Strony związane z hasłem 'spis stron':

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Katalogi stron internetowych »

  Do czego służy katalog stron i po co się je stawia to wie być może kazdy pozycjoner. Stawia się je po to ażeby linkować, zyskiwać site i podwyższać pozycje stron docelowych. Natomiast nie wielu wie jakie ciekawe kody katalogów stron są dostępne w globalnej sieci bezpłatnie. jednym z takich ciekawszych skryptów jest easydir dzięki któremu swój własny, prywatny katalog stron www możemy bardzo śpiesznie postawić i do tego wybrać jedną z paru dostępnych skórek lub dostosować na śpiesznie własną templatkę. Folder easydir jest napisany przy użyciu frameworka kohana (php 5 OOP MVC) dzięki czemu jest bardzo intuicyjny w modyfikacji dla ludzi znających ten framework. Skrypt korzysta z bardzo szybkiej pod bazy Firebird która jednoczesnie ma dużą zaletę. Baza jest w jednym pliku przechowywanym na serwerze dzięki czemu bardzo łatwo przenieść skrypt klatalogu na inny serwer, inną domenę. Zapraszam do bliższego przyjżenia się skryptowi jako osoba która postawiła już mniej więcej 500 sztuk katalogów wykorzystując EasyDir.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Czy doprawdy sądzicie, że katalog stron jest w stanie zarobić na siebie Jeśli tak to jaki musi być katalog by generował jakikolwiek dochód pieniędzy Po pierwsze folder powinien być zadbany i oprawiony w schludną, wyróżniającą si ena tle innych katalogów grafikę. Tak ażeby odwiedzjący nas użytkownik globalnej sieci zapamiętał katalog. Po drugie musi być wygodny w nawigacji i całkiem szybki ale poza tym musi miec dobrze rozmieszczone reklamy z różnego stylu sieci np adsense, adkontekst i tak dalej. To one będa generowały dochód pieniędzy. Po trzecie, folder musi miec na prawdę dobre poszukiwanie i kilka wpisów, natomiast wpisy w katalogu powinny być dobrze opisane, tak by było wiadomo co znajduje się na danej witrynie internetowej. Dzisiejszy użytkownik sieci Internet jest niecierpliwy, nie zabawi długo na mojej stronie widząc słaby raport. Kolejna sprawią jest to że powinnaś gromadzić jedynie ciekawe strony które mają jakąś wartość i pubudzającą ciekawość tekst. Do tego dochodzi częsta moderacja i tak przez trzy, cztery lata i ma możliwość uda się zrobić całkiem fajny spis stron.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • katalog stron »

  Po co komuś jest wymagany Folder stron Folder stron to narzędzie każdego liczącego się webmastera. Po pierwsze umożliwia na dodanie naszej strony do katalogu podobnych mojej stronie stron. Ułatwia to identyfikację naszej strony w globalnej sieci Internet, w wyszukiwarkach internetowych i innych tym podobnych. Folder stron pozwala każdemu, kto ma do niego dostęp na dość szybkie i łatwe znalezienie stosownej szukanej przez nas strony a to dzięki zebraniu ich w jedną całość. Kolejny plus, jaki daje nam Katalog stron to możliwość przeczytania opisu każdej znajdującej się tam strony, dzięki czemu wiemy z dokładnością, co dana strona zawiera, dzięki czemu szybciej zorientujemy się w jej informacji. Katalog stron daje, więc nam sposobność szybkiego i łatwego w obsłudze znalezienia odpowiednich i potrzebnych nam informacji, co przy obecnej liczbie stron www jest bardzo trudne. Katalog stron jest, zatem głównym narzędziem do reklamy dla ludzi tworzących strony, a dodatkowo jest swego rodzaju książką adresową dla tych, którzy szukają czegoś w Internecie.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zbiór witryn »

  Wypatrujesz ciekawych portali www A czy sam posiadasz ładną stronę i chciałbyś ją zareklamować w globalnej sieci bo nie posiada wielu czytelników Temu ma służyć ten właśnie folder stron. Powstał on z myślą o reklamy dobrych i interesujących witryn internetowych w celu zaprezentowania ich innym użytkownikom netu. Katalog stron jest moderowany. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Wypatrujesz interesujących portali internetowych A może sam posiadasz fajną stronę i chciałbyś ją reklamować w necie ponieważ nie posiada wielu czytelników Temu ma służyć ten właśnie spis stron. Powstał on z zamiarem reklamy dobrych i intrygujących stron internetowych w celu przekazania ich innym użytkownikom sieci. Katalog stron jest moderowany. Zachęcam do odwiedzin.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Zbiór bardzo ciekawych witryn www. I ty możesz bez opłat dopisać własną twórczość do katalogu, jednakowoż pod warunkiem szanowania kluczowych zasad dobrego gustu. Sprawdź nas. Odwiedź stronę z jedynie wyjątkowymi wpisami. Zachęcamy do dodawania swoich stron.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • katalog stron »

  Co zrobić, by nasza strona była szybciej wyszukiwana w globalnej sieci Najlepszym rozstrzygnięciem na tego typu kwestie jest dodanie jej do czegoś takiego jak Katalog stron. Katalog stron to kolekcja stron tematycznych, czyli obejmujących jedno temat lub także będących ze sobą powiązanych. Katalog stron pomaga w bardzo duży sposób nie tylko przyspieszyć znalezienie strony, ale także dzięki temu nasza strona jest łatwiej rozpoznawalna w sieci Internet. Katalog stron to podstawa dla tych wszystkich, którzy chcą by ich strona była rozpoznana i w pewien metodę rozreklamowana w sieci. Można powiedzieć, że Katalog stron w sposób dość duży ułatwia prace wszystkim zainteresowanym. Po pierwsze strona jest przyporządkowana do stosownego katalogu, z jakiego którego potem korzystają wyszukiwarki internetowe. Po drugie strona, która znajduje się w czymś takim, czym jest Folder stron jest wyświetlana w wielu możliwych miejscach, dzięki czemu więcej ludzi może się o niej dowiedzieć i z niej skorzystać.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • katalog stron »

  Po co komuś jest wymagany Katalog stron Folder stron to narzędzie każdego liczącego się webmastera. Po pierwsze pozwala na dodanie naszej strony do katalogu podobnych naszej stronie stron. Ułatwia to identyfikację mojej strony w globalnej sieci Internet, w wyszukiwarkach internetowych i innych tym podobnych. Folder stron umożliwia każdemu, kto posiada do niego dostęp na dość szybkie i łatwe znalezienie stosownej szukanej przez naszą firmę strony a to dzięki zebraniu ich w jedną ogół. Kolejny plus, jaki daje nam Katalog stron to sposobność przeczytania opisu każdej znajdującej się tam strony, dzięki czemu wiemy dokładnie, co dana strona zawiera, dzięki czemu szybciej zorientujemy się w jej informacji. Katalog stron daje, więc nam sposobność szybkiego i łatwego w obsłudze znalezienia odpowiednich i potrzebnych nam informacji, co przy obecnej liczbie stron www jest bardzo trudne. Folder stron jest, zatem kluczowym narzędziem do reklamy dla osób tworzących strony, a oprócz tego jest w pewnym sensie książką adresową dla tych, którzy poszukują czegoś w Internecie.

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog »

  Zbiór osobliwie interesujących witryn www. I ty możesz bezpłatnie zasugerować swoją witrynę do spisu, jednakowoż pod warunkiem zachowania kluczowych zasad estetycznego smaku. Sprawdź nas. Odwiedź stronę z naprawdę unikalnymi wpisami. Zachęcamy do dodawania swoich witryn.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miron »

  Zbiór niezwykle interesujących stron internetowych. Także ty możesz za darmo zasugerować swoją witrynę do katalogu, jednakowoż pod warunkiem przestrzegania bazowych zasad dobrego gustu. Sprawdź nas. Odwiedź stronę z jedynie oryginalnymi wpisami. Zapraszamy do dodawania swoich arcydzieł.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • katalog stron »

  Po co komuś jest niezbędny Folder stron Katalog stron to narzędzie każdego liczącego się webmastera. Po pierwsze umożliwia na dodanie mojej strony do katalogu podobnych naszej stronie stron. Ułatwia to identyfikację mojej strony w Internecie, w wyszukiwarkach internetowych i innych tym podobnych. Folder stron umożliwia każdemu, kto ma do niego dostęp na szybkie i łatwe znalezienie stosownej szukanej przez naszą firmę strony a to dzięki zebraniu ich w jedną całość. Kolejny plus, jaki daje nam Katalog stron to możliwość przeczytania opisu każdej znajdującej się tam strony, dzięki czemu wiemy z dokładnością, co dana strona zawiera, dzięki czemu szybciej zorientujemy się w jej informacji. Folder stron daje, więc nam sposobność szybkiego i łatwego w obsłudze znalezienia odpowiednich i potrzebnych nam treści, co przy obecnej liczbie stron internetowych jest bardzo trudne. Katalog stron jest, zatem podstawowym narzędziem do reklamy dla osób tworzących strony oraz jest w pewnym sensie książką adresową dla tych, którzy szukają czegoś w globalnej sieci.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Folder stron www to strona opracowana specjalnie po to by akumulować inne strony wraz z opisami. Katalog stron różni się od wyszukiwarki przede wszystkim tym, że sam raczej nie gromadzi informacji zbieranych z internetu za radą botów lecz zwyczajnie akceptuje wpisy dodane przez użytkowników Internetu, stąd mniejsza liczba treści odkładanych przez folder lecz za to lepsza jakość. W zdecydowanej większości przypadków wpisy są moderowane poprzez administratora katalogu który wybiera jedynie dobrze, z dokładnością opisane strony. Foldery stron które nie posiadają moderacji przeważnie zaliczają się do grupy tzw. śmietników. Niestety internauci dodają częstokroć źle opisane, bezwartościowe strony, dlatego własnie potrzebna jest moderacja po to aby utrzymać wysoką jakość stron należących do katalogu. Foldery stron w przeciwieństwie do wyszukiwarek nie wykradają cudzych danych lecz cenią prywatność internauty. Niektóre wykazy generują poza tym ruch i przekieowują go za radą linka na strony docelowe użytkowników. Są źródłem dodatkowych odwiedzin.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Studia Why Not Fryzjer Rybnik »

  tamy w Zbiorze Stron Studia Why Not INFORMACJA WPISANA DO WIĘCEJ NIŻ 3 PODKATEGORII BĘDZIE BEZPOWROTNIE KASOWANA I BLOKOWANA!!! Więc nie marnuj naszego czasu ;) Wpisy w naszym katalogu są moderowane celem zapewnienia jak największego porządku w zbiorze Ab

  Data dodania: 01 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • pozycjonowanie »

  Chcesz aby twoja witryna dostała mocnego kopa? Dodaj ja do naszego katalogu, przyjmujemy strony w różnych kategoriach, wszystkie strony sa sprawdzane przez moderatora i akceptowane bardzo szybko. Pamiętaj aby podlinkować swój wpis - dzięki temu uzyskasz oczekiwane efekty. Zapraszamy do dodawania strony!

  Data dodania: 18 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • darmowe seo »

  Chcesz aby twoja strona posiadala dobre pozycje? Dodaj ja do naszego spisu stron, zapewni ci to wzrost ogladalnosci i pozycji w rankingu. Zapraszamy rowniez do przegladania naszego katalogu. Wszystkie wpisy moderowane, dbamy o jakosc naszego katalogu.

  Data dodania: 21 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  ze prywatne zupełnie za darmo i na zawsze, gorąco zapraszamy podziel się z nami stroną.,Oferujemy państwu katalog stron internetowych dragonwarez, do którego możecie wpisywać swoje strony www firmowe a tak

  Data dodania: 05 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Spis stron www.katalog.univalleihe.org »

  Twój najlepszy spis portali internetowych www.katalog.univalleihe.org, zawierający najciekawsze strony naszego internetu.

  Data dodania: 13 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Spis stron »

  Katalog stron internetowych oparty na skrypcie otwarty mini. Linki bezpośrednie.Moderowany katalog stron internetowych. Tylko wartościowe strony.Dodając stronę do katalogu stron internetowych zwiększasz ruch na swojej stronie www.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron www »

  Katalog bardzo interesujących stron internetowych. Także ty możesz bezpłatnie zasugerować własną stronę do katalogu, ale tylko w razie przestrzegania bazowych zasad odnoszących się do tworzenia stron. Sprawdź nas. Odwiedź stronę z jedynie unikalnymi wpisami. Zapraszamy do dodawania swoich witryn.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyjątkowa strona startowa - yny.pl »

  Każdy z nas każdego dnia korzysta z Globalnej sieci Internet. Do jego przeglądania służą przeglądarki internetowe tj. Internet Explorer.Każda z nich ma domyślnie ustawioną stronę startową. Jest to adres witryny, pod który się udajemy przy każdym starcie skryptu.Na stronę startową kilka z nas posiada ustawione Google. To prosta witryna w której kluczową część zajmuje wyszukiwarka. Możliwe jest także zalogowanie się do osobistych usług.Ciekawszą odmianą strony startowej jest witryna yny.pl. Znajdują się na niej podstawowe informacje o pogodzie, horoskopie czy obowiązującej dacie. Dodatkowym jednakże wyróżnikiem przemawiającym na jej korzyść względem innych stron, jest zbiór odnośników do innych, intrygujących miejsc w sieci.Wszelkie linki są stosownie skatalogowane w taki metodę, by odnalezienie tematycznej witryny było możliwie najprostsze. I tak na stronie znajdziemy zarówno sekcję odpowiadającą rozrywce jak i dział bankowy czy newsowy.Każdy użytkownik sieci Internet ma możliwość zgłosić kolejne adresy www których na yny.pl brakuje. Jeśli będą ciekawe i wartościowe, administracja oczywiście je doda!Zachęcamy do odwiedzenia tej w chwili obecnej strony startowej. Przyjemna i przejrzysta grafika, duża ilość intrygujących odnośników, pogoda, horoskop to tylko niektóre z jej atrybutów!

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · następna strona »