Strony związane z hasłem 'rachunkowość':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe »

  Polskie prawo ma twarz tzw. prawa stanowionego, tzn. negacja logiczna wykorzystuje w procesie stosowania prawa zjawiska precedensu, uniwersalnie występującego do wnętrza krajach anglosaskich.Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są:Źródłami wewnętrznie obowiązującego prawa są przede wszystkim uchwały plus zarządzenia.Główne gałęzie prawa to:Urzędowym źródłem poznania prawa Rzeczypospolitej Polskiej są, na podstawie ustawy spośród dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych tudzież niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. spośród 2000 r. Nr 62, poz. 718) dzienniki urzędowe

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe łódź - DORA »

  Biuro świadczy usługi kompleksowej obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej dla firm z Łodzi i okolic. Kancelaria i Biuro Podatkowe "Dora" powstało w 1991 roku. Nasza główna siedziba znajduje się w Łodzi, a II filia w Babiczkach. Firmy z nami współpracujące, mogą być pewne, że ich księgowość jest w dobrych rękach - rękach profesjonalistów, którzy znają zagadnienia podatkowe i rachunkowe od podszewki.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odsetki »

  Przed podjęciem tak ważnej decyzji jaką jest kredyt warto długo to przemyśleć. Po pierwsze niepokój powinny wprowadzać firmy, które podając się za przedstawicieli bankowych próbują wyłudzić od nas dodatkowe fundusze. Przed takimi i wieloma innymi oszustami przestrzega mocnykredyt.eu.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • SUPREME Kancelaria Podatkowa »

  Kancelaria Podatkowa amp;bdquo;SUPREMEamp;rdquo; powstała w październiku 2004r. Zajmujemy się obsługą prawno - podatkową podmiotów gospodarczych bez względu na formę organizacyjno-prawną.Pracujemy w metodę bardzo racjonalny, a ceny za nasze usługi są dostosowane do rozmiarów procedur, które wykonujemy na rzecz naszych kontrahentów. Naszą dewizą jest specjalistyczność, umiejętność rozwiązywania trudnych problemów podatkowych, komunikatywność, a dodatkowo upór w dążeniu do postawionych celów.Przepisy zarówno ustawy o rachunkowości jak i ustaw podatkowych nakładają na podatników szereg obowiązków, z których wywiązanie się praktycznie nie jest łatwe.Celem mojej działalności jest radę, a dosłownie całkowite odciążenie naszych kontrahentów od kontaktów z organami podatkowymi oraz dodatkowo od przyswajania skomplikowanych i zawiłych przepisów prawa podatkowego. Nawiązując współpracę a naszą kancelarią zyskujecie Państwo solidnego partnera w biznesie.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi podatkowe Wrocław »

  Prowadzę biuro rachunkowe od wielu lat. W tym czasie zdobyłem ogromne doświadczenie we współpracy z firmami różnej wielkości i wielu branż. Zainwestowałem w kapitał ludzki. Dzięki temu moja firma zatrudnia wybitnych specjalistów w zakresie księgowości i prawa podatkowego, których kompetencje gwarantują fachową obsługę Państwa firmy. Znajdziesz nas w folderach i katalogach pod nazwą biuro rachunkowe Wrocław.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Białystok - Monika Kaca »

  Biuro Rachunkowe w Białymstoku prowadzone przez Monikę Kaca, Antoniukowska 1A/11, Białystok. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo - podatkową oraz z zakresu kadr, płac i ZUS. Nasze biuro rachunkowe oferuje pełne prowadzenie księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych dla każdego rodzaju działalności gospodarczej.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Wrocław »

  Duża liczba ludzi dba o księgowość we własnym zakresie, spowodowane to jest pragnieniem zaoszczędzenia, ale to praca nużąca i niezmiernie czasochłonna. Ale uczenie się na księgowego zabiera mnóstwo pieniędzy, niemal porównywalnych do najmu biuro rachunkowe Wrocław. Zgodnie z trendem outsourcing'u, korporacje ale i mali przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które posiadają wystaczające pokłady intelektualne wykonując kompleksową ofertę księgowośc. Wśród najlepszych biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, nieustannie kształcące się oferty, zadowolenie setek klientów tak powinno przedstawiać się firma przyszłości. Obsługujemy w tym momencie kilkudziesięciu kontrahentów - od niewielkich działalności jednoosobowych, po spółki akcyjne. Poza rachunkowością pomagamy w szeregu innych dziedzin - poprzez kadrowość do pomocy w pozyskiwaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie działalności. Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest komputerowo, a ich standardy muszą być zgodne z wyjątkowo restrykcyjnymi wymaganiami ustawy o rachunkowości. Dlatego wynajmując nasze biuro, klient zyskuje gwarancję usług ukończonych solidnie.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Idealne rozwiązanie dla firmy -EKSPERT »

  Biuro Rachunkowe quot;Ekspertquot; - wieloletnia współpraca z naszymi klientami to dla nas najlepsza rekomendacja. Oferujemy usługi księgowe, kadrowo-płacowe i inne dla zapewnienia obsługi Twojej firmy.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe i biuro księgowe »

  W niejednej dużej spółce koniecznym aspektem tej firmy działalności jest rachunkowość, jaka nadzoruje prawidłowy obieg papierów pieniężnych a także odpowiednią ich archiwizację. Korporacja jest zobowiązana zatrzymać papier dotyczący każdego zakresu swojej działalności, przede wszystkim w rodzaju rachunków, to zaś kolejno powoduje obecność prawidłowo wyedukowanych profesjonalistów odnośnie takich dokumentów. Jeśli spółka mocami własnych zatrudnionych nie umie poradzić sobie z nieustannie rosnącą ilością dokumentów, wtedy najlepszym wyjściem stają się biura księgowe, specjalizujące się w podobnych działaniach. Biuro rachunkowejest dużo bardziej niszowymi instytucjami, jakie za sprawą swojej niezwykle dobrze wykwalifikowanej zbiorowości pracowniczej potrafią wykonać interpretację finansów firmy. Często zdarza się kontrola prowadzona poprzez państwowe organy, której istotą jest przeanalizowanie bezbłędnego kierowania firmą a wtedy dobrze okazuje się mieć ład w dokumentacji finansowej. Następnym niezwykle ważnym przejawem poprawnej organizacji oraz strzeżenia dokumentów firmy okazuje się terminowe regulowanie należnych podatków i niezwykle ważne przekazywanie należności współpracownikom. Gdy raz powstanie nieład w dokumentach to bardzo ciężko jest go uporządkować, i jest taki nieporządek niebezpieczny, ponieważ może prowadzić do rozregulowania wręcz największe instytucje. Na koniec niezbędnie należy powiedzieć, iż w prowadzeniu spółki nie można zapominać o tym niezwykle istotnym aspekcie, jakim stało się właściwe obchodzenie się z fakturami.

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Szczecin, RACHUBA S.C., Biuro Rachunkowe w Szczecinie, Biura rachunkowe w Szczecinie, Biuro Podatkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe Szczecin, Biuro Rachunkowe w Szczecinie, Biuro Rachunkowe Rachuba S.C. - usługi księgowe i kadrowe, Szczecin, biuro podatkowe, księgowi, księgowy, księgowa, księgowość w Szczecinie. Zajmujemy się obsługą księgową małych i średnich firm z terenu miasta Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe »

  Potrzebujesz biura rachunkowego? Znalazłeś: Warszawa- Ursynów. Pełna obsługa rachunkowosci, kadrowo-płacowa. Załatwiamy wszystkie formalności w Urzędach, ZUS. Możemy zaoferować rozwiązywanie bieżących i zaległych problemów rachunkowych.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Polskie prawo ma kierunek tzw. prawa stanowionego, tzn. nie wykorzystuje do wnętrza procesie stosowania prawa zjawiska precedensu, uniwersalnie występującego w środku krajach anglosaskich.Źródłami uniwersalnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są:Źródłami wewnętrznie obowiązującego prawa są przede wszystkim uchwały tudzież zarządzenia.Główne gałęzie prawa to:Urzędowym źródłem poznania prawa Rzeczypospolitej Polskiej są, na podstawie ustawy spośród dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. spośród 2000 r. Nr 62, poz. 718) dzienniki urzędowe

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Polskie prawo ma zasady moralne tzw. prawa stanowionego, tzn. nie wykorzystuje w procesie stosowania prawa zjawiska precedensu, uniwersalnie występującego w środku krajach anglosaskich.Źródłami uniwersalnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są:Źródłami wewnętrznie obowiązującego prawa są przede wszystkim uchwały a zarządzenia.Główne gałęzie prawa to:Urzędowym źródłem poznania prawa Rzeczypospolitej Polskiej są, na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych również niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. spośród 2000 r. Nr 62, poz. 718) dzienniki urzędowe

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Spora liczba ludzi prowadzi księgowość we własnym zakresie, spowodowane to jest pragnieniem oszczędności, ale to praca nużąca i niezmiernie długotrwała. Oczywiście kształcenie się na księgowego pochłania mnóstwo pieniędzy, wręcz zbliżonych do wynajęcia biuro rachunkowe Wrocław. Zgodnie z zwyczajem outsourcing'u, duże firmy ale i mali przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które mają wystaczające pokłady intelektualne wypełniając całościową ofertę księgowośc. Do jednego z najlepszych biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, ciągle kształcące się usługi, zachwycenie setek współpracowników tak musi wyglądać firma przyszłości. Prowadzimy w tym momencie kilkudziesięciu klientów - od małych działalności jednoosobowych, po spółki akcyjne. Poza księgowością doradzamy w dużej liczbie innych dziedzin - poprzez kadrowość do pomocy w uzyskaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie działalności. Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest komputerowo, a ich normy są zgodne z wyjątkowo surowymi wymaganiami ustawy o rachunkowości. Dlatego najmując nasze biuro, kontrahent zyskuje gwarancję usług ukończonych rzetelnie.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • rachunkowość marki »

  Biuro rachunkowe w Markach świadczy kompleksowe usługi rachunkowe oraz profesjonalne doradztwo podatkowe. Nasze biuro rachunkowe jest profesjonalną firmą zajmującą się doradztwem podatkowym.Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, rozliczania ryczałtów, kadr i płac, oraz profesjonalnego doradztwa podatkowego. Biuro Rachunkowe Prym Jacek Heród zapewnia dyskrecję, poufność i całkowite bezpieczeństwo otrzymanych informacji. Nasi Klienci - na dzień dzisiejszy około 100 firm to zarówno jednoosobowe firmy, jak również duże spółki prowadzące różnorodną działalność w Krakowie i na terenie całej Polski. Sporządzamy rozliczenia roczne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Duża liczba właścicieli firm dba o rachunkowość we własnym zakresie, spowodowane to jest pragnieniem zaoszczędzenia, właściwie to praca nużąca i bardzo czasochłonna. Ale kształcenie się na księgowego zabiera mnóstwo pieniędzy, niemal porównywalnych do wynajęcia biuro rachunkowe. Wraz z zwyczajem outsourcing'u, duże firmy ale i mniejsi przedsiębiorcy dają pracę biurom rachunkowym, które mają wystaczające pokłady intelektualne wykonując kompleksową ofertę rachunkowości. Do jednego z najlepszych biur rachunkowych Wrocławia należy J-W-W. Ponad 10 letnie doświadczenie, ciągle rozwijające się usługi, zachwycenie wielu współpracowników tak powinno prezentować się firma przyszłości. Prowadzimy w tej chwili kilkudziesięciu klientów - od małych działalności jednoosobowych, po spółki z o.o.. Poza rachunkowością doradzamy w szeregu innych dziedzin - przez kadry do pomocy w pozyskiwaniu dodatkowego kapitału na prowadzenie interesu. Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest komputerowo, a ich normy są zgodne z niezwykle surowymi wymogami ustawy o rachunkowości. Dlatego najmując nasze biuro, klient zyskuje pewność usług wykonanych uczciwie.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura Rachunkowe www.InfoBiznesNet.pl »

  InfoBiznesNet jest teleadresową elektroniczną bazą podmiotów branży finansowej. Odnalezienie poszukiwanej działalności usługowo-doradczej z Katalogiem InfoBiznesNet jest szybkie i intuicyjne. Wystarczy skorzystać z Wyszukiwarki. Jako rezultat uzyskamy listę wyników spełniających zadane kryteria. Wybieramy interesującą pozycję by przełączyć się do widoku internetowej wizytówki danej firmy. Możliwości jakie ze sobą niesie e-wizytówka odbiegają jednak znacznie od jej konwencjonalnej, spotykanej na co dzień formy, czy nawet typowego wpisu w książkowym katalogu firm. Dostępne bowiem są informacje nie tylko adresowe, numery telefonów. Możemy zapoznać się z opisem przybliżającym cele, zadania oraz zakres świadczonych usług przez firmę. Bezpośrednio przełączyć się na prywatną stronę internetową danej placówki a także zlokalizować położenie danej firmy na załączonej mapie, czy wyznaczyć trasę dojazdu.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Przedsiębiorstwo Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która działa na rynku doradztwa podatkowego oraz księgowości już od 1991 roku. Pracownicy spółki Eres stale podnoszą swoje kwalifikacje, a nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Usługi księgowe Wrocław - to nasza pasja.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ograniczenie produkcji »

  Polecana witryna internetowa poświęcona jest głównie zagadnieniom biznesowym. Zamieszczone tu publikacje dotyczą wahań kursów walutowych oraz towarów rolnych. Osobny dział omawia doradztwo inwestycyjne i bilans elektronowy. Zachęcamy także do zapoznania się z wpisami dotyczącymi bezpieczeństwa.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse »

  Polskie prawo ma kręgosłup tzw. prawa stanowionego, tzn. negacja logiczna wykorzystuje w procesie stosowania prawa zjawiska precedensu, powszechnie występującego w krajach anglosaskich.Źródłami uniwersalnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są:Źródłami wewnętrznie obowiązującego prawa są przede wszystkim uchwały plus zarządzenia.Główne gałęzie prawa to:Urzędowym źródłem poznania prawa Rzeczypospolitej Polskiej są, na podstawie ustawy spośród dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych dodatkowo niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. spośród 2000 r. Nr 62, poz. 718) dzienniki urzędowe

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »