Strony związane z hasłem 'Radiowy':

 • polskie stacje radiowe »

  Radio - posłuchaj w internecie bez żadnych dodatkowych programów. Jeszcze nigdy słuchanie radia przez internet nie było takie proste.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy Integracyjne »

  Po całym dniu warto odpocząć, wtedy można udać się do restauracji, lub odwiedzić stronę internetową z ciekawymi artykułami. Dlatego Radiowy Blogasek zaprasza do siebie i do poczytania fajnych artykułów. A jeżeli ktoś jest zainteresowany to do skrobnięcia.

  Data dodania: 10 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Mediastorm - Centrum Szkoleń Medialnych - Poznań »

  Szkolenia medialne, PR, marketing, warsztaty dziennikarskie, autoprezentacja i wiele innych. Mediastorm stawia sobie za cel najwyższą jakość usług, dlatego pracują dla nas znani dziennikarze i wieloletni praktycy. Prowadzimy zajęcia otwarte w studio radiowym oraz szkolenia dla firm-gdzie aranżujemy przestrzeń medialną. Zapraszamy. Zespół Mediastorm

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audax Sp. z o.o. - serwis, oprogramowanie, urządzenia fiskalne, komputery, peryferia - Informacje »

  Wdrażamy systemy informatyczne oraz zajmujemy się outsourcingiem IT. Prowadzimy szkolenia i kursy w zakresie obsługi oprogramowania. Dostarczamy i serwisujemy urządzenia fiskalne oraz sprzęt komputerowy. Projektujemy i wykonujemy sieci strukturalne oraz sieci radiowe WLAN, hosting oraz strony WWW. Wdrażamy BIP oraz Serwisy Internetowe dla jednostek samorządowych i placówek edukacyjnych.

  Data dodania: 05 02 2009 · szczegóły wpisu »