stronie www dokładnie omówiono obszar działalności polecanej firmy.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Białystok - Monika Kaca »

  Biuro Rachunkowe w Białymstoku prowadzone przez Monikę Kaca, Antoniukowska 1A/11, Białystok. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo - podatkową oraz z zakresu kadr, płac i ZUS. Nasze biuro rachunkowe oferuje pełne prowadzenie księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych dla każdego rodzaju działalności gospodarczej.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe »

  Doradztwo podatkowe Wrocław Andrzej Łopuszniak. Biuro rachunkowe Wrocław oferuje usługi tj: doradztwo podatkowe, księgowość Wrocław, doradztwo w dziedzinach takich jak kadry, płace, podatki, tax advisor, oraz księgowość.

  Data dodania: 04 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • KONTO - Biuro Finansowo Księgowe - KONTO »

  Strona Biura Rachunkowego KONTO s.c. w Krakowie. Solidne biuro z wielletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 25 02 2009 · szczegóły wpisu »
 • Idealne rozwiązanie dla firmy -EKSPERT »

  Biuro Rachunkowe quot;Ekspertquot; - wieloletnia współpraca z naszymi klientami to dla nas najlepsza rekomendacja. Oferujemy usługi księgowe, kadrowo-płacowe i inne dla zapewnienia obsługi Twojej firmy.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe i biuro księgowe »

  W niejednej dużej spółce koniecznym aspektem tej firmy działalności jest rachunkowość, jaka nadzoruje prawidłowy obieg papierów pieniężnych a także odpowiednią ich archiwizację. Korporacja jest zobowiązana zatrzymać papier dotyczący każdego zakresu swojej działalności, przede wszystkim w rodzaju rachunków, to zaś kolejno powoduje obecność prawidłowo wyedukowanych profesjonalistów odnośnie takich dokumentów. Jeśli spółka mocami własnych zatrudnionych nie umie poradzić sobie z nieustannie rosnącą ilością dokumentów, wtedy najlepszym wyjściem stają się biura księgowe, specjalizujące się w podobnych działaniach. Biuro rachunkowejest dużo bardziej niszowymi instytucjami, jakie za sprawą swojej niezwykle dobrze wykwalifikowanej zbiorowości pracowniczej potrafią wykonać interpretację finansów firmy. Często zdarza się kontrola prowadzona poprzez państwowe organy, której istotą jest przeanalizowanie bezbłędnego kierowania firmą a wtedy dobrze okazuje się mieć ład w dokumentacji finansowej. Następnym niezwykle ważnym przejawem poprawnej organizacji oraz strzeżenia dokumentów firmy okazuje się terminowe regulowanie należnych podatków i niezwykle ważne przekazywanie należności współpracownikom. Gdy raz powstanie nieład w dokumentach to bardzo ciężko jest go uporządkować, i jest taki nieporządek niebezpieczny, ponieważ może prowadzić do rozregulowania wręcz największe instytucje. Na koniec niezbędnie należy powiedzieć, iż w prowadzeniu spółki nie można zapominać o tym niezwykle istotnym aspekcie, jakim stało się właściwe obchodzenie się z fakturami.

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Szczecin, RACHUBA S.C., Biuro Rachunkowe w Szczecinie, Biura rachunkowe w Szczecinie, Biuro Podatkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe Szczecin, Biuro Rachunkowe w Szczecinie, Biuro Rachunkowe Rachuba S.C. - usługi księgowe i kadrowe, Szczecin, biuro podatkowe, księgowi, księgowy, księgowa, księgowość w Szczecinie. Zajmujemy się obsługą księgową małych i średnich firm z terenu miasta Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe »

  Potrzebujesz biura rachunkowego? Znalazłeś: Warszawa- Ursynów. Pełna obsługa rachunkowosci, kadrowo-płacowa. Załatwiamy wszystkie formalności w Urzędach, ZUS. Możemy zaoferować rozwiązywanie bieżących i zaległych problemów rachunkowych.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Błyskawiczna pożyczka »

  Na niniejszej stronie www zgromadzono szereg ciekawych artykułów o finansach i biznesie. Poznasz w tym miejscu również atrakcyjne oferty banków dotyczące kredytów i pilnych pożyczek. Ponadto polecamy materiały o pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »