Strony związane z hasłem 'Rozwój duchowy':

 • kabała »

  Jeśli na tym świecie istnieje magia, to nie ma wątpliwości, że największa i najsilniejsza z jej tajemnic to miłość. Niech nikt nie odważy się pomyśleć, że uczucia z przeciwnego bieguna mogą być równie silne. Bo może mogą, ale siła destrukcji niczym jest wobec siły, która może wszysko - budować, przezwyciężyć nieuleczalną chorobę, dać sens istnieniu, otoczyć się murem wobec zła i przeciwności losu. Murem niewzruszonym, najtwardszym z twardych. Niech będzie jasne - nie mam na myśli uczucia miłości między dorosłymi, to uczucie nie musi, ale może ulecieć. Miłość natomiast między rodzicem a dzieckiem jest odporna na czas, a wszelkie trudności tylko ją wzmacniają; bieg lat i pielenowanie tych uczuć tylko je wzbogaci o więzi wspólnych zainteresowań, wspólnej nauki, zabawy, pracy. Nie ma bowiem nic wspanialszego i piękniejszego niż dawać z siebie wszysko tym którzy nadają sens twojemu istnieniu. I o jest prawdziwa magia, przy której przepowiadanie przyszłości jest niczym sztuczki początkującego iluzjonisty.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sri Chinmoy odpowiada na pytania dotyczące medytacji »

  Sri Chinmoy odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące doskonalenia siebie

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mądrość Sri Chinmoy »

  Blog dotyczący duchowego rozwoju w interpretacji mistrza duchowego Sri Chinmoya. Mistrz duchowy Sri Chinmoy odpowiada na najważniejsze pytania swoich uczniów. Praktykowanie jogi wymaga od każdego odnalezienia w sobie wszystkich dobrych i złych cech, oraz pracę nad nimi.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sri Chimnoy w ogrodzie serca »

  Blog poświęcony jest tej części bogatej twórczości literackiej Sri Chinmoya, na którą składają się opowiadania ludowe, przypowieści, historie prawdziwe oraz legendy o tematyce duchowej. Niektóre z nich wywodzą się z przekazywanych od wieków opowieści o żyjących niegdyś mistrzach duchowych Indii.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Gronowski psycholog, psychoterapeuta Bielsko-Biała Gabinet Psychoterapii »

  Jestem psychologiem, psychoterapeutą nurtu Gestalt, absolwentem Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie.W swoim kilkuletnim doświadczeniu zawodowym zajmuję się pracą terapeutyczną z młodzieżą i dorosłymi. Osobami które przeżywają trudne życiowe sytuacje i decyzje, cierpią z powodu pustki, lęku. Osobami poszukującymi sensu i radości życia. Szukającymi możliwości zmiany, zrozumienia siebie i swojego życia.

  Data dodania: 12 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Mental Wizaż - rozwój i motywacja »

  Mental Wizaż to blog traktujący|jest blogiem |Blog traktujący o motywacji i rozwoju. Podstawą sukcesu|Aby osiągnąć sukces pamiętaj, że najważniejszy jest rozwój oraz motywacja.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »