Strony związane z hasłem 'sala weselna':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Wesele Komorów »

  Restauracja Komorów proponuje dobry catering Komorów. Oryginalne smaki kuchni staropolskiej dostępne są na terenie Komorowa już w kilka minut. Duża oferta dostępna w menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Komorów »

  Restauracja Komorów to nowa miejscówka w warszawie. Umiejscowiona w środku Piastowa z wygodnym dojazdem z Komorowa.Od dziś już tylko w kilka minut dzieli mieszańców Pruszkowa od smacznej staropolskiej kuchni.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Komorów »

  Sala weselna Komorów. Restauracja Komorów to dwie duże sale goszczące liczne wesele Komorów. Sala myśliwska i kominowa zaprojektowana na epokę szlachecką wprowadza gości w stan odprężenia. W od wiosny proponujemy otwarty ogródek w którym można zjeść smaczny posiłek na świeżym powietrzu.

  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Grodzisk »

  Restauracje Grodzisk. Gościnna Chata polecamy wszystkim. Organizujemy zarówno wesele Grodziskwesela jak i spotkania i imprezy firmowe. Nasz kuchnia i przystawki świetnie sprawdzają się w nietypowych sytuacjach gdy chcemy zaskoczyć towarzyszącą osobę wykwintną staropolską kuchnią.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • restauracje Ożarów »

  Restauracja Ożarów jest doskonałą ofertą dla osób poszukujących spokojnej rozrywki w okolicach Ożarowa. Restauracja Ożarów znajduje się w samym centrum piastowa tuż przy głównej drodze wiodącej do Ożarowa oddalonego o zaledwie kilka minut drogi. Zapewniamy miejsca na romantyczne kolacje jak i na spotkania biznesowe.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • restauracje Ożarów »

  Restauracja Ożarów jest znakomitą ofertą dla osób pragnących spokojnej rozrywki w obwodzie Ożarowa. Restauracja Ożarów usytuowana w samym centrum piastowa tuż przy głównej drodze prowadzącej do Ożarowa oddalonego o zaledwie kilka minut drogi. To doskonałe miejsca na romantyczne kolacje jak i na spotkania biznesowe.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • sala weselna Ożarów »

  Sala Weselna Ożarów może zmieścić całkiem spore wesele Ożarów. Nasza restauracja Ożarów złożona jest z dwóch wielkogabarytowych pomieszczeń stylizowanych na wiek polski szlacheckiej co nadaje miejscu wyjątkowego klimatu i zapewnia niepowtarzalne przeżycia. W miesiącach lato - jesień czynny ogródek daje miejsce do przyjemnego odpoczynku i zabawy na świeżym powietrzu.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Pruszków »

  Restauracja Pruszków oferuje smakowity catering Pruszków. Oryginalne dania kuchni staropolskiej dostępne są na terenie Pruszkowa już w kilka minut. Duża oferta widoczna w menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Ursus »

  Restauracja Ursus jest znakomitą ofertą dla osób poszukujących spokojnej rozrywki w obwodzie Ursusa. Restauracja Warszawa Ursus znajduje się w samym centrum piastowa tuż przy głównej drodze prowadzącej do Ursusa oddalonego o zaledwie minutę drogi. Zapewniamy miejsca na romantyczne kolacje jak i na spotkania biznesowe.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Ursus »

  Sala Weselna Ursus może pomieścić duże wesele Ursus. Nasza restauracja Ursus składa się z dwóch wielkogabarytowych sal dekorowanych na wiek polski szlacheckiej co nadaje miejscu wyjątkowego klimatu i zapewnia niepowtarzalne przeżycia. W okresie letnim czynny ogródek daje miejsce do przyjemnego odpoczynku i zabawy na świeżym powietrzu.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Pruszków »

  Restauracja Pruszków oferuje dobry catering Pruszków. Bogate dania kuchni staropolskiej dostępne są na terenie Pruszkowa już w kilka minut. Bogata oferta widoczna w menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Ursus »

  Catering ursus to oferta dla osób z terenu warszawskiego ursusa. Dzięki bliskości obydwu lokalizacji nasz catering ursus jest błyskawiczny i smaczny. Nasze cateringowe potrawy są przygotowywane tuż przed dostarczeniem dzięki czemu smak wysyłanych potraw jest wyjątkowy.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Komorów »

  Restauracja Komorów proponuje smaczny catering Komorów. Wyjątkowe dania kuchni staropolskiej dostępne są na terenie Komorowa już w kilka minut. Duża oferta widoczna w menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • catering Ożarów »

  Sala weselna Ożarów. Dzięki dwóm dużym salom jakimi dysponuje restauracja Ożarów oraz dużemu zielonemu ogrodowi na tyłach lokalu jesteśmy w stanie zorganizować nawet duże wesele Ożarów. Pomaga w tym profesjonalny personel oraz zaplecze techniczne jakimi dysponujemy.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • sylwester Ożarów »

  Sala Weselna Ożarów może zmieścić wieloosobowe wesele Ożarów. Nasza restauracja Ożarów złożona jest z dwóch pojemnych pomieszczeń dekorowanych na epokę szlachecką co nadaje miejscu wyjątkowego klimatu i zapewnia niepowtarzalne przeżycia. W miesiącach lato - jesień czynny ogródek daje miejsce do przyjemnego odpoczynku i zabawy na świeżym powietrzu.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wesele Ursus »

  Restauracja Ursus jest znakomitą ofertą dla osób szukających spokojnej rozrywki w okolicach Ursusa. Restauracja Warszawa Ursus znajduje się w ścisłym centrum piastowa tuż przy głównej drodze prowadzącej do Ursusa oddalonego o zaledwie minutę drogi. Zapewniamy miejsca na romantyczne kolacje jak i na spotkania biznesowe.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Pruszków »

  Restauracja Pruszków poleca dobry catering Pruszków. Oryginalne dania kuchni staropolskiej dostępne są na terenie Pruszkowa już w kilka minut. Duża oferta widoczna w menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • restauracja Ożarów »

  Restauracja Ożarów. Gościnna chata to doskonałe miejsce nie tylko na firmowy obiad. Restauracja Ożarów to znakomite miejsce na rodzinny weekendowy obiad czy rodzinne przyjęcie. Restauracja Ożarów sprawdzi się również w przypadku kilkusetosobowych imprez firmowych lub okolicznościowych takich jak przyjęcie weselne, urodziny, chrzest, sylwester Ożarów

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sala weselna Ursus »

  Restauracja Ursus jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących spokojnej rozrywki w obwodzie Ursusa. Restauracja Warszawa Ursus znajduje się w samym centrum piastowa tuż przy głównej drodze wiodącej do Ursusa znajdującego się zaledwie minutę drogi. Zapewniamy miejsca na romantyczne kolacje jak i na spotkania biznesowe.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • sylwester Ożarów »

  Restauracja Ożarów. Gościnna chata to znakomite miejsce nie tylko na firmowy obiad. Restauracja Ożarów to doskonałe miejsce na rodzinny weekendowy obiad czy rodzinne przyjęcie. Restauracja Ożarów sprawdzi się również w przypadku kilkusetosobowych imprez firmowych lub okolicznościowych takich jak przyjęcie weselne, urodziny, chrzest, sylwester Ożarów

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »