Strony związane z hasłem 'sklep z zabawkami':

 • Zabawki edukacyjne »

  Sklep internetowy - Kidsmiling.pl oferuje niepowtarzalne i wyjątkowe zabawki edukacyjne i drewniane przeznaczone zarówno dla dzieci jak i niemowląt. Asortyment sklepu to produkty uznanych producentów tj.: Kathe Kruse, Djeco czy Deglingos, które imponują jakością i oryginalnością oraz wykonaniem z wyłącznie z naturalnych surowców. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z zabawkami i grami dla dzieci »

  Sklep z oryginalnymi i markowymi grami i dla dzieci. MariolaFruwa poleca zabawki edukacyjne i gry logiczne dla dzieci w każdym wieku, klocki magnetyczne i konstrukcyjne. Zapraszamy na zakupy do krakowa ul. Szybka 7

  Data dodania: 15 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne »

  Tak jak nic nie zastąpi dziecku miłości rodziców, tak ciężko dziś myśleć o wychowywaniu dzieci bez dbania o jego rozwój. Niezwykle pomocne w stymulowaniu dziecięcej wyobraźni i intelektu są zabawki edukacyjne. Gry dydaktyczne i puzzle z pewnością mogą pomóc kilkulatkowi szybko i w drodze zabawy nabyć umiejętności, które potem będą mu niezbędne.

  Data dodania: 27 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczne zabawki - Sklep z bezpiecznymi zabawkami »

  Zabawki dla naszych dzieci. Jak rozpoznać w sklepie z zabawkami bezpieczną zabawkę

  Data dodania: 05 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Prezenty dla dzieci »

  Maluchy są teraz chronione dzięki kolejnym regulacjom unijnym. Chodzi o umieszczanie ostrzeżeń na zabawkach bądź opakowaniach, że zawierają one niewielkie magnesy. Rodzice często narzekali, że dzieci zjadają takie magnesy albo robią z nich nieświadomie błędny użytek. UE przychyliła się do opinii rodziców, że dzieci powinny być lepiej chronione.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »