Strony związane z hasłem 'spływ':

 • Atrakcje turystyczne w Pieninach »

  W wolnym czasie warto wyselekcjonować się w Pieniny. Oferta turystyczna regionu jest niewiarygodnie bogata, oprócz standardowego wypoczynku w górach tj. pieszych wędrówek czy sportów zimowych, lokalne władze przygotowują corocznie wiele atrakcji. Jedną z najciekawszych jest spływ tratwami górską rzeką Dunajec. Uczestnictwo w tej imprezie zapewnia wielkie emocje i dostarcza wielu niezapomnianych przeżyć.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Góralskie domki w pieninach »

  Góralski Domek w Pieninach zaprasza do siebie. Piękne okolice , czyste powietrze pozwoli Państwu wypocząć. Kwatery i Domki Góralskie do wynajęcia. Zapraszamy Serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Mazury spływy kajakowe »

  Kajaki - Mazury i Suwalszczyzna - Na stronie opisy szlaków, porady, baza noclegowa na szlakach, galeria zdjęć.

  Data dodania: 25 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dworek Tradycja - Agroturystyka Zachodniopomorskie, Łobez - wczasy, noclegi, szkolenia, aktywny wypoczynek na wsi »

  Dworek Tradycja - Agroturystyka w okolicach Łobza, Zachodniopomorskie - wczasy w naturalnym środowisku, noclegi, szkolenia, aktywny wypoczynek na wsi, warsztaty dla dzieci, szkoła gotowania, przepisy kulinarne, nordic walking

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wieś Kot »

  Wieś Kot położona jest między Nidzicą a Jedwabnem. Otoczona ze wszystkich stron lasami. W pobliżu jest kilka jezior między innymi Omulew. Kot jest rajem dla grzybiarzy. Doskonałe tereny do pieszych i rowerowych wycieczek, a także spływów kajakowych.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »